Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Regal Raptor

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Alıntı amele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar kaç zamandır bir regal raptor motor almak istiyorum. İlk olucak bu o yüzden motordan pek anlamadığım için hep kararsız kalıyorum. Amacım hafta sonları İzmir çevresi bi kaç günlüğüne kaçamak yapmak ve yolda kalmamak. Bütçem de 5-7 bin arası bana yardımcı olur musunuz.
    Merhaba Deniz,

arkadaşların da dediği gibi bu fiyatlarda temizi çok zor. Yaklaşık aynı bütçeye sahiptik, 2018 Haziran ayında Antalya da 5 bine 2006 Model DD 250 E9 buldum, aldım sonrasında belli aralıklar ile 6 ay içinde 1500 tl masraf yaptım. Kendim yaptığım işçiliği saymıyorum bile.

Şu an için her şey yolunda çok şükür, son bir tek Şanzımanı kaldı, o da işçilik ile birlikte yaklaşık 1000 tl ye mal olacak.

Toplamda bana yine 8 bin tl ye mal olacak. Yolda kalmam ve Ustalar ile akrabam olmamda işin cabası.

Sanırım Marka ve CC'den ziyade Model yılı ve temizliği daha önemli. Sürekli arıza vermesi uzun yol için risk ve tamirci tamirci gezip parça araman motordan uzaklaşmanı sebep olabilir.
    Eray Aksoy (22.Mart.2019), Zafer (26.Mart.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Rutkay Ediz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rutkay Ediz
    Makine Mühendisi
     RR Daytona -Jessica-
     Ankara
    Beğenmiş
    2,780
    Beğenilmiş
    631
    Bu fiyata Regal Raptor 150cc bulabilirsin 200km'de rahat gider 80 90 km/h hızlarda sıkıntı yaşamassın.
    Eray Aksoy (22.Mart.2019), Zafer (26.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Deniz,

arkadaşların da dediği gibi bu fiyatlarda temizi çok zor. Yaklaşık aynı bütçeye sahiptik, 2018 Haziran ayında Antalya da 5 bine 2006 Model DD 250 E9 buldum, aldım sonrasında belli aralıklar ile 6 ay içinde 1500 tl masraf yaptım. Kendim yaptığım işçiliği saymıyorum bile.

Şu an için her şey yolunda çok şükür, son bir tek Şanzımanı kaldı, o da işçilik ile birlikte yaklaşık 1000 tl ye mal olacak.

Toplamda bana yine 8 bin tl ye mal olacak. Yolda kalmam ve Ustalar ile akrabam olmamda işin cabası.

Sanırım Marka ve CC'den ziyade Model yılı ve temizliği daha önemli. Sürekli arıza vermesi uzun yol için risk ve tamirci tamirci gezip parça araman motordan uzaklaşmanı sebep olabilir.

Aynen katılıyorum.Senin masrafın acil olan kısımlar için yaptırdıkların.Keyfe keder kozmetiğe girmiş olsan 12-13 bin lira gibi rakamlara ulaşırdın.Temiz her zaman iyidir.Bütçe istediğin motora yetmiyorsa gücünün yettiğine yönelip,seni üzmeyecek bir tane almalı ve sonra birikim yapıp yavaş yavaş daha üst sınıflara geçersin.Yoksa senin de belirttiğin gibi sıkıntılı,kötü bir motor adamı bu sevdadan dahi uzaklaştırabilir.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)