Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

nickziki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Uysal
    Dış Ticaret
     gitti gül gibi daytonam :(
     Antalya
    Beğenmiş
    278
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı anilsedali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Özellikle Antalya'da servis coşkun motoru kimse önermez. Fiyatları oldukça pahalıdır. Memnun olan azdır. Orijinal parça, orijinal servis, garantiden çıkmasın gibi sebeplerle gitseler de çoğu kişi gittiğine pişman olur.

Güvenilir birini arıyorsan önce uncalı mezarlık kavşağında sağda Fatih'in dükkanı var. Öncelikle ona göster. İkinci seçenek de ismini hatırlayamadım ama demircikara camiinin karşı yolunda tecrübeli bir motorcu var. İkisinden de memnun kalırsın.
    Coşkun regallerin motor, şanzıman ve düzeninden iyi anlıyor. Ben de birkaç farklı yere götürdüm. Motoru yaptı mı en iyi o yaptı. Ama onun yüzünden motoru sattım. Yapamadığı için değil, bu ustalarla bu işin zevkinin kalmadığı için. Mutlaka tek taraflı bir zina oluyor. İşini bilen de bilmeyen de tecavüz ediyor, enayi yerine konuyoruz. Her şey iyi güzel ayarlıyorsun alıyorsun 500 lirayı ama gaz telini orijinal kalın tel yerine bisiklet teli ile değiştiriyorsun, bir hafta sonra ben yolda kalıyorum. Rezilliğini çektiğim gibi bir hafta beni oyalayıp sonra gelip yine bisiklet teli ile değiştirip bir de biz değiştirmemiştik daha önce bunu deyip yalan söylüyorsun insanın suratına bakarak. Bu kadar küçük düşünen insanlar bu hale getiriyor bizi.
    Anıl'ın söylediği iki yeri bilmiyorum bu arada onu da belirteyim. Coşkun'un adı geçince içimi dökeyim dedim.
    CELİL (08.Mayıs.2019), cicada (08.Mayıs.2019), endroad (08.Mayıs.2019), Eray Aksoy (08.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Don't Fucking Die !!!

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Anıl, teşekkürler. Motoru daha önce Fatih toplamıştı, güzelde oldu ama anlaşılan çok yoğun sıra bize gelmedi bir türlü. Demircikara'nın oradakini daha önce duymadım. Tavsiye üzerine Meydan Kavşağında Can motor varmış, yarın gidip konuşacağım. Gelişmeleri bütün işlemler bittiğinde ayrı bir başlıkta aktarırım.

Antalya'da olduğunu gördüm, tanışmak istersen buluşabiliriz.

Cemil ne yaptın ? Vallahi üzüldüm bu sıkıntıları yaşamana.Hakikaten de insan sinir oluyor ister istemez.Yapabileceğim bir şey olursa haber ver mutlaka.İnşallah kısa sürede halledip keyifle binersin.Araçsız kalmak nedir iyi bilirim.Kısa sürede hallolur inşallah.

Alıntı nickziki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coşkun regallerin motor, şanzıman ve düzeninden iyi anlıyor. Ben de birkaç farklı yere götürdüm. Motoru yaptı mı en iyi o yaptı. Ama onun yüzünden motoru sattım. Yapamadığı için değil, bu ustalarla bu işin zevkinin kalmadığı için. Mutlaka tek taraflı bir zina oluyor. İşini bilen de bilmeyen de tecavüz ediyor, enayi yerine konuyoruz. Her şey iyi güzel ayarlıyorsun alıyorsun 500 lirayı ama gaz telini orijinal kalın tel yerine bisiklet teli ile değiştiriyorsun, bir hafta sonra ben yolda kalıyorum. Rezilliğini çektiğim gibi bir hafta beni oyalayıp sonra gelip yine bisiklet teli ile değiştirip bir de biz değiştirmemiştik daha önce bunu deyip yalan söylüyorsun insanın suratına bakarak. Bu kadar küçük düşünen insanlar bu hale getiriyor bizi.
    Anıl'ın söylediği iki yeri bilmiyorum bu arada onu da belirteyim. Coşkun'un adı geçince içimi dökeyim dedim.

Çok geçmiş olsun.İnsan kendini zor tutar böyle bir durumda.Sussan bir türlü,sövsen bir türlü.İnsanı motor dan soğutan bu gibi ustalardan uzak durmak lazım diyeceğim ama gidilen her usta hemen hemen böyle maalesef.
    CELİL (08.Mayıs.2019), endroad (08.Mayıs.2019), nickziki (09.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemil ne yaptın ? Vallahi üzüldüm bu sıkıntıları yaşamana.Hakikaten de insan sinir oluyor ister istemez.Yapabileceğim bir şey olursa haber ver mutlaka.İnşallah kısa sürede halledip keyifle binersin.Araçsız kalmak nedir iyi bilirim.Kısa sürede hallolur inşallah.
    Merhaba Eray, desteğin için çok teşekkür ederim. işlerde iyice yoğunlaştı şansıma, evden işe, işden eve yapıyoruz yorgun savaşçı ile. Adını böyle koydum bu arada. Inan zamanım olsa kendin yapacağım ama olmuyor, cumartesi Manavgat'a kızlarımı görmeye geleceğim, haftaya pazartesi de teslim edeceğim artık birine.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim. İllaki işini severek yapan dürüst biri vardır diye düşünüyorum, sonuçta beş parmağın beşi de bir değil. Onu da bulacağım.
    CELİL (08.Mayıs.2019), Eray Aksoy (09.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)