Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu
Toplam 414 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,857
    Beğenilmiş
    4,201
    Haydi Antalya kıvılcım yarın akşam ateşe dönüşsün
    Şimdiden bol muhabbetler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (08.Mart.2019), endroad (08.Mart.2019), Eray Aksoy (08.Mart.2019), Raci06 (08.Mart.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi Antalya kıvılcım yarın akşam ateşe dönüşsün
    Şimdiden bol muhabbetler

Sağolasın Erkan Yarın tanışacak olmamız güzel oldu.İki ki her zaman bir den iyidir
    CELİL (08.Mart.2019), endroad (09.Mart.2019), erkopaşa (08.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Herkese Hayırlı Geceler,

Antalya'dan henüz eve yeni girebildim.Sabah kahvaltı sonrası evden çıktım.Ehliyet için sağlık raporu,ardından spor ve sonra da Antalya da Güvenli Sürüş Teori Semineri ne gittim.Akşam saat 22:30 a kadar kahvaltı ile durmak zorunda kaldım.Gözüm döndü resmen.Diyet güzel ama bu biraz fazla oldu yani.Her neyse.Antalya da seminere katıldım.Daha evvel konuştuğumuz üzere Cemil Arkadaşımız ile orada buluştuk.Bir çok samimi olduğumuz ortak arkadaşımızın da olması da güzel oldu.

cemil1.jpg

Güzel ve samimi bir tanışmadan sonra eğitime geçtik.Eğitim gayet güzeldi.Pek çok bilmediğim konu hakkında şaşırtıcı bilgiler edindim.Umarım bu tarz eğitimler devam eder.Gelen bir sürü Motosiklet içerisinde "Acaba bir RR 350 Spyder yok mu ?" diye konuşurken bir tanesini gördük.Sahibi de hemen yanımızdaydı.Sohbet hemen koyulaştı.8 bin liraya aldığı Motora 11 bin lira masraf etmiş.Değişmeyen yeri kalmadığını söyledi.Ama Motorun duruşu çok güzeldi açıkcası.Neredeyse yeni gibi capcanlı ve tertemiz duruyordu.Sahibinden rica edip üstüne bindim.Cemil ve arkadaşım da birer resim çekip Motorun üstünde nasıl durduğum hakkında yaşadığım tereddütü giderdiler.Samimi bir şekilde yorumlarınızı rica ediyorum.Motor altımda çok mu ufak kalmış ? Yani komik duruyorsa başka bir Motor bakmam daha uygun olur.Ben karar veremedim açıkcası ?

rr1.jpg
    rr2.jpg
    CELİL (09.Mart.2019), endroad (09.Mart.2019), Mehmet A. (09.Mart.2019), mxsrn (12.Mart.2019), newmoon06tr (09.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Eray selamlar.
    Antalyada ilk kıvılcımların çakması çok güzel umarım devamı gelir.
    Spyderin küçük geldiği birini görmedim bugüne kadar.
    Enlemesine ön teker ince olduğundan biraz küçük gibi duruyor önden. Ancak foto yanıltır her zaman.
    Bence gayet uyuymlu olmuşsunuz.
    Bir an once gönlündeki motora kavuşmanı dilerim.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (09.Mart.2019), endroad (09.Mart.2019), newmoon06tr (09.Mart.2019) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,857
    Beğenilmiş
    4,201
    Eray ilk adımları fiili olarak attınız bir araya geldiniz ki bu çok güzel oldu. Bizde sizin kadar mutlu olduk.
    Spyder güzel motor altınada gayet güzel olmuş. Başlangıç motoru için ideal olur. Bende 124 kilo 180 boy ile klasiğe bindim 4 yıl boyuncu, spyder dan ufak olmasına rağmen altımda çok sırıtmıyordu bence. En kısa zamanda bir spyder alıp yollara almalısın, sende ki bu heyecana bir motor yakışır

Mehmet A. (09.Mart.2019), newmoon06tr (09.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,468
    Beğenilmiş
    3,372
    Hayırlı olsun ilk buluşma gerçekleşmiş devamını 4 gözle bekliyoruz.
    Muhabbetiniz bol ve daim olsun

Mehmet A.
    CELİL (09.Mart.2019), newmoon06tr (09.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.
    İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

RegalRaptor 250E9B (KOÇ) (Anı yüklemesi tamamlandı) 2017-2021
    Hyosung GV250EFİ (KERATA) (Anı yüklemesi devam ediyor) 2021-

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Merhaba,
    gerçekten çok güzel geçti. Gerek tanışmamız, gerekse birçok ortak arkadaşımızın olması ve gerekse eğitim. Birlik olmak, birbirini tanımak ve bilmek orada birilerinin seninle aynı heveslere sahip olduğunu.

Bende kesinlikle devamının gelmesi taraftarıyım. Bu bölgede bir ağ kurulmasını ve bu ağın canlı kalmasını yürekten isterim.

Antalya değince kulağa bir şehir gibi geliyor ama coğrafi olarak çok geniş. Eray arkadaşım Manavgat'ta. Dünkü Seminere örneğin tek yön 80 KM yol yaptı, Alanya ise 140 KM.

Kolay olmayacak sürekli buluşmak ama imkansız değil. Belki örneğin her ayın ilk pazarı gibi veya iki haftada bir cumartesi akşamları gibi adı koyulursa buluşmaların, olacağına inanıyorum.
    CELİL (09.Mart.2019), Mehmet A. (09.Mart.2019), newmoon06tr (09.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,496
    Beğenilmiş
    2,880
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Hayırlı Geceler,

Antalya'dan henüz eve yeni girebildim.Sabah kahvaltı sonrası evden çıktım.Ehliyet için sağlık raporu,ardından spor ve sonra da Antalya da Güvenli Sürüş Teori Semineri ne gittim.Akşam saat 22:30 a kadar kahvaltı ile durmak zorunda kaldım.Gözüm döndü resmen.Diyet güzel ama bu biraz fazla oldu yani.Her neyse.Antalya da seminere katıldım.Daha evvel konuştuğumuz üzere Cemil Arkadaşımız ile orada buluştuk.Bir çok samimi olduğumuz ortak arkadaşımızın da olması da güzel oldu.

cemil1.jpg

Güzel ve samimi bir tanışmadan sonra eğitime geçtik.Eğitim gayet güzeldi.Pek çok bilmediğim konu hakkında şaşırtıcı bilgiler edindim.Umarım bu tarz eğitimler devam eder.Gelen bir sürü Motosiklet içerisinde "Acaba bir RR 350 Spyder yok mu ?" diye konuşurken bir tanesini gördük.Sahibi de hemen yanımızdaydı.Sohbet hemen koyulaştı.8 bin liraya aldığı Motora 11 bin lira masraf etmiş.Değişmeyen yeri kalmadığını söyledi.Ama Motorun duruşu çok güzeldi açıkcası.Neredeyse yeni gibi capcanlı ve tertemiz duruyordu.Sahibinden rica edip üstüne bindim.Cemil ve arkadaşım da birer resim çekip Motorun üstünde nasıl durduğum hakkında yaşadığım tereddütü giderdiler.Samimi bir şekilde yorumlarınızı rica ediyorum.Motor altımda çok mu ufak kalmış ? Yani komik duruyorsa başka bir Motor bakmam daha uygun olur.Ben karar veremedim açıkcası ?

rr1.jpg
    rr2.jpg
    Antalya dan ilk temas/kıvılcım geldi, devamının geleceğinden kesinlikle şüphe yok. Ortak arkadaşların olması gayet güzel, kesinlikle aranıza km.ler giremez, yeterki siz birlik olun, kimse tutamaz sizleri, bizimde yapabileceğimiz bir konu olursa her zaman size yakınız.

Eray, Spyder segmentinin en uzun ve yapılı motoru, sende üzerinde gayet şık durmussun 350lik aramaya devam bence

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (09.Mart.2019), Eray Aksoy (09.Mart.2019), Mehmet A. (09.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya dan ilk temas/kıvılcım geldi, devamının geleceğinden kesinlikle şüphe yok. Ortak arkadaşların olması gayet güzel, kesinlikle aranıza km.ler giremez, yeterki siz birlik olun, kimse tutamaz sizleri, bizimde yapabileceğimiz bir konu olursa her zaman size yakınız.

Eray, Spyder segmentinin en uzun ve yapılı motoru, sende üzerinde gayet şık durmussun 350lik aramaya devam bence

Ali Abi çok teşekkür ederim.Spyder kesinlikle benim için de şu anda tek alternatif gibi gözüküyor.Duruşu,şekli şemali çok çok güzel.Büyük bir olasılık ile bu Motoru Antalya da bulamayacağım.Hem sayı olarak az hem de olanları çok kötü durumda.Burada bir çoğu Motoru Apachi gibi sürüp bakımını falan sallayıp duruyorlar.Temiz kullanan da ya satmak istemiyor yada piyasanın çok üstünde 15500-16000 Lira gibi rakamlar istiyor.Haziran gibi Ankra ve İstanbul da temiz bir tane bakarız inşallah benim için.Zamanı gelince Celil Başkanım ve senin başınızı çok ağrıtacağım galiba
    CELİL (10.Mart.2019), newmoon06tr (10.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,496
    Beğenilmiş
    2,880
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Abi çok teşekkür ederim.Spyder kesinlikle benim için de şu anda tek alternatif gibi gözüküyor.Duruşu,şekli şemali çok çok güzel.Büyük bir olasılık ile bu Motoru Antalya da bulamayacağım.Hem sayı olarak az hem de olanları çok kötü durumda.Burada bir çoğu Motoru Apachi gibi sürüp bakımını falan sallayıp duruyorlar.Temiz kullanan da ya satmak istemiyor yada piyasanın çok üstünde 15500-16000 Lira gibi rakamlar istiyor.Haziran gibi Ankra ve İstanbul da temiz bir tane bakarız inşallah benim için.Zamanı gelince Celil Başkanım ve senin başınızı çok ağrıtacağım galiba
    Sen hoşuna giden makinayı bul, Ankara hudutlarinda olması durumunda, sıkıntı yok, teşkilat olarak gider makinayı bakarız.

CELİL (10.Mart.2019), endroad (10.Mart.2019), Eray Aksoy (10.Mart.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Sayfa 4 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)