Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Regal Raptor

Deniz Ceylan
    makine mühendisi
     yok
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Regal Raptor

Merhabalar kaç zamandır bir regal raptor motor almak istiyorum. İlk olucak bu o yüzden motordan pek anlamadığım için hep kararsız kalıyorum. Amacım hafta sonları İzmir çevresi bi kaç günlüğüne kaçamak yapmak ve yolda kalmamak. Bütçem de 5-7 bin arası bana yardımcı olur musunuz.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,702
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı amele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar kaç zamandır bir regal raptor motor almak istiyorum. İlk olucak bu o yüzden motordan pek anlamadığım için hep kararsız kalıyorum. Amacım hafta sonları İzmir çevresi bi kaç günlüğüne kaçamak yapmak ve yolda kalmamak. Bütçem de 5-7 bin arası bana yardımcı olur musunuz.
    Merhaba deniz o fiyatlara çok zor motor bulursun bulduğunda malesef sürekli masraf çıkarır.
    Eray Aksoy (21.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546

Selamlar Deniz.Zafer'in de belirttiği gibi o rakamlara maalesef bu tarz motorlar yok.Çok eski ve dökük bir şey ancak bulunur o da seni her türlü üzecektir.Eldeki bütçeye uygun bir motor bakmanı,ileride elin biraz bollaşınca değiştirmeni tavsiye ederim.O paraya ancak 150cc lik bir Regal Raptor bulursun.Mesela altta temiz gibi duran bir tanesinin linkini vereyim.Üstelik İzmir de.Ancak yine de kontrol ettirmeden alma derim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74448129/detay

Deniz Ceylan
    makine mühendisi
     yok
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Deniz.Zafer'in de belirttiği gibi o rakamlara maalesef bu tarz motorlar yok.Çok eski ve dökük bir şey ancak bulunur o da seni her türlü üzecektir.Eldeki bütçeye uygun bir motor bakmanı,ileride elin biraz bollaşınca değiştirmeni tavsiye ederim.O paraya ancak 150cc lik bir Regal Raptor bulursun.Mesela altta temiz gibi duran bir tanesinin linkini vereyim.Üstelik İzmir de.Ancak yine de kontrol ettirmeden alma derim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74448129/detay
    Teşekkürler. Desenize yaz planları yalan oldu.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Teşekkürler. Desenize yaz planları yalan oldu.

Bence temiz bir Scooter yada YBR125 tarzında bir şey bulabilirsin.Hem zevkini almış olursun hem de tecrübe kazanırsın.İleride de bunu satar üzerine para ekleyip daha iyi bir şey alırsın.Ufaktan başlamak hiç başlayamamaktan daha iyidir bana göre.Almayacak ve seneyi bekleyecek olursan büyük ihtimalle elindeki para da çarçur olur gider.Ama karar senin elbette.
    Zafer (21.Mart.2019) Bunu beğendi.

Deniz Ceylan
    makine mühendisi
     yok
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    peki asya pars 250 hakkında ne diyorusunz ?
    amacım bi motorla 200km yol yapmak fazlası yok zaten ama o bile olmaz diyorsunuz bu fiyata anlaşılan

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    peki asya pars 250 hakkında ne diyorusunz ?
    amacım bi motorla 200km yol yapmak fazlası yok zaten ama o bile olmaz diyorsunuz bu fiyata anlaşılan

Motorlar konusunda bir otorite olmasam da bana göre her motor alınabilir.Mühim olan temiz kullanılıp bakımları yapılmış bir motor mu ve alacak olan yine temiz kullanıp bakımları aksatmayacak mı ? Bu tarz motorlar fazla hor kullanmaya gelmez.Üzmeden,hırpalamadan kullandıktan sonra niye olmasın ? Bu tarz motorlar bilinen japon motorlar ve fiyatları el yakanlara göre daha çabuk sıkıntı yaşıyor.Malzeme kalitesi daha zayıf.Ancak Boss Hoss motor da alsan,milyon dolar para da versen her motor arıza yapar.Temiz motor alıp bakımını aksatmazsan 200 değil 20.000 km de götürür.
    endroad (22.Mart.2019) Bunu beğendi.

Deniz Ceylan
    makine mühendisi
     yok
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorlar konusunda bir otorite olmasam da bana göre her motor alınabilir.Mühim olan temiz kullanılıp bakımları yapılmış bir motor mu ve alacak olan yine temiz kullanıp bakımları aksatmayacak mı ? Bu tarz motorlar fazla hor kullanmaya gelmez.Üzmeden,hırpalamadan kullandıktan sonra niye olmasın ? Bu tarz motorlar bilinen japon motorlar ve fiyatları el yakanlara göre daha çabuk sıkıntı yaşıyor.Malzeme kalitesi daha zayıf.Ancak Boss Hoss motor da alsan,milyon dolar para da versen her motor arıza yapar.Temiz motor alıp bakımını aksatmazsan 200 değil 20.000 km de götürür.
    dediğinizde çok haklısınız teşekkürler

mxsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Merhabalar, bu bütçenize uygun temiz chopper tarzında motosiklet bulmanız zor olabilir fakat o fiyat aralığında temiz ve hoş bir görüntüsü olan RKS 180’lere bakabilirsiniz.

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    411
    Kuba superlight 200 öneririm. 7bin TL bandında 2015 veya üstü modelini bulabilirsin. Gezmekten gayet keyif aldığım bir motosikletti. Stok gidonu değiştirilmiş kuba bulursan chopper hissiyatınıda alırsın. Mesele temiz bulmak. Örnek benim eski Çopçop;Kuba superlight.jpg

Not: Eğer alacaksan Lastikleri değiştirilmiş olsun.
    endroad (22.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Konu TuruncuBuji tarafından (22.Mart.2019 Saat 12:00 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)