Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    luckily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur kaan
    mühendis
     KUBA SUPERLİGHT 200
     çankırı
    Beğenmiş
    36
    Beğenilmiş
    11

Hangi regal raptor modelini önerirsiniz?

Merhabalar,

Sıfır km, regal raptor almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz regal raptor modeli var mıdır? ya da regal raptor almalı mıyım? 2017 modellerinde de aynı kronik sorunlar devam ediyor mu?
    Raci06 (04.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    Ölümün bile öldüremediklerini bazen yaşam öldürür.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Alıntı luckily Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Sıfır km, regal raptor almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz regal raptor modeli var mıdır? ya da regal raptor almalı mıyım? 2017 modellerinde de aynı kronik sorunlar devam ediyor mu?
    Selamlar.. forumda kendini tanitman bizi mutlu eder..
    Regal modeli konusuna gelince, RR diger cin yapimi makinelere gore oldukca basarili. Seciminde zevkler devreye giriyor. Ancak 1.75 ten daha uzun isen klasik 9b sana ufak gelir. Daytona veya spyder yakisir. Klasik digerlerine gore daha az masraf cikarir. Ornek.. arka lastik fiyati.
    Ilk motorun olacaksa RR candir. Tecriben ve paran varsa japon motor bak derim.
    Tekerin duz bassın..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (04.Şubat.2019), endroad (25.Nisan.2019), Eray Aksoy (21.Şubat.2019), erkopaşa (04.Şubat.2019), kurt (08.Şubat.2019), mxsrn (06.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Merhaba Uğur Kaan,

Ne yaptın ? Bir karar verdin mi ? Sen de Motor aldığın zaman tercih etme sebeplerini yazarsan sevinirim.Sonuçta hepimiz farklı açılardan baktığımızdan dolayı birimizin göremediğini veya düşünemediğini bir diğeri fark edebiliyor.
    CELİL (21.Şubat.2019), endroad (25.Nisan.2019), luckily (22.Şubat.2019) Bunu beğendi.

luckily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur kaan
    mühendis
     KUBA SUPERLİGHT 200
     çankırı
    Beğenmiş
    36
    Beğenilmiş
    11
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Uğur Kaan,

Ne yaptın ? Bir karar verdin mi ? Sen de Motor aldığın zaman tercih etme sebeplerini yazarsan sevinirim.Sonuçta hepimiz farklı açılardan baktığımızdan dolayı birimizin göremediğini veya düşünemediğini bir diğeri fark edebiliyor.
    halen gv250 ile regal raptor arasında kararsızım. araştırıyorum halen. temiz 2. el denk getirirsem hangisi olursa olsun alacağım.
    CELİL (22.Şubat.2019), endroad (25.Nisan.2019), Eray Aksoy (22.Şubat.2019), Zafer (24.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Ölümün bile öldüremediklerini bazen yaşam öldürür.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı luckily Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halen gv250 ile regal raptor arasında kararsızım. araştırıyorum halen. temiz 2. el denk getirirsem hangisi olursa olsun alacağım.

Uğur bence seçim yaparken çok dikkat et.Kesinlikle sana bir tavsiye yapabilecek yeterlilikte değilim.Ancak Hygosung da çok ciddi bir yedek parça sıkıntısı mevcut.Motor veya araba gibi araç alırken ben aletin özellikleri kadar yedek parça durum ve fiyatına,bulunduğum yerde ki Ustaların bundan anlayıp anlamadığına ve ikinci el piyasasına da çok dikkat ederim.Önceki aracım Mazda idi ve koca Manavgat sanayisinde Japon grubundan anlayan tek bir Usta dahi yoktu.Deyim yerindeyse bir vida sıktırmaya dahi Antalya Sanayisine kadar 90 km. yol gitmek zorunda kalıyordum.

Hayri Öztürk
    Öğrenci
     Yok
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    öncelikle bütün yaşça büyük abilerime selamlar benim sorum şu yaklaşık 6 aydır içimdeki chopper sevgisiyle piyasada araştıma yapıyorum henüz 18 yaşındayım ancak 3 yıllık deneyim denir mi bilmem bir motor tecrübem var kaçak göçek de olsa ufak da bir mct250 geçti elimden 175 boy ve 65 kiloyum ve piyasadan en çok RR lerin daytona modeli beni cezbetti elime yeni gelen ehliyetimle 20000 23000 tl bütcemle kendime iş görecek vizelerden sonra memlekete git gel yapabilecek bir makine arıyorum baktığım daytona 250 ve 350 modelleri çok hoşuma gitti sizce o makineyi kaldırabilir miyim yoksa başka önerileriniz varmı herkese tekrardan teşekkür ediyorum cevaplarınızı bekliyorum
    erkopaşa (24.Nisan.2019), mxsrn (23.Nisan.2019), Raci06 (24.Nisan.2019), Zafer (24.Nisan.2019) Bunu beğendi.

mxsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Merhaba Hayri aramıza hoş geldin, ilk defta üstüne oturunca gözünü korkutabilir fakat 2 hafta içerisinde altında hissetmiyorsun bile. Ben de aynı sorularla kendimi bu forumda bulunan değerli abilerimin arasında buldum kendimi. Kilom 70 boyum 1.76, sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,702
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Hayriozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle bütün yaşça büyük abilerime selamlar benim sorum şu yaklaşık 6 aydır içimdeki chopper sevgisiyle piyasada araştıma yapıyorum henüz 18 yaşındayım ancak 3 yıllık deneyim denir mi bilmem bir motor tecrübem var kaçak göçek de olsa ufak da bir mct250 geçti elimden 175 boy ve 65 kiloyum ve piyasadan en çok RR lerin daytona modeli beni cezbetti elime yeni gelen ehliyetimle 20000 23000 tl bütcemle kendime iş görecek vizelerden sonra memlekete git gel yapabilecek bir makine arıyorum baktığım daytona 250 ve 350 modelleri çok hoşuma gitti sizce o makineyi kaldırabilir miyim yoksa başka önerileriniz varmı herkese tekrardan teşekkür ediyorum cevaplarınızı bekliyorum
    Az da olsa terjuben var bütçende ıyi regal den başka alternatiflere bakabilirsin örneğin kavasaki EN500 lük veya dragstar 650 seni daha mutlu edecektir. Mehmetin dediği gibi ilk başka büyük diye bilirsin ama kısa sürede alışırsın.
    mxsrn (24.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Hayri hoşgeldin. Bütçene göre zaferin dediği gibi japonlara bakabilirsin. Performans değil görüntü arıyosan daytona iyidir tabi. O paraya en kralını alırsın artanı da festivallerde yersin.
    En500 çok hızlıdır. Tecrüben az ise ilk chopper için önermem tehlike arz eder gençlere.
    Tekerine taş değmesin.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    erkopaşa (24.Nisan.2019), mxsrn (24.Nisan.2019), newmoon06tr (25.Nisan.2019), Zafer (24.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169
    Merhaba, 3 yıl az bir deneyim değil bence, ama tabii yaşın itibariyle agresif sürüşe de meyil li olman ihtimal dahilinde

Butcen gayet iyi sayılır, bu bütçeyle daha yüksek modellere Japonlara bakabilirsin. Ama benim şahsi kanaatim regallerin daha yakışıklı olduğu yönünde ;)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    mxsrn (25.Nisan.2019), newmoon06tr (25.Nisan.2019), Raci06 (25.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)