Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmış Görüntüleme

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546

Manavgat'tan Tekrardan Herkese Selamlar

Merhaba Arkadaşlar,

Daha evvel kendimi tanıtmıştım ama 2015 tarihli bir başlık olduğundan tekrar herkese selam vermek istedim.Adım Eray Aksoy.Yaşım 44.Evliyim ve 15 yaşında boyumu geçmiş olan bir oğlum var.25 yıldır Turizm de 5 yıldızlı otellerin Resepsiyon bölümünün her kademesinde çalıştım.Son 8 yıldır müdür olarak görev yaptıktan sonra artık daha fazla özgürlük istediğime karar vererek Rehberliğe geçtim.Şu anda dünyanın en büyük acentası olan TUI de Rehberlik yapmaktayım.Side bölgesi Otelleri dolaşıp Alman misafirlerimize bakıyorum.Motosiklet geçmişim henüz yok maalesef.İlk deneyimime 2015 de yaklaştıktan sonra olanlar yüzünden bu sevdama ara vermek zorunda kaldım.Yaşananları ayrıntılı bir şekilde http://www.raptorriders.com.tr/forum...glamazmis.html bölümünde açıkladım.10 Mart grubu için ehliyete kayıt yaptırdım.İnşallah en geç Mayıs veya Haziran da da ehliyet elime geçmiş olur ve böylelikle yarım kalan sevdamıza kaldığımız yerden devam ederiz.

Aranızda deneyim kazandıkça ve bilgim arttıkça olmayı ve yeni dostlara tecrübelerimi aktarmayı diliyorum.Herkese keyifli paylaşımlar dilerim.
    CELİL (20.Şubat.2019), Mehmet A. (20.Şubat.2019), newmoon06tr (20.Şubat.2019), Ömer (20.Şubat.2019), Raci06 (20.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    Konu Eray Aksoy tarafından (20.Şubat.2019 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)