Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

metin karayel
    kalite kontrol teknisyeni
     regal raptor dd-e6c daytona 2015
     çankırı
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    20
    mrb Uğur bende çankırı merkezdeyim yeni katıldım aranıza.. Öncelikle şundan bahsedeyim suan 3 gün oldu 2015 model daytona aldım tertemiz sıfırdan farksız ve bundan önce 2 adet motor kullanıp sattım bir tanesi kw superligt 150 2006 model diğeride 2016 model falcon fredoom.. titiz biri olduğumdan uzun uzun araştırdım ve önceki diğer motorları kullanma tecrubesindende kaynaklanarak 11 bin ile 18 bin lira arasında temiz düzgün bakımlı olmak şartı ile alacağın en mantıklı motor regal raptor niye diye soracak olursan diğer keway superligt ve falcon fredoom bu motora bindikten sonra basit geldi onlar tek silindir ve torku düşük oldugu için sesi ve gidişi cezbetmedi ama rr dd250 e6c daytona altım buda 250 lik bir makina olmasına ragmen çift silindir olusu agırlıgı tok sesi torkunun yüksek olması gerçekten çok hoşuma gitti dedimki şimdi chopper ın tadını aldım işte heleki o sesi tok oluşu herkesin bakısı vs vs gerçekten mükemmel ötesi yani ben memnun kaldım balansörlü titremem sarsma vs yok ve parasına göre mükemmel makina tavsiye ederim yani... arıza sorun vs bunları takıntı yapacak olursan her motorun kendine göre sorunları var arızası var yani sen kalbinden geceni istediğini yap sorun ve sıkıntı çözilmicek birşey değil.. benim düşüncem bu paylasmak istedim.. hersey gönlünce olsun..
    CELİL (16.Şubat.2019), kurt (16.Şubat.2019), luckily (20.Şubat.2019), newmoon06tr (16.Şubat.2019), Raci06 (17.Şubat.2019), Rutkay Ediz (16.Şubat.2019), Zafer (16.Şubat.2019) Bunu beğendi.

luckily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur kaan
    mühendis
     KUBA SUPERLİGHT 200
     çankırı
    Beğenmiş
    36
    Beğenilmiş
    11
    Bir tane de bana alalım
    Ölümün bile öldüremediklerini bazen yaşam öldürür.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)