Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray dragstarın senin bölgedeki durumunu konuşmuştuk zaten ama şahsen antalyada kullanmadığım için çok iddalı olamam ama bana yüksek sıcakta hava soğutmalı makinenın su ve fan soğutmalı makineden iyi olacağı bana yanlış geliyor fan ve su makinenin belli bir ısının üzerine çıkmasını engelleyerek motoru koruyor ama hava soğutmalı makinede ısı yükselmesini sınırlayabilecek hiçbir şey yok çok yüksek ısı makina için sağlıklı olmaz .
    Kullanıcının konforu olarak bakarsak su , fan soğutmalı makinede fan çalışınca oda kullanıcıya kısmen vurur tabi eksoz sıcağı iki modeldede bacaklara vurur doğru eksoz üzerine bez sargı yapılabilir ama faydası olsada çok büyük etkisi olmaz ��

Teşekkür ederim Başkanım.Doğrudur.Konuyu konuştuk ama adamlar ısrarla "Hava soğutmalı" deyince ve etrafımda çok fazla Drag Star görünce tekrar bir sormak istedim.Burada en çok kullanılan motor istisnasız Drag Star dır.Tabi Chopper grubunda kast ediyorum."Uğraşmıyayım.İşi oluruna bırakayım.Hele Haziran gelsin" diyorum ama yine dayanamayıp her gün kalkar kalkmaz kendimi bir yerlerde motor peşinde koştururken buluyorum
    CELİL (16.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Bodrum da ki motoru Cemil kardeşimiz inceledi.Motor çok iyi durumdaymış.Arka çamurluğa bir araba hafif dokununca orada kırık oluşmuş.Orjinalliği bozulmasın diye fiber gibi bir malzemeyle onarmaya çalışmış.Yapılacak masrafları var.Aynaların bir tanesi yok.İkisini de çalmışlar ve adam bir tarafa ayna koymuş sonradan.Ayna 400 lira.Lastik bu seneyi çıkarır ama seneye mutlaka değişmesi gerekir.Bu da 3000 lira.Bunlar mutlak olacak olan masraflardır.Arka çamurluk,uzun yol ayak paletleri falan gibi masraflar ise keyfe keder.Resimlere bakıp yorumlarsanız çok sevinirim.

http://cloud.tapatalk.com/s/5d1dbd35...704-WA0002.mp4

https://youtu.be/8ys39vopp8E

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (04.Temmuz.2019), NanoGuardian (04.Temmuz.2019), Raci06 (04.Temmuz.2019), TuruncuBuji (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    Konu Eray Aksoy tarafından (04.Temmuz.2019 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Fiyatta biraz daha düşerse iyi bence...
    Eray Aksoy (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,972
    Beğenilmiş
    4,246
    Motor güzel duruyor bence eksikleri tamamlanınca muhteşem olur. Arka çamurlukta bendede 7-8 cm lik bir çatlak var bence çok önemli değil.
    Önce ayna sonra lastik ben metzeler alacam tipi daha güzel michelin yarış motoru lastiği gibi yorumları gayet iyi ve 1000 tl daha ucuz
    2. Olarakta ön ve arkaya çamurluk koruyucu bar alacam veya yaptıracam bence önemli hem çok yakıştırıyorum
    Eğer içine sindiyse tank gibi motor bence alınabilir
    Hayırlısı olsun...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (04.Temmuz.2019), Eray Aksoy (04.Temmuz.2019), Raci06 (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,972
    Beğenilmiş
    4,246

Regal Raptor 350 cc Spyder Arıyorum

Ha birde sürücü sisybar kesinlikle olmalı çok rahatlık bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiIMG_2050.jpg
    Eray Aksoy (04.Temmuz.2019), Raci06 (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,719
    Beğenilmiş
    5,838
    Eray resimlerde makine güzel duruyor cemil'de okey veriyorsa makinede bir sıkıntı yoksa bence al bu şartlarda başka makine bulmak zor ayna sorun değil orjinal takmana gerek yok uyan başka ayna takarsın uygun olur lastikler bu sene giderse seneye durumlar iyileşince alırsın olur hayırlısıysa olsun diyelim
    cicada (04.Temmuz.2019), Eray Aksoy (04.Temmuz.2019), Raci06 (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor güzel duruyor bence eksikleri tamamlanınca muhteşem olur. Arka çamurlukta bendede 7-8 cm lik bir çatlak var bence çok önemli değil.
    Önce ayna sonra lastik ben metzeler alacam tipi daha güzel michelin yarış motoru lastiği gibi yorumları gayet iyi ve 1000 tl daha ucuz
    2. Olarakta ön ve arkaya çamurluk koruyucu bar alacam veya yaptıracam bence önemli hem çok yakıştırıyorum
    Eğer içine sindiyse tank gibi motor bence alınabilir
    Hayırlısı olsun...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İçime fazlasıyla sindi.Ön ve arkaya çamurluk koruma demirini ben da alırım.Gerçekten çok iyi yakışıyor.

Raci06 (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray resimlerde makine güzel duruyor cemil'de okey veriyorsa makinede bir sıkıntı yoksa bence al bu şartlarda başka makine bulmak zor ayna sorun değil orjinal takmana gerek yok uyan başka ayna takarsın uygun olur lastikler bu sene giderse seneye durumlar iyileşince alırsın olur hayırlısıysa olsun diyelim
    Başkanım bizim usta moroeun resim ve videoda ki çalışma sesine bakınca o da kaçırmamamı ısrarla söyledi.Bakalım artık.Adam kapora kabul ederse yollarım.Yoksa nasip deyip 15 Temmuz u bekleyeceğiz.

Raci06 (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Arkadaşlar motoru aldım
    Biraz evvel kapora yolladım.Ayın 16 sında da ustama vekalet verip Bodruma yollayacağım.Sağolsun alıp gelecek.Hem de benzin parası hatiçntek kuruş almıyor ısrar etmeme rağmen.Adam gibi adam vallahi.

Beyler şu an halimi bir görmenizi isterdim.Yere göğe sığmıyorum.Deli deli hareketler yapıp sırıtıyorum Görenler kesin "Manyak" diyordur Çok bekledim.Çok sabrettim ama oldu inşallah.

CELİL (04.Temmuz.2019), cicada (05.Temmuz.2019), mxsrn (10.Temmuz.2019), newmoon06tr (04.Temmuz.2019), Raci06 (04.Temmuz.2019), TuruncuBuji (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,719
    Beğenilmiş
    5,838
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru aldım
    Biraz evvel kapora yolladım.Ayın 16 sında da ustama vekalet verip Bodruma yollayacağım.Sağolsun alıp gelecek.Hem de benzin parası hatiçntek kuruş almıyor ısrar etmeme rağmen.Adam gibi adam vallahi.

Beyler şu an halimi bir görmenizi isterdim.Yere göğe sığmıyorum.Deli deli hareketler yapıp sırıtıyorum Görenler kesin "Manyak" diyordur Çok bekledim.Çok sabrettim ama oldu inşallah.

Eray Gözün aydın sonunda gönlündeki makineye kavuşuyorsun hayırlı olsun
    Eray Aksoy (04.Temmuz.2019), Raci06 (04.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)