Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Can ELİYATKIN
    Teknik Ressam
     DD350 DAYTONA
     Aydın
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    3

Daytona 350cc Arka Fren Müşürü Arızası

Arkadaşlar merhaba,

Motorumun arka fren müşürü çalışmadığı için maalesef vizeden geçemedim. İnternette biraz araştırmam sonucu 95 TL'ye yedek parçayı buldum ancak fiyat oldukça yüksek geldi. Bu müşürün muadili var mıdır? Tamiratı söz konusu olabilir mi?
    Mehmet A. (29.Nisan.2021) Bunu beğendi.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Alıntı techeng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Motorumun arka fren müşürü çalışmadığı için maalesef vizeden geçemedim. İnternette biraz araştırmam sonucu 95 TL'ye yedek parçayı buldum ancak fiyat oldukça yüksek geldi. Bu müşürün muadili var mıdır? Tamiratı söz konusu olabilir mi?
    Can geçmiş olsun. geçiçi olarak ustan bir şekilde halledebilir ama kalıcı olmaz. değiştirmen gerekir. Uyumlu olan var mı bilmiyorum....
    Mehmet A. (29.Nisan.2021), techeng (16.Nisan.2019) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,743
    Beğenilmiş
    5,850
    Merhaba Can arka fren müşüri özel bir model fren hidrolik basıncı ile çalışıyor tamir edilebildiğini ve muadinilini duymadım regal raptorun distribütörün numarası 0212 6562656 onlara bir sor belki daha uygun fiyat alırsın kolay gelsin
    cicada (16.Nisan.2019), Eray Aksoy (16.Nisan.2019), Mehmet A. (29.Nisan.2021), techeng (16.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konu CELİL tarafından (16.Nisan.2019 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.

mxsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Geçmiş olsun
    CELİL (28.Nisan.2021), Eray Aksoy (16.Nisan.2019), Mehmet A. (29.Nisan.2021) Bunu beğendi.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,975
    Beğenilmiş
    4,249
    Geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (28.Nisan.2021), Eray Aksoy (16.Nisan.2019), Mehmet A. (29.Nisan.2021) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

ugurrrcann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Can Yıldırım
    TSK-Subay
     Yamaha Dragstar 650 sport
     İstanbul - Mecidiyeköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    201
    Beğenilmiş
    131
    Geçmiş oldun aynı şekil ben de vizeden geçememiştim geçici çözüm bence yaptırma ben de 80 tlye yaptırmıştım 2.5 sene önce
    CELİL (28.Nisan.2021), Mehmet A. (29.Nisan.2021), Zafer (20.Nisan.2019) Bunu beğendi.

rr250e9kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafa karaca
    tekniker
     regal raptor daytona 250
     antalya
    Beğenmiş
    123
    Beğenilmiş
    64
    Alıntı ugurrrcann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş oldun aynı şekil ben de vizeden geçememiştim geçici çözüm bence yaptırma ben de 80 tlye yaptırmıştım 2.5 sene önce
    Merhabalar benim motorumunda arka fren musuru arizalanmis degistireyim dedim haftaya muayene var. orjinali 150 tl den asagi yok.musurun yaptigi is basit ama kendisi pahali ilginc ona istinaden boyle birsey yaptim kendim on nunarada calisiyor.1 adet kollu mikro svic toplam maliyet 7 tl.not: daysonla yapistirdim su falan girmesin diye onlem amacli sag taraf ayak pedinin altinda normalde gorunmuyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (28.Nisan.2021), Mehmet A. (29.Nisan.2021) Bunu beğendi.

HakanSpyder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan
    Özel Güvenlik
     Regal raptor spyder (Rose)
     İstanbul-Beylikdüzü(Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    82
    Beğenilmiş
    61
    Guzel olmus benimkide bitik dibine kadar basinca arka frene stop lambalari yaniyor ama hafif yavaslama yapacagim zaman yanmiyor on frenle hallediyorum
    CELİL (29.Nisan.2021), Mehmet A. (29.Nisan.2021), rr250e9kırmızı (29.Nisan.2021) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,621
    Beğenilmiş
    2,904
    Arkadaşlar,
    Arka fren müşürü arızasını ben de yaşadım, stop lambasının yanmadığını bildiğimden dolayı çaktırmadan arka frenle birlikte ön fren de yaparak muayeneden geçtim. Herkes gibi distribitörle irtibata geçip fiyatını duyunca almaktan da vazgeçmiştim, tam da o sıralar Mehmet Demirtaş kardeşimizin hurda spyder alması ve üzerinden çıkan arka fren müşürünü bana hediye etmesi ile bu sorunu çözmüştük.
    Face gruplarda gezerken rastladığım muadil olarak alınıp bu sorunu çözen bir kişiden aldığım bilgiye göre Mondial MC X 150 modelinin arka fren müşürünün uygun olduğunu öğrendim.
    Aşağıdaki fotodaki ürünü internetten aratarak yada mondial parçası satan parçacılardan daha uygun fiyata SPYDER/DAYTONA arka fren müşürü sorunu çözülebilir.
    Tekrar belirtmekte fayda görüyorum, ben denemedim, sorunu muadil olarak alıp takan birisinin vermiş olduğu bilgidir, bu fiyata denemeye değer diye düşünüyorum. Distiribitörün şu an internet üzerinde satış fiyatı 152 tl dir. Eğer alıp, takıp bu sorunu çözen birisi olursa, ve buraya da teyit amaçlı bildirirse, bir muadil parça daha bulmuş oluruz.

bulentbc (30.Nisan.2021), CELİL (30.Nisan.2021), Mehmet A. (01.Mayıs.2021), rr250e9kırmızı (30.Nisan.2021) Bunu beğendi.
    Konu newmoon06tr tarafından (30.Nisan.2021 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.
    OF COURSE, AIR FORCE

rr250e9kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafa karaca
    tekniker
     regal raptor daytona 250
     antalya
    Beğenmiş
    123
    Beğenilmiş
    64
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Arka fren müşürü arızasını ben de yaşadım, stop lambasının yanmadığını bildiğimden dolayı çaktırmadan arka frenle birlikte ön fren de yaparak muayeneden geçtim. Herkes gibi distribitörle irtibata geçip fiyatını duyunca almaktan da vazgeçmiştim, tam da o sıralar Mehmet Demirtaş kardeşimizin hurda spyder alması ve üzerinden çıkan arka fren müşürünü bana hediye etmesi ile bu sorunu çözmüştük.
    Face gruplarda gezerken rastladığım muadil olarak alınıp bu sorunu çözen bir kişiden aldığım bilgiye göre Mondial MC X 150 modelinin arka fren müşürünün uygun olduğunu öğrendim.
    Aşağıdaki fotodaki ürünü internetten aratarak yada mondial parçası satan parçacılardan daha uygun fiyata SPYDER/DAYTONA arka fren müşürü sorunu çözülebilir.
    Tekrar belirtmekte fayda görüyorum, ben denemedim, sorunu muadil olarak alıp takan birisinin vermiş olduğu bilgidir, bu fiyata denemeye değer diye düşünüyorum. Distiribitörün şu an internet üzerinde satış fiyatı 152 tl dir. Eğer alıp, takıp bu sorunu çözen birisi olursa, ve buraya da teyit amaçlı bildirirse, bir muadil parça daha bulmuş oluruz.

Dogru soyluyorsunuz mantikli bence.emeginize saglik.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bulentbc (30.Nisan.2021), CELİL (30.Nisan.2021), Mehmet A. (01.Mayıs.2021), newmoon06tr (30.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)