Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seve seve uğraşırım dostum ne demek

Cemil yanlış anlamazsan sana daha evvel telefonda ve burada yazdığımın aynısını diyeceğim.Şimdi motorun daha sanayiye gelmedi ve ustanın eli değmedi.Anahtar vurulduğu zaman neler çıkacak,ne gibi masrafları olacak belli değil ? Yeleğin yeri belli.Her zaman sipariş edebiliriz.Biliyorum.İnsanın içi gidiyor ve hemen almak istiyor.Ama ilk öncelik motor olsun bence.Uzun yola gidilecek.Aktif olarak kendin de kullanıyorsun zaten.O yüzden altındaki aletin tam kondisyonda olması çok daha önemli.23 mayısa kadar bir gün kaldı sadece.Bence önce bir motoru gösterelim.Ne yapılacak,parça ve işçilik ne tutacak tam olarak öğrenelim.Baktın ki elinde kalıyor hemen siparişi geçeriz.Şimdilik perşembe gününe kadar bekleyelim derim.Son kararı perşembe ver bence.
    çok mantıklı sonuna kadar katılıyorum...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eray Aksoy (21.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Seve seve uğraşırım dostum ne demek

Cemil yanlış anlamazsan sana daha evvel telefonda ve burada yazdığımın aynısını diyeceğim.Şimdi motorun daha sanayiye gelmedi ve ustanın eli değmedi.Anahtar vurulduğu zaman neler çıkacak,ne gibi masrafları olacak belli değil ? Yeleğin yeri belli.Her zaman sipariş edebiliriz.Biliyorum.İnsanın içi gidiyor ve hemen almak istiyor.Ama ilk öncelik motor olsun bence.Uzun yola gidilecek.Aktif olarak kendin de kullanıyorsun zaten.O yüzden altındaki aletin tam kondisyonda olması çok daha önemli.23 mayısa kadar bir gün kaldı sadece.Bence önce bir motoru gösterelim.Ne yapılacak,parça ve işçilik ne tutacak tam olarak öğrenelim.Baktın ki elinde kalıyor hemen siparişi geçeriz.Şimdilik perşembe gününe kadar bekleyelim derim.Son kararı perşembe ver bence.
    Eyvallah Eray Hocam, isim her harikulade kalsın isterim çünkü Motorun tamiri ile alakalı motoru yarma konusuna girmeyi planlamıyorum. Sigortası kapıyı çaldı bugün Konuşma fırsatımız olmadı, kusura bakma lütfen. Perşembe günü bol bol sohbet edeceğiz.
    CELİL (21.Mayıs.2019), cicada (21.Mayıs.2019), Eray Aksoy (21.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Eray Hocam, isim her harikulade kalsın isterim çünkü Motorun tamiri ile alakalı motoru yarma konusuna girmeyi planlamıyorum. Sigortası kapıyı çaldı bugün Konuşma fırsatımız olmadı, kusura bakma lütfen. Perşembe günü bol bol sohbet edeceğiz.

Şanzıman da sıkıntı varsa elletmeyecek misin ? Onun için de motor açılıyor diye biliyorum ? İnşallah sorun sadece debriyaj balatasındadır ? Ama değilse mecbur açtırmak zorunda kalırız motoru.Her neyse.Bu işler şimdi öyle tahminen halledilmez.Geldiğinde iyice oturup usta ile konuşuruz.Yanında durup durumuna bakarız.Ona göre kararını verirsin
    CELİL (21.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Şanzıman da sıkıntı varsa elletmeyecek misin ? Onun için de motor açılıyor diye biliyorum ? İnşallah sorun sadece debriyaj balatasındadır ? Ama değilse mecbur açtırmak zorunda kalırız motoru.Her neyse.Bu işler şimdi öyle tahminen halledilmez.Geldiğinde iyice oturup usta ile konuşuruz.Yanında durup durumuna bakarız.Ona göre kararını verirsin
    Şanzımandan ses gelmiyor, benim sıkıntım debrajın sıyırması ve durduğumda Vitesin değişmemesi. Bunların yanında daha önce belirttiklerim var. Açtırma ile ilgili rakamlar belli. İşcilik ile bitmiyor maalesef, keçesi var, contası var, belki hilali ve dişlisi var, yani Liste uzayıp gidiyor. Sigortası gelmeseydi eyvallah elimi taşın altında koyucaktım ama bugün mesaj geldi. Tamir olsa bile sigortasız kullanamayacağıma göre (6 Haziran'da bitiyor) İşciliğe ayırdığım miktarı sigortaya verip daha temiz gitmesi için bakım yaptırmak en iyisi.
    CELİL (22.Mayıs.2019), cicada (22.Mayıs.2019), Zafer (22.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şanzımandan ses gelmiyor, benim sıkıntım debrajın sıyırması ve durduğumda Vitesin değişmemesi. Bunların yanında daha önce belirttiklerim var. Açtırma ile ilgili rakamlar belli. İşcilik ile bitmiyor maalesef, keçesi var, contası var, belki hilali ve dişlisi var, yani Liste uzayıp gidiyor. Sigortası gelmeseydi eyvallah elimi taşın altında koyucaktım ama bugün mesaj geldi. Tamir olsa bile sigortasız kullanamayacağıma göre (6 Haziran'da bitiyor) İşciliğe ayırdığım miktarı sigortaya verip daha temiz gitmesi için bakım yaptırmak en iyisi.
    zincir bakımı için kapağı sök. ön zincir dişlisi olan mili elinle salla. eğer mil sallanıyor ise masura bilya bitmiştir. şanzıman açmaktan başka çaren olmaz. eğer şanzıman alıp toplatirsan kafadan 2 bin tl yi bulur usta parası dahil. çünkü şanzuman pahalı. dişli de sallanma yoksa debriyaj ayarı yeterli olacaktır.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (22.Mayıs.2019), endroad (22.Mayıs.2019), Eray Aksoy (22.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Dadwy59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erman gezer
    Ogg
     Dd250e-9 dadwy 2010
     Tekirdag
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    8
    kuzu derisi yumuşak ve süner malzemedir kıvrılması daha yatkındır.yırtılır deforme olur,dana derisi kuzu derisine göre zıttır dayanıklı ve daha sert,prof fotomda ixs marka dana derisi tulumdur maşallah çok badireli havalarda hasta olmadan atlatmışımdır.
    CELİL (22.Mayıs.2019), cicada (22.Mayıs.2019), Eray Aksoy (22.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Deri Yelek almak isteyenler

1) Cicada - Deniz Motör - XXL - 1 adet

2)Endroad - Cemil Taşdemir - XS - 1 adet

3) Fenomen - Ender Yeşilaraz - XXL - 1 adet

4)Thebattle43 - Emre Dinç - XXL - 1 adet

5)

6)

7)

8 )

9)

10)
    endroad (23.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Konu cicada tarafından (23.Mayıs.2019 Saat 10:49 ) değiştirilmiştir.

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Deri yelekleri alalım mı biraz daha bekleyelim mi ??
    CELİL (18.Haziran.2019), endroad (19.Haziran.2019), Raci06 (18.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Cemil sipariş çekelim mi ? biraz daha bekleyelim mi?
    endroad (21.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Alıntı cicada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemil sipariş çekelim mi ? biraz daha bekleyelim mi?
    Verelim Deniz, bana uyar.

Teşekkürler
    CELİL (21.Haziran.2019), cicada (01.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)