Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google translate Çince tercüme ile dene birde Ama İngilizceden Çince seçersen daha doğru çevirir. Türçeden çinceye sıkıntı çok

Denedim.Her yolu denedim.Fayda etmiyor

Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İletişim kurabilirsen en son çare bir alım daha yaparsın ürünü yollamayın dersin yollamaz sende almış gibi ödeme yaparsın

Başkanım anlasalar onu da diyeceğim ama öyle bir şey yapsam direk onu da yollarlar.Adamlara bugün yine yazdık bir arkadaşım ile.Toplamda 7 dil de durumu izah ettik.Gelen cevap "Ürün elinize geçmeden neden iade yapmak istiyorsunuz ?" oldu Haftaya bir arkadaşımız geliyor.Çok kötü de olsa Çince nin bir lehçesini biliyormuş.Ona rica edip tekrardan yazacağız.
    CELİL (09.Nisan.2019), endroad (09.Nisan.2019), Zafer (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denedim.Her yolu denedim.Fayda etmiyor

Başkanım anlasalar onu da diyeceğim ama öyle bir şey yapsam direk onu da yollarlar.Adamlara bugün yine yazdık bir arkadaşım ile.Toplamda 7 dil de durumu izah ettik.Gelen cevap "Ürün elinize geçmeden neden iade yapmak istiyorsunuz ?" oldu Haftaya bir arkadaşımız geliyor.Çok kötü de olsa Çince nin bir lehçesini biliyormuş.Ona rica edip tekrardan yazacağız.
    Bende satıcının birine ürünle alakali birşeyler sordum çevir falan yapmadım dumduk diirek turkce yazdım ve her sorumum cevabını aldım ingilizce olarak tukce yazarak dene belki o şekilde anlarlar çeviri yaparak.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende satıcının birine ürünle alakali birşeyler sordum çevir falan yapmadım dumduk diirek turkce yazdım ve her sorumum cevabını aldım ingilizce olarak tukce yazarak dene belki o şekilde anlarlar çeviri yaparak.
    Zafer onu da yaptım.Dün cevap geldi ama.Sonunda anladılar derdimi.Yanlız adamlar parayı istemedi. "Bir daha ki alışverişinizde ekstradan bir şeyi sepete atarak bize bilgi verin" dedi.Bir daha adamlardan alışveriş yapat mıyım bilmiyorum ? Olmadı ikinci bir intercom alırım önümüzdeki aya ?

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zafer (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    https://urun.gittigidiyor.com/spor-o...E&gclsrc=aw.ds
    Anladım abi aksiyon kamerasını ne yaptın aldın mı bu linkteki baya uygun senin listende de vardi
    CELİL (10.Nisan.2019), Eray Aksoy (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zafer onu da yaptım.Dün cevap geldi ama.Sonunda anladılar derdimi.Yanlız adamlar parayı istemedi. "Bir daha ki alışverişinizde ekstradan bir şeyi sepete atarak bize bilgi verin" dedi.Bir daha adamlardan alışveriş yapat mıyım bilmiyorum ? Olmadı ikinci bir intercom alırım önümüzdeki aya ?

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu ne güzel bir satıcıymış Eray abi
    Eray Aksoy (10.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    https://urun.gittigidiyor.com/spor-o...E&gclsrc=aw.ds
    Anladım abi aksiyon kamerasını ne yaptın aldın mı bu linkteki baya uygun senin listende de vardi
    Bu ne güzel bir satıcıymış Eray abi

Satıcı beni de şaşırttı.Ya çok zengin ve uğraşmak istemedi yada yine tam anlayamadı durumu ??? Kamera işini bekletiyorum.Annem bu Aliexpress alışverişini "Ali diye birini tanımıyorum" diyerek iptal ettirince kart bilgileri çalındı diye kartı da iptal oldu.15 güne yeni kartın geleceği söylenmiş.Gelince alacağım.Yalnız Eken 4k yı eledim.Ses kaydı yapmadığından onu düşünmüyorum.Sjcam 4000 Wifi alacağım.Çok iyi olmasa da ses kaydı var.Ses kaydı az da olsa olması güzel.Yolda bir durum olması durumunda faydalı olur diye düşünüyorum ?
    erkopaşa (10.Nisan.2019), Zafer (11.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)