Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 8 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Deniz.Her şey 10 dakika içinde gelişti.Çok mutlu olduk.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şimdi motoru alıp Ankara'ya basıp gitmek var da neyse
    CELİL (08.Temmuz.2019), Eray Aksoy (05.Temmuz.2019), Raci06 (05.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Motoru ayın 16 sında alacaktım ama para biraz daha erken geliyor.Bu hafta içinde işlem tamam inşallah Cuma günü günübirlik Uşak'a gitmem gerekti.Orada Anatolian Soldiers dan üç kişiyi otururken görünce yanlarına yanaştım.Volusia dan bahsederken arkadaşlarında bir tane olduğunu söyleyip yeri tarif ettiler.Gidip motoru buldum.Anaaammmm o nasıl bir şey öyle Kafa gitti bende.Böyle azman bir şey beklemiyordum doğrusu.Adamın motoru çok çok kötü durumdaydı.Internette ilanı da var.Fairing i olan gri motor.Her yeri yıkık dökük olmasına rağmen 37 bin yazmış ilana.Ama motor cüssesiyle beni korkuttu.Böylesine iri olabileceğini düşünmemiştim dediğim gibi.Benzin deposuna bakınca motorun büyüklüğü daha net belli oluyor.Dolu ağırlığı 277 kg mış.Inşallah kullanabilirim motoru ? Kazasız belasız bir an evvel alabilip de şu işi sonlandırsak inşallah

CELİL (08.Temmuz.2019), cicada (08.Temmuz.2019), Ömer (08.Temmuz.2019), Zafer (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Arkafaşlar,büyük bir aksilik olmazsa en geç Cumartesi günü motor bende inşallah.Motorumun bir kaç aksesuara ihtiyacı var.Altta resimleri paylaşıyorum.Size zahmet temiz ikinci el veya uygu fiyatlı sıfır görür yada duyarsanız bana bilgi verirmisiniz lütfen ?

1) Volusia Rüzgar Siperliği
    2) Uzun yol ayaklığı
    3) İki adet sis farı (üstü güneşlikli gibi olan)
    4) Yağ kutusu üst kapağı
    5) Yan deri çanta,heybeler

Uzun yol ayaklığının resimdeki gibi uzun olması önemli.45 numara ayak var.Öyle daha rahat ederim.Bu malzemeleri bulursak gerçekten çok sevineceğim.

CELİL (08.Temmuz.2019), newmoon06tr (08.Temmuz.2019), Raci06 (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Motoru ayın 16 sında alacaktım ama para biraz daha erken geliyor.Bu hafta içinde işlem tamam inşallah Cuma günü günübirlik Uşak'a gitmem gerekti.Orada Anatolian Soldiers dan üç kişiyi otururken görünce yanlarına yanaştım.Volusia dan bahsederken arkadaşlarında bir tane olduğunu söyleyip yeri tarif ettiler.Gidip motoru buldum.Anaaammmm o nasıl bir şey öyle Kafa gitti bende.Böyle azman bir şey beklemiyordum doğrusu.Adamın motoru çok çok kötü durumdaydı.Internette ilanı da var.Fairing i olan gri motor.Her yeri yıkık dökük olmasına rağmen 37 bin yazmış ilana.Ama motor cüssesiyle beni korkuttu.Böylesine iri olabileceğini düşünmemiştim dediğim gibi.Benzin deposuna bakınca motorun büyüklüğü daha net belli oluyor.Dolu ağırlığı 277 kg mış.Inşallah kullanabilirim motoru ? Kazasız belasız bir an evvel alabilip de şu işi sonlandırsak inşallah

Hadi gözün aydın Eray abi bir an evvel kavuşursun motoruna inş. Evet gerçekten çok heybetli ve ağır
    Eray Aksoy (08.Temmuz.2019), Raci06 (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi gözün aydın Eray abi bir an evvel kavuşursun motoruna inş. Evet gerçekten çok heybetli ve ağır
    Ne yalan söyliyeyim hafif gözüm korkmadı değil.Bir de sen dün ufak bir sıkıntı atlatınca iyiden iyiye düşündürdü beni.Çok dikkatli olmalıyım alışana kadar.Bol bol pratik yapmam lazım.Hemen alır almaz trafiğe dalarsam millet de bana dalar

CELİL (08.Temmuz.2019), newmoon06tr (08.Temmuz.2019), Raci06 (08.Temmuz.2019), Zafer (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Ne yalan söyliyeyim hafif gözüm korkmadı değil.Bir de sen dün ufak bir sıkıntı atlatınca iyiden iyiye düşündürdü beni.Çok dikkatli olmalıyım alışana kadar.Bol bol pratik yapmam lazım.Hemen alır almaz trafiğe dalarsam millet de bana dalar

aynen abi hemen trafige dalma gerci antalyada fazla kalabalık trafik olmaz ama sen daha sakin günleri secersen senın acında daha ıyı olacagını dusunuyorum.
    CELİL (08.Temmuz.2019), Eray Aksoy (08.Temmuz.2019), newmoon06tr (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen abi hemen trafige dalma gerci antalyada fazla kalabalık trafik olmaz ama sen daha sakin günleri secersen senın acında daha ıyı olacagını dusunuyorum.
    Ben Manavgat tayım.Antalya nın trafiği de çok yoğun ve sıkıntılıdır.Ama Manavgat otel personel çıkış saatleri hariç çok iyidir.Yavaş yavaş alışırım.Önce ufaktan boş araziye giderim.Burada model uçaklar için bir havaalanı var.Oraya tın tın gider ve çalışırım.Iyice alıştıktan sonra trafiğe dalarım.Uygulama yapmadıktan sonra çekingenliğimi atamam.

CELİL (08.Temmuz.2019), erkopaşa (08.Temmuz.2019), mxsrn (10.Temmuz.2019), newmoon06tr (08.Temmuz.2019), Zafer (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,951
    Beğenilmiş
    4,233
    Eray hocam pratik şart tecrübe çok önemli bencede büyük ağır uzun ve güçlü bir motora bineceksin ama gözün korkmasın volusia nın sınırlarına alışınca bir bakmışsın motor kendi gidiyor sanki
    Bu arada en üstteki fotoğraf Battalgazi maşallah değmesin iyi yükledik birde artçı yokuş mokuş vız geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (08.Temmuz.2019), Eray Aksoy (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray hocam pratik şart tecrübe çok önemli bencede büyük ağır uzun ve güçlü bir motora bineceksin ama gözün korkmasın volusia nın sınırlarına alışınca bir bakmışsın motor kendi gidiyor sanki
    Bu arada en üstteki fotoğraf Battalgazi maşallah değmesin iyi yükledik birde artçı yokuş mokuş vız geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sağolasın Erkan Hocam.Sıkıntı yok elhamdülillah.Alışırım kısa sürede.Ilk gözüm alışsın yeter.Göz alışınca büyüklüğü de ufalmaya başlar Telefondan girdiğim için bahsettiğin ilk resim hangisi bilemedim.Tüm sayfalar tek sayfada gözüküyor çünkü Çok fena sabırsızlanıyorum Erkan Hocam.Motor gelince neler olacak,neler yaşanacak hayal dahi edemiyorum Tüm çevrem motorun videosunu görünce beni ikna edip vazgeçirmeye çalıştı.Ama yağma yok.Kimseyi bu konuda dinleyemem çünkü iş artık zevkten çıkıp resmen bir isterik krizine dönüştü.Iki gecedir rüyalarıma bile girmeye başladı vallahi.

CELİL (08.Temmuz.2019), erkopaşa (09.Temmuz.2019), newmoon06tr (08.Temmuz.2019), TuruncuBuji (08.Temmuz.2019), Zafer (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    412
    Sağolasın Erkan Hocam.Sıkıntı yok elhamdülillah.Alışırım kısa sürede.Ilk gözüm alışsın yeter.Göz alışınca büyüklüğü de ufalmaya başlar Telefondan girdiğim için bahsettiğin ilk resim hangisi bilemedim.Tüm sayfalar tek sayfada gözüküyor çünkü Çok fena sabırsızlanıyorum Erkan Hocam.Motor gelince neler olacak,neler yaşanacak hayal dahi edemiyorum Tüm çevrem motorun videosunu görünce beni ikna edip vazgeçirmeye çalıştı.Ama yağma yok.Kimseyi bu konuda dinleyemem çünkü iş artık zevkten çıkıp resmen bir isterik krizine dönüştü.Iki gecedir rüyalarıma bile girmeye başladı vallahi.
    Her aşamayı teker teker yavaş yavaş aştın abi bir lise öğrencisinin sınava hazırlanması gibi bir şey oldu senin için. ama mutlu sona az kaldı inş.
    CELİL (08.Temmuz.2019), Eray Aksoy (08.Temmuz.2019), newmoon06tr (08.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 8 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)