]Merhabalar severek kullandigim buyuk bir hevesle almis oldugum gozum gibi baktigim motorumu bir miktar nakit ihtiyacim oldugu icin satmak zorundayim kisaca bahsedecek olursak full bakimli
2015 model 6.xxx bin km de yedek anahtari mevcut
my moto garage tarafindan bakimlari aksatilmadan yapilmistir kayitlari mevcuttur.. ezik cizik yatma kalkma vuruk vs soz konusu degildir..

Fiyatım uygun diye dusunuyorum cunku bende biliyorum piyasayi motorumun hakkını istiyorum..
Fiyat: 14. Bin tl
Extra olarak Yuksek dsbl alarm mevcuttur uzaktan kumandali..
motorumu 4 bin km de iken ogretmen bir abimden aldim kendini cok titizdi meslek lisesi ogretmeni oldugu icin motora atolde dersi verdgi sinifin icinde bakiyordu bende cok sasirmistim yagmurda camurda binmemis tek damla yagmur yuzu gormedi diye soyledi.. tanzik deydirmemis saf su ile yikamis banada satarken aman guzel bak tanzik vurma yagmurda binme dedi bende dinledim demekki faydasi var dedim ama tum bunlari esirgemeden yaptigm gozum gbi baktigim motorumu satiyorum buraya koymak istedim cunku burdki abilerimden kardeslerimden birisine giderse cok sevinirim eminimki benim kadar guzel bakacaktir.. sizlerle olmak burada olmak cok guzel olmayada devam edecegim is guc vardiya calistigmdan dolayi fazla aktif olamiyorum ama takipteyim hepinize kazasiz surusler dilerim tesekkurler ... PSX_20190423_145217.jpgPSX_20190423_145217.jpg