Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Greywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERDEM ATAN
    Kamu
     KAWASAKİ VN 800
     Ankara
    Beğenmiş
    575
    Beğenilmiş
    689
    Eray hayırlı olsun. Motoru almadan nerdeyse herşeyi önden tamamlayacaksin gibi. Motoru alınca üstüne cuk diye oturmak kalacak bu gidişle
    CELİL (11.Mayıs.2019), Eray Aksoy (11.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Greywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERDEM ATAN
    Kamu
     KAWASAKİ VN 800
     Ankara
    Beğenmiş
    575
    Beğenilmiş
    689
    Bu arada konu başlığını açıp da okuyan sürüş eğitimi ile ne alakası var bunlar kafayı yemiş diyebilir ;-)
    CELİL (11.Mayıs.2019), Eray Aksoy (11.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Greywolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray hayırlı olsun. Motoru almadan nerdeyse herşeyi önden tamamlayacaksin gibi. Motoru alınca üstüne cuk diye oturmak kalacak bu gidişle
    Alıntı Greywolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada konu başlığını açıp da okuyan sürüş eğitimi ile ne alakası var bunlar kafayı yemiş diyebilir ;-)

Şu anda bildiğim hiç bir eksiğim kalmadı çok şükür.Tüm ekipmanım tamamlandı.Belki bir tek aksiyon kamerası alabilirim ama onun da acelesi yok.Başlık savruldu gitti maşallah Biraz eğitim,biraz eğitim sonrası ehliyet süreci,biraz ekipman ve bolca gırgır,sohbet
    CELİL (11.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Arkadaş bu sevda ne menem şeydir böyle.Yıllardır hanımın doğumgününü unutup duruyordum.Bu yıl "Sakın unutayım deme" diye nota verdiydi.Tüm gün aklımda doğumgünü vardı.Eve gelip gelen deri yeleğimi görünce bende beyin kısa devre yaptı.Ne varsa kafadan resetlenip gitti.Şimdi hanım çok iğneli bir şekilde hatırlattı.Yarım saattir gönlünü almaya çalışıyorum
    Ömer (12.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün eve geldiğimde büyük bir sürpriz ile karşılaştım.Normalde pazartesi beklediğim deri yelek bugün eşime teslim edilmiş.Bir hışım kargoyu resmen parçalayarak açtım.Gördüğüm manzara karşısında eridim bittim resmen.Bu kadar kaliteli,bu kadar güzel bir yelek beklemiyordum.Kaldı ki ölçü de cuk diye oturdu üstüme.Burada 3-4 kere provaya gittiğim terziler dahi adam gibi iş yapamazken telefon da verdiğim ölçünün bu kadar orantılı ve düzgün bir şekilde işçiliğe yansıyacağı aklıma gelmezdi.Yeni Hudson dan Barış Bey'i arayıp teşekkür ettim ve her kuruşun helali hoş olduğunu söyledim.Geri dönüşüme ve bu kadar memnun olmama o da çok sevindi.Adam gerçekten işinin erbabı,ustası çıktı.Bu vesile ile beni kendisine yönlendiren Celil Başkanımıza tekrardan çok teşekkür etmek istiyorum.Yelek ihtiyacı olan gönül rahatlığı ile,hiç çekinmeden sipariş verebilirler

Sıra geldi asıl olaya Hemen giyip denediğim,eşime resimlerini çektirirken zevkten dört köşe olduğum ve "Resmen çocuk gibisin" azarını işittiğim yeleğimin fotolarını paylaşmak istiyorum Her şeyin en güzeli sizlerin olsun inşallah.

Eklenti 2261

Eklenti 2262

Eklenti 2263

Eklenti 2264

Eklenti 2265

Eklenti 2266
    Eray hayırlı olsun yakışmış kardeşim. Üzerinde eskisin heyecanın her daim bol olsun.

Bu arada resimlerden gönderdiğin mesajları çok net bir şekilde gördüm

O boşluklar dolacak tabi zamanla
    Eray Aksoy (12.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray hayırlı olsun yakışmış kardeşim. Üzerinde eskisin heyecanın her daim bol olsun.

Bu arada resimlerden gönderdiğin mesajları çok net bir şekilde gördüm

O boşluklar dolacak tabi zamanla

Gözünden bir şey kaçmıyor maşallah Ama yukarıda da yazdığım gibi hiç bir şeye acele etmiyorum.İlle de öyle bir derdim yok.Beraber olmak,şurada iki kelam sohbet edip gülümsemek bana yeter de artar.Gerisi nasip kısmet işi.
    Ömer (13.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Vallahi Celil Başkanım olmasa ne yapardım bilemiyorum Korumalı pantolon için aramadık yer bırakmadıktan sonra neredeyse vazgeçiyordum ki Celil Başkanım böyle bir fikir verdi.Terziye gidip iyice izah edip anlattıktan sonra çıkan sonucu merakla beklemeye başladım.Adam öyle bir işçilik yapmış ki bayıldım resmen.Tüm korumalar yerlerine tam sığıyor.Milim dahi boşluk yok.Yani oynama yapma ihtimali yok.Yuvalarına sokarken korumaları biraz büküp sokmak gerekiyor.Çok güzel olmuş gerçekten.Yerlerini de tam ayarlamış.Ne bir santim üstte ne de altta.Tam olması gerektiği yerlerde.Diz ve kalçalar korumaya alındı.Kevlar bulamadığımdan Allah göstermesin bir kaza anında kalça ve diz hariç sıkıntılı yine de.Sürtünmeden dolayı olursa diğer açıkta kalan kısımlara olan olur.

20190514_205039.jpg

20190514_205051.jpg

20190514_205145.jpg

20190514_205153.jpg

20190514_205244.jpg
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    CELİL (14.Mayıs.2019), endroad (14.Mayıs.2019), erkopaşa (14.Mayıs.2019), Mehmet A. (14.Mayıs.2019), Raci06 (15.Mayıs.2019), TuruncuBuji (15.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,721
    Beğenilmiş
    5,841
    Eray çok güzel olmuş böylece bu işide çözmüş oldun güle güle kullan
    Eray Aksoy (14.Mayıs.2019), erkopaşa (14.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray çok güzel olmuş böylece bu işide çözmüş oldun güle güle kullan

Aynen Başkanım.Yalnız diğer açıkta kalan kısımlar sürtünmeden çok zarar görür.Orayı nasıl çözerim bir türlü bilemedim ? 3-5 kat kot diktirsem de fayda etmez.Hem sıcaklarda pişerim hem de sürtünmede bir etkisi olmaz.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,975
    Beğenilmiş
    4,248
    Güzel olmuş Eray hocam kazasız belasız günlerde güle güle kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)