Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Eray gereken herşey yazılmış.

1- Vifi olsun
    2- Her zaman söylediğim gibi çok para bağlamaya gerek yok (teknik özelliklerine iyi bak yeter)
    3- Yedek batarya
    4- Yedek sd kart
    CELİL (05.Nisan.2019), Eray Aksoy (05.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1- Vifi olsun
    2- Her zaman söylediğim gibi çok para bağlamaya gerek yok (teknik özelliklerine iyi bak yeter)
    3- Yedek batarya
    4- Yedek sd kart

Vallahi sen yazınca bir an "Aksiyon kamerasını ne yapacaksın ? Gerek yok öyle şeylere.Para cebinde kalsın" yazacaksın diye korktum Aynen öyle.Gopro gibi yüksek rakamlı cihazların kalitesi ve özellikleri ile neredeyse aynı seviyedeler ve 250-450 lira arasındalar.Hatta 600-700 lü rakamlara dahi çıkmaya gerek yok bence.Zira kayıt süreleri falan neredeyse tüm özellikleri aynı.Pahalı olanlar biraz renk ve karanlık ta,o da çok az,yani bariz bir fark hissedilmeden daha kaliteli çekimler yapıyor.Bu sebepten saydığın özellikleri olan "Eken H9R" veya bunun ayarında bir tane alacağım.
    Ömer (05.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320

1- Vifi olsun
    3- Yedek batarya
    4- Yedek sd kart
    kısa ve öz
    Eray Aksoy (05.Nisan.2019), erkopaşa (05.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Rutkay Ediz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rutkay Ediz
    Makine Mühendisi
     RR Daytona -Jessica-
     Ankara
    Beğenmiş
    2,780
    Beğenilmiş
    631
    Valla hocam bende Eken H9R var. 32 gb SD kart ve 3 batarya var. 1050 mAh bataryası 10dk 10 dk yaklaşık 7 video kadar çekiyor tek bataryada (1080p-60 fps) bence F/P ürünü sevdim ben kamerayı uçuk paralar vermeye gerek yok..
    CELİL (05.Nisan.2019), Eray Aksoy (05.Nisan.2019), erkopaşa (05.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Rutkay Ediz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam bende Eken H9R var. 32 gb SD kart ve 3 batarya var. 1050 mAh bataryası 10dk 10 dk yaklaşık 7 video kadar çekiyor tek bataryada (1080p-60 fps) bence F/P ürünü sevdim ben kamerayı uçuk paralar vermeye gerek yok..

Yorumun için teşekkür ederim.Yani bir batarya ile yaklaşık 60 - 70 dakika görüntü çekebiliyorsun.Peki diyelim ki uzun yol yapıyorsun.5-6 saat gideceksin.Her saat başı durup batarya değiştirmek zor olmaz mı ? Hadi onu da boşver.Bir şekilde zaten mola veriyoruz ve o arada değiştiririz.Ama batarya 3 adet var dedin.Boşalanı tam kapasite şarj etmek için ne kadar süre lazım ? Bunun için motora hangi bağlantı aygıtını ekledin ? Aküye zararı var mı ? Yani sis farlarının aküye zararlı olduğunu,bizim motorların bu enerji sarfiyatını kaldırmayacağı yazılıydı bir başlıkta.Bu şarj kitleri zarar verir mi akümüze ? Gece çekimlerinde nasıl ? Ses kayıt işini nasıl çözdün ? Soru bombardımanına tuttuğumun farkındayım ama en doğrusunu kullanandan öğrenirim.Mecbur soruyorum işte
    Rutkay Ediz (06.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Ömer Yahşi
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumun için teşekkür ederim.Yani bir batarya ile yaklaşık 60 - 70 dakika görüntü çekebiliyorsun.Peki diyelim ki uzun yol yapıyorsun.5-6 saat gideceksin.Her saat başı durup batarya değiştirmek zor olmaz mı ? Hadi onu da boşver.Bir şekilde zaten mola veriyoruz ve o arada değiştiririz.Ama batarya 3 adet var dedin.Boşalanı tam kapasite şarj etmek için ne kadar süre lazım ? Bunun için motora hangi bağlantı aygıtını ekledin ? Aküye zararı var mı ? Yani sis farlarının aküye zararlı olduğunu,bizim motorların bu enerji sarfiyatını kaldırmayacağı yazılıydı bir başlıkta.Bu şarj kitleri zarar verir mi akümüze ? Gece çekimlerinde nasıl ? Ses kayıt işini nasıl çözdün ? Soru bombardımanına tuttuğumun farkındayım ama en doğrusunu kullanandan öğrenirim.Mecbur soruyorum işte
    Eray bende çift batarya var ve çift batarya şaj edebileceğim şarj aleti kullanıyorum. Motor hareket halinde veya çalışır vaziyette sorun yok ama kamp alanlarında uzunca süre motoru çalıştırmadan şajz yaparsan sıkıntı olabilir.
    USB şarj aleti takacaksın motora.
    Ali ekspres te çok uygun fiyata var.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (06.Nisan.2019), Eray Aksoy (06.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Eray bende çift batarya var ve çift batarya şaj edebileceğim şarj aleti kullanıyorum. Motor hareket halinde veya çalışır vaziyette sorun yok ama kamp alanlarında uzunca süre motoru çalıştırmadan şajz yaparsan sıkıntı olabilir.
    USB şarj aleti takacaksın motora.
    Ali ekspres te çok uygun fiyata var.

Bana hem çakmak girişi hem de usb girişli bir tane önerebilir misin lütfen ? Hakikaten de çok fazla ürün var.Hangisi iyi bilemedim ? Şimdi 5-10 dolar yüzünden sıkıntılı bir şey almıyayım.Fazla vereyim ama başım ağrımasın.İyisi ve kullanışı,bağlantısı falan düzgün olanı olsun.Bu yüzden sizlerin link vermesi işime gelir.Daha önce hiç bu tarz bir deneyimim olmadığından hata yapmaktan çekiniyorum.Ayrıca Türkiye fiyatları çok farklı değilse buradan da sipariş verebiliriz.

Ömer Yahşi
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Eray zamanın var ali ekspres uygun. İş görecek Türkiye için şuna bakabilirsin

CELİL (06.Nisan.2019), Eray Aksoy (06.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Eray zamanın var ali ekspres uygun. İş görecek Türkiye için şuna bakabilirsin

Ya vallahi süpersiniz.Sizler olmasanız ben çoook parçalanırdım sağda solda.Allah razı olsun herkesten.Hemen sepete atıp sipariş vereyim.İntercom için de 2 li mi yoksa tekli mi alsam karar veremedim ? Binerse kırk bin yılda bir artçı biner ki bu durumda da gerek yok diye düşünüyorum.Ama yine de zaman ne gösterir belli olmaz tabi.
    CELİL (06.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Ömer Yahşi
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Bu arada benim kamerada sj 4000 WiFi modeli. Kutu üzerinde yazmıyor. Bir dönen sj cam lerin çok takliti çıkmıştı böyle bazı farklı sunumlar yaptılar o dönemde

Eray Aksoy (06.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)