Bugün son kez bir araştırma yaptım.Çok samimi bir kardeşimin bacanağı Motor Ustasıymış.Buluşup beraberce yanına gittik.Adam resmen bir mucit gibi.Kendi başına üç tekerli bisiklet,Motosiklet için lift ve daha bir çok şeyi tasarlayıp üretmiş.Lift'i hazır aldı sandım yani o kadar şık ve güzel duruyordu.Neyse,kendileriyle biraz muhabbet ettik.Regal Raptor konusuna girdik.Kendisi de ilk acemiliği atana kadar Raptor'u tavsiye etti."Çin Motorları içerisinde gene en iyilerinden ve senin altında sırıtmayacak olan alettir" dedi.Yedek parça konusunda da illa ki bulabileceğini,şayet dünyada kalmamışsa bile mutlaka bir çözüm bulacağını söyledi.Arkadaşım yıllardır bir çok Motor kullanıp kendisinin çok iyi bir Usta olduğunu söyledi.

Artık bu durumda başka bir markaya bakmaya gerek kalmadı.Regal Raptor dan başkasını almayı düşünmüyorum.Alırken şanzıman daki kronik sorun ve 2. vites problemi olanlara denk gelmek istemiyorum.Bunun için en az kaç model olanına bakmalıyım ? Ayrıca Mayıs sonu - Haziran gibi Motoru alacağımda bana temiz,mümkün olduğunca düşük km. de bir 350 cc Daytona bulabilir miyiz ? Spyder'ı görsel olarak çok daha fazla sevmeme ve gönlümde yatan aslan olmasına rağmen uzun maşasından dolayı tedirgin kaldım.Tecrübesiz olduğumdan dolayı sıkıntı yaşamaktan çekindim.3 ay olduğunu bilmeme rağmen sanki yarın alacakmış gibi sabırsızlanıyorum.Resmen çocukluğuma döndüm sanki