Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    411
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Decathlon da 2 kişilik şişme yatak 119 TL yastık 19 TL idi. Mat yerine yatak tavsiye ederim konforu kıyas kabul etmez.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen o ürünleri bende gördüm. Sepetimde bekliyor. Yinede teşekürler Ömer abi

Not : Sepetdeki ürünler ; Adsız.jpg
    S60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (18.Mayıs.2019), Eray Aksoy (18.Mayıs.2019), Ömer (18.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Konu TuruncuBuji tarafından (18.Mayıs.2019 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Taksitle al bence.Ankara yolculuğu için de para lazım olacak.Taksitle alırsan biraz daha kolay olur ödemesi.Yalnız ben senin yerinde olsam 70 lira fazla verir 3 kişilik olanı alırdım.Arada 600 gr. ağırlık var.Ama içi de 70 cm daha geniş.Tüm malzemelerini içine alıp açıkta malzeme bırakmamış olursun.Yarın öbür gün bir arkadaşın,akraban ve ileride eşin ile gittiğinde de tekrardan çadır arayışına girmemiş olursun.
    Akcollu (19.Mayıs.2019), CELİL (18.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    411
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taksitle al bence.Ankara yolculuğu için de para lazım olacak.Taksitle alırsan biraz daha kolay olur ödemesi.Yalnız ben senin yerinde olsam 70 lira fazla verir 3 kişilik olanı alırdım.Arada 600 gr. ağırlık var.Ama içi de 70 cm daha geniş.Tüm malzemelerini içine alıp açıkta malzeme bırakmamış olursun.Yarın öbür gün bir arkadaşın,akraban ve ileride eşin ile gittiğinde de tekrardan çadır arayışına girmemiş olursun.
    Evet yüksek ihtimal taksit ile alacağım. 3 kişilik çadır konusunda çok haklısın. Ama yazıyı okurken içimden potansiyel eşim kampa gelmek isterse çadırıda bir zahmet alsın dedim. Tabi o zaman geldiğinde öyle bir şey söyleyemeyeceğimin farkında olduğum için büyük ihtimal 3 kişilik alacağım. Kafamı karıştıran Farlarımıda yenilemek istiyorum. Ön far tasımı denir artık tam olarak bilmiyorum çok küçük ve yıpranmış durumda, aydınlatmam iyi çünkü xenon aydınlatmam var, ancak kozmetik olarak far tasının küçük olması ve yıpranmasından dolayı değiştirmek istiyorum. Hatta alacağım ürünler şunlar Adsız.jpg
    Sonuçta büyük ihtimal 3 kişilik çadırıda alıcam farlarıda alıcam. Sadece gelir gider dengemi bozmak istemiyorum. Biraz düşüneceğim.
    CELİL (18.Mayıs.2019), Eray Aksoy (18.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı TuruncuBuji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yüksek ihtimal taksit ile alacağım. 3 kişilik çadır konusunda çok haklısın. Ama yazıyı okurken içimden potansiyel eşim kampa gelmek isterse çadırıda bir zahmet alsın dedim. Tabi o zaman geldiğinde öyle bir şey söyleyemeyeceğimin farkında olduğum için büyük ihtimal 3 kişilik alacağım. Kafamı karıştıran Farlarımıda yenilemek istiyorum. Ön far tasımı denir artık tam olarak bilmiyorum çok küçük ve yıpranmış durumda, aydınlatmam iyi çünkü xenon aydınlatmam var, ancak kozmetik olarak far tasının küçük olması ve yıpranmasından dolayı değiştirmek istiyorum. Hatta alacağım ürünler şunlar Adsız.jpg
    Sonuçta büyük ihtimal 3 kişilik çadırıda alıcam farlarıda alıcam. Sadece gelir gider dengemi bozmak istemiyorum. Biraz düşüneceğim.

Kesinlikle haklısın.Hangisi daha acilse ona yönel.Yazın ortasında açık alanda uyku tulumu yada battaniyenin üstünde de uyunur.Ben çok açık havada çadır olmadan kamp yaptım.Çok zevklidir açık alanda uyumak.Yani kampı kaç kere yapacağız onu düşünmek lazım.Far bence daha önemli gibi.Bütçeni zorlamaktansa şimdilik onu sonra almayı da düşünebilirsin ?
    CELİL (18.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)