Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

SAMİ BAŞKAYA
    MEMUR
     DD 250 E-9
     ANTALYA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sami çok çok geçmiş olsun.Çektiğin sıkıntıyı az çok hayal edebiliyorum.Gerçekten de çok can sıkıcı bir durum.Nerede oturduğunu bilmiyorum ama motoru yine de bir kaç km. iteklemek zorunda kalmışsın.Adamı çok yorar gerçekten.Düğmeyi ters bağlayan Usta mıydı ? Haftasonu oradaydık.Yazsaydın yanına gelip yardım ederdik.Neyse tekrardan geçmiş olsun.Böyle sıkıntıları bir daha yaşamazsın inşallah.

Gelemediğin için de üzülme.Bir daha ki sefere gelirsin.Aslında motor olmadan da gelirsin istersen.İlla Motor ile geleceksin diye bir kural yok.Ben motorum henüz olmadığından dolayı arabamla geliyorum mesela.Başka bir sıkıntı falan olursa da haber ver.Elimizden geleni yaparız.Hiç olmadı Uncalı ya beraber iteriz.Sıkıntıyı paylaşmak da güzel

çok teşekkür ederim kardeşim. vallahi o gün biraz bizi yoğurdu ama olsun çalıştı ya sonunda. sesini duymak güzelmiş.
    yardım teklifin içinde çok teşekkür ederim. inşallah böyle bir şey tekrar yaşamam. iteklemeylede zor gidiyor mübarek.
    CELİL (25.Mart.2019), endroad (25.Mart.2019), Eray Aksoy (27.Mart.2019) Bunu beğendi.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Alıntı samibaskaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim kardeşim. vallahi o gün biraz bizi yoğurdu ama olsun çalıştı ya sonunda. sesini duymak güzelmiş.
    yardım teklifin içinde çok teşekkür ederim. inşallah böyle bir şey tekrar yaşamam. iteklemeylede zor gidiyor mübarek.
    Geçmiş olsun Sami,
    bilgilendirme için teşekkürler. Umarım bundan sonrası tertemiz ve dümdüz gider. Her türlü yardım için çekinmeden buradan yazabilirsin.
    CELİL (25.Mart.2019), Eray Aksoy (27.Mart.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Saolun teşekkür ederim. 3000 km de 2006 model dd250e-9 aldım 9500 verdim parası biraz fazla gibi ama motor çok temiz hiç binilmemiş gibi. Forumu fazla kullanmayı bilmiyorum. İnanın yazdıklarınızı da yeni görüyorum kusura bakmayın.
    CELİL (25.Mart.2019) Bunu beğendi.

SAMİ BAŞKAYA
    MEMUR
     DD 250 E-9
     ANTALYA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24
    [QUOTE=Sergen01;328543]Saolun teşekkür ederim. 3000 km de 2006 model dd250e-9 aldım 9500 verdim parası biraz fazla gibi ama motor çok temiz hiç binilmemiş gibi. Forumu fazla kullanmayı bilmiyorum. İnanın yazdıklarınızı da yeni görüyorum kusura bakmayın.[/QUOh

Hayırlı olsun. kardeşim. motorda sıkıntı yoksa bin gitsin verdiğin parayı düşünme boşver. benim bir kaç küçük sorunları vardı. elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. ama güzel motorsiklet. karbüratörü temizledikten sonra sesi bile değişti diye bilirim. daha tok bir ses gelmeye başladı. hava filitresi hortumuda delinmiş onuda sıvı silikonla tamir ettim. çok iyi oldu şimdi. sende ufak defek sorunları varsa formda yazarsan sana yardımcı oluruz arkadaşlar ile.
    tekrar hayırlı olsun kardeşim.
    Eray Aksoy (27.Mart.2019) Bunu beğendi.

SAMİ BAŞKAYA
    MEMUR
     DD 250 E-9
     ANTALYA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Sami,
    bilgilendirme için teşekkürler. Umarım bundan sonrası tertemiz ve dümdüz gider. Her türlü yardım için çekinmeden buradan yazabilirsin.

çok teşekkür ederim inşallah sıkıntısı kalmaz. şimdi bir sinyal kolunda ve jikle kolunda sıkıntısı kaldı. onu söküp bakmak istiyorum. birde arka stop lambasının camı kırılıp düşmüş herhalde. camı yoktur. onu bulabileceğimiz yer varmı. internette komple satılıyor. içi sağlam bana sadece camı lazım.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    çok teşekkür ederim inşallah sıkıntısı kalmaz. şimdi bir sinyal kolunda ve jikle kolunda sıkıntısı kaldı. onu söküp bakmak istiyorum. birde arka stop lambasının camı kırılıp düşmüş herhalde. camı yoktur. onu bulabileceğimiz yer varmı. internette komple satılıyor. içi sağlam bana sadece camı lazım.
    Merhaba Sami,
    sanırım aynı yolun yolcusuyuz, yavaş yavaş hepsi hal olur. Sana Antalya dan Özgür arkadaşın numarası vereyim. Bunlar Antalya dan Türkiye geneline Regal Raptor parça tedarik ediyorlar. Ben zamanında oldukça fazla parça aldım, en son komple hava filtresi söylemiştim. Beni de Celil başkan yönlendirmişti. Arka Stop belki çoğu yerde bulunur ama ciddi parçalar için tek adres diyebilirim. Telefonu forumdan aldığını söylersen yardımcı olacaklardır. Yerleri ise Organize Sanayide. Tel: 0538 828 28 27
    CELİL (26.Mart.2019), Eray Aksoy (27.Mart.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

SAMİ BAŞKAYA
    MEMUR
     DD 250 E-9
     ANTALYA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sami,
    sanırım aynı yolun yolcusuyuz, yavaş yavaş hepsi hal olur. Sana Antalya dan Özgür arkadaşın numarası vereyim. Bunlar Antalya dan Türkiye geneline Regal Raptor parça tedarik ediyorlar. Ben zamanında oldukça fazla parça aldım, en son komple hava filtresi söylemiştim. Beni de Celil başkan yönlendirmişti. Arka Stop belki çoğu yerde bulunur ama ciddi parçalar için tek adres diyebilirim. Telefonu forumdan aldığını söylersen yardımcı olacaklardır. Yerleri ise Organize Sanayide. Tel: 0538 828 28 27

çok teşekkür ederim. bende organize sanayide regal raptorun toptancısı olduğu söylentisini duydum ama bir türlü bulamadım.
    telefonu verdiğin için teşekkür ederim.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    çok teşekkür ederim. bende organize sanayide regal raptorun toptancısı olduğu söylentisini duydum ama bir türlü bulamadım.
    telefonu verdiğin için teşekkür ederim.

Sami selamlar.Ne yaptın ? Son durum nedir ? Merak ettim seni.Yapılacak bir şey olursa haber ver mutlaka.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

SAMİ BAŞKAYA
    MEMUR
     DD 250 E-9
     ANTALYA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sami selamlar.Ne yaptın ? Son durum nedir ? Merak ettim seni.Yapılacak bir şey olursa haber ver mutlaka.
    Aramadim daha kardeşim. Malum ay sonu maasimin yatmasini bekliyorum. Ararsam sizede bilgi veririm.
    Eray Aksoy (31.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Konu samibaskaya tarafından (01.Nisan.2019 Saat 08:17 ) değiştirilmiştir.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Aramadim daha kardeşim. Malum ay sonu maasimin yatmasini bekliyorum. Ararsam sizede bilgi veririm. ☺

Tamamdır.İnşallah fiyatı biraz uygundur ? Takipteyiz
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)