Alıntı Raci06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Terliksi hayvan kadar zekası olmayan bir zavallının yaptığı alçak saldırı hepimizi derinden etkiledi.
Bu canlı türünü değişik dinlerde ve inançlarda pariste, londrada, tokyo metrosunda, istanbul havaalanında, ankara kızılay güvenparkta..gördük.
Demem o ki terörün dini imanı milleti kökeni yoktur terörist teröristtir.
Bu alçak yüzünden yeni zellandalılarla veya diğer milletlerle düşman olmak geçmiş defterleri karıştırıp dedelerimizin savaşlarından kalma düşmanlıkları yeniden alevlendirmek bu teroristlerin değirmenine su taşımak olur.
Onların tam da istediği budur.
Tam da tersine , yapılacak iş çanakkaleye gelip bizim topraklarımızda ölen anzak askerlerinin yasını kendi şehitlerimizle birlikte tutmaktır. Bu terör ve ondan beslenen derin devletlere tokat gibi cevap olacaktır.
Düşmanlık ve barış tıpkı gülümseme ve ağlama gibi bulaşıcıdır. Yüce önderimizin altın değerinde bir sözünü de yazmadan edemeyeceğim. Mecbur kalınmadıkça yapılan savaş cinayettir.
Eray yazının son bölümünde 'regal raptor' ailesi demişsin. Dil sürçmesi sanırım. Raptor Riders ailesi demek istedin biliyorum.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kelimesi kelimesine katılıyorum.Kimin öldürüldüğü fark etmez.İnsan insandır.Ancak bizler hakikaten de millet olarak buna inansak da maalesef batılı dediğimiz avrupalıların gün geçtikçe artan ve endişe uyandıran bir ırkçılık ve İslam karşıtlığı oluşmakta.Bu da birey veya kitlelerden ziyade bazı güçlerin oyunudur ki bundan çıkar sağlamaktadırlar.Konu aslında çok derin ve anlatılacak çok şey var ama yeri burası değil.Konunun dışına çıkmamak için fazla kaşımak gereksiz ve anlamsız olacak.

Regal Raptor Ailesi Evet.Sen yazana kadar fark etmedim hatayı.Raptor Riders yazacakken aklım Motorun markasına gitmiş demek.Devamlı beynimi kemiren bir saplantıya dönüşünce artık yazıp söylediklerimde dahi Regal Raptors olarak çıkıyor O kısmı düzenleyeyim hemen