Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 9 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 414 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı TuruncuBuji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finike'ye beklerim. Ama olmadı, Antalyada'da buluşalım derseniz katılmaktan çekinmem.
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya'da Ev sahibi sayılırım dolayısı ile kapım her zaman açık arkadaşlar, bana Mekan ve Saat söylemeniz yeterli. Finike'ye de hayır demem, sadece hafta sonu daha uygun olur benim için.

Süpersiniz İşlerin durumuna göre izin günümü haftasonu na almaya çalışacağım.Sanırım iki hafta içinde bir ayarlama yapabiliriz.Bir Finike gezisi yapıp Cihan kardeşimize misafir oluruz.Sonraki buluşmamızı da Antalya olarak belirleriz.Manavgat diyemiyorum çünkü bu durumda Cihan için tek yön 200-220 km yol demek olur ki ona hem zaman hem maddi anlamda külfet olur.
    CELİL (02.Nisan.2019), endroad (03.Nisan.2019), newmoon06tr (02.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    412
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz İşlerin durumuna göre izin günümü haftasonu na almaya çalışacağım.Sanırım iki hafta içinde bir ayarlama yapabiliriz.Bir Finike gezisi yapıp Cihan kardeşimize misafir oluruz.Sonraki buluşmamızı da Antalya olarak belirleriz.Manavgat diyemiyorum çünkü bu durumda Cihan için tek yön 200-220 km yol demek olur ki ona hem zaman hem maddi anlamda külfet olur.
    Motorsikletin işlerini bitireyim. Manavgat'ta da gelirim. Sıkıntı yok

S60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (03.Nisan.2019), endroad (03.Nisan.2019), Eray Aksoy (03.Nisan.2019), Raci06 (03.Nisan.2019) Bunu beğendi.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,954
    Beğenilmiş
    4,234
    Maşallah arkadaşlar her daim yanınızdayız. Siz orada istekli, hevesli oldukça bizde burada heyecanlanıyoruz. En kısa zamanda Antalya teşkilatını bekliyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (03.Nisan.2019), endroad (03.Nisan.2019), Eray Aksoy (03.Nisan.2019), Raci06 (03.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Motorsikletin işlerini bitireyim. Manavgat'ta da gelirim. Sıkıntı yok

S60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah Cihan.Şüphem yok zaten.Şu işlerimi bir ayarlayayım hele.İlk iki hafta sanırım biraz yoğun olacak ? Buluşup güzel vakit geçiririz birlikte

Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah arkadaşlar her daim yanınızdayız. Siz orada istekli, hevesli oldukça bizde burada heyecanlanıyoruz. En kısa zamanda Antalya teşkilatını bekliyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağolasın Erkan Bizler de sizleri mutlaka Temmuz ayında ki Manavgat Festivaline bekliyoruz.İnşallah işlerinizi ayarlar ve gelmek için vakit bulursunuz ? İstanbul ve Ankara ekibini ağırlamayı,tanışıp kaynaşmayı çok isteriz
    CELİL (03.Nisan.2019), endroad (03.Nisan.2019), erkopaşa (03.Nisan.2019), Raci06 (04.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Baktım başlık kaybolmuş çektim aldım yukarı

Umarım yakın bir tarihte buluşup bu başlık gibi birbirimizi yukarı çeker ve RR Antalya'nın için atılan temeller üzerine kat çıkmaya başlarız.
    CELİL (09.Nisan.2019), Eray Aksoy (09.Nisan.2019), Zafer (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Baktım başlık kaybolmuş çektim aldım yukarı

Umarım yakın bir tarihte buluşup bu başlık gibi birbirimizi yukarı çeker ve RR Antalya'nın için atılan temeller üzerine kat çıkmaya başlarız.
    Sağolasın Cemil Malum bizim sezon başladı ve yoğunluk da arttı.Boş zamanlarda da Motor sürmeye çalışıyorum ki eğitimde aldıklarım yitip gitmesin.Ben Cuma günleri izinliyim.Pazar da yarım gün çalışıyorum.Senin izin günün ne zaman ?

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Sağolasın Cemil Malum bizim sezon başladı ve yoğunluk da arttı.Boş zamanlarda da Motor sürmeye çalışıyorum ki eğitimde aldıklarım yitip gitmesin.Ben Cuma günleri izinliyim.Pazar da yarım gün çalışıyorum.Senin izin günün ne zaman ?

Merhaba Eray, cumartesi yarım gün, pazar izinliyim. İşler yavaşladığında Cumartesi de tam gün izin alabiliyorum çünkü belli dönemlerde günlerce 3-4 saat fazladan mesai yapmak durumunda kalıyorum sonra onları cumartesilere dağıtıyorum.
    Eray Aksoy (09.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Merhaba Eray, cumartesi yarım gün, pazar izinliyim. İşler yavaşladığında Cumartesi de tam gün izin alabiliyorum çünkü belli dönemlerde günlerce 3-4 saat fazladan mesai yapmak durumunda kalıyorum sonra onları cumartesilere dağıtıyorum.

Tamamdır..Cihan geldiğinde onun izin günlerini de bir öğrenelim.Gerçi büyük ihtimalle o da Cumartesi-pazar izinlidir ama yine de bir soralım.Sonra bir organizasyon planlayalım
    CELİL (09.Nisan.2019), Zafer (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    412
    Tamamdır..Cihan geldiğinde onun izin günlerini de bir öğrenelim.Gerçi büyük ihtimalle o da Cumartesi-pazar izinlidir ama yine de bir soralım.Sonra bir organizasyon planlayalım
    Aynen Cumartesi- Pazar günleri sıkıntı yok. Hatta cuma akşamları da bir etkinlik olursa katılabilirim.
    CELİL (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Aynen Cumartesi- Pazar günleri sıkıntı yok. Hatta cuma akşamları da bir etkinlik olursa katılabilirim.
    Devlet memuru olmak varmış arkadaş.Keyfe bak.Cemil biz özel sektör çalışanları da paralayalım kendimizi.Yemekleri falan bu durumda Cihan'a yüklemek farz olmaz mı 1,5 kilo et sadece ben yerim.Ankara ve İstanbul'un benden gözü korktu.Arkadaşlar Festivalleri bile iptal etmeye niyetlendi benle karşılaşmamak için Sınav tarihim belli olur olmaz bir buluşma yapalım o halde.Mangal,piknik,Cafe artık hangisi size uyarsa konuşur kararlaştırırız

CELİL (10.Nisan.2019), TuruncuBuji (11.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 9 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)