Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    ardadogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arda Doğan
    Yazılımcı
     Regal Raptor Daytona
     Fethiye
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    4

Cool Herkese selamlar

Herkese selamlar, ben Arda. Fethiye'de yaşıyorum. Yazılımcı olarak çalışmaktayım. Uzun süredir istediğim Regal Raptor Daytona 250'ye arabamı sattıktan sonra sahip olmak üzereyim. Bu nedenle aranıza katılıp tecrübelerinizden yardım almak istedim. Makul fiyatlı, 10 bin km de 2015 model bir motor buldum gittim inceledim ve beğendim. Daha öncesinden motor tecrübem olmadı bu yüzden sizlerden motoru nasıl incelemeliyim, nelerine bakmalıyım iyi motor, kötü motor kendini nasıl belli eder bu konularda desteklerinizi rica etmekteyim. Bunun haricinde A2 ehliyete başvurduğumda motor sürmeyi biliyor musun gibi bir soruya maruz kaldım. Motor sürmeyi bilmeden, motor sürmeyi öğrenemeyeceğimi söylediler. Fethiye'de yaşayan varsa motor sürme konusunda da desteğini rica etmekteyim. Herkese bol keyifli sürüşler dilerim. Hoşbulduk
    cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (08.Haziran.2019), FouL (09.Haziran.2019), Mehmet A. (11.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019), NanoGuardian (08.Haziran.2019), Raci06 (08.Haziran.2019), Zafer (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı ardadogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, ben Arda. Fethiye'de yaşıyorum. Yazılımcı olarak çalışmaktayım. Uzun süredir istediğim Regal Raptor Daytona 250'ye arabamı sattıktan sonra sahip olmak üzereyim. Bu nedenle aranıza katılıp tecrübelerinizden yardım almak istedim. Makul fiyatlı, 10 bin km de 2015 model bir motor buldum gittim inceledim ve beğendim. Daha öncesinden motor tecrübem olmadı bu yüzden sizlerden motoru nasıl incelemeliyim, nelerine bakmalıyım iyi motor, kötü motor kendini nasıl belli eder bu konularda desteklerinizi rica etmekteyim. Bunun haricinde A2 ehliyete başvurduğumda motor sürmeyi biliyor musun gibi bir soruya maruz kaldım. Motor sürmeyi bilmeden, motor sürmeyi öğrenemeyeceğimi söylediler. Fethiye'de yaşayan varsa motor sürme konusunda da desteğini rica etmekteyim. Herkese bol keyifli sürüşler dilerim. Hoşbulduk
    Aramıza hoşgeldin kardeşim.Öncelikle Motorun hayırlu,uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin inşallah.Köyceğiz ve Fethiye bölgesinde Deniz kardeşimiz var.Sana mutlaka her konuda yardımcı olacaktır.Kendisi senin için büyük bir şans bence.Iletişime geçtiğinde kendisine danışabilirsin

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ardadogan (08.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), erkopaşa (08.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019), Raci06 (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,857
    Beğenilmiş
    4,201
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin kardeşim.Öncelikle Motorun hayırlu,uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin inşallah.Köyceğiz ve Fethiye bölgesinde Deniz kardeşimiz var.Sana mutlaka her konuda yardımcı olacaktır.Kendisi senin için büyük bir şans bence.Iletişime geçtiğinde kendisine danışabilirsin

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arda aramıza hoş geldin motorunda şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız uzun yollarda kullanırsın inşallah
    Muğla +1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ardadogan (08.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (08.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019), Raci06 (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,702
    Beğenilmiş
    1,320
    Arda RR Ailesine hos geldin motordan anlamıyorsan senın bakacagın kısım diş gorseli boyası kıromu kazası cızı göcügü vs varmı diye baka bilecegin yerler bunlar onun dişinda ikici vitesten atma sorunu varmı şanzımada sorun varmı anlayan bir ustaya veya servisi varsa oraya göstemende fayda var. derim şimdiden hayırlı olsun kardeşim. yollarda ve forumda aktif olman dilegiyle muglada deniz diye bir uyemız kardeşimiz daha var msj ni görun ce mutlaka yardımcı olacaktır oda bır daytona sahibi.
    ardadogan (08.Haziran.2019), CELİL (09.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (08.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019), Raci06 (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Muhammed Mehmet Alacacı
    Öğrenci
     RR Daytona 250(Siyah)
     Istanbul-Fatih
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    102
    Arda aramıza hoşgeldin, bilen birisiyle şanzıman kontrolü dış aksam bakımı bu senin terhicinde dahilinde diğer kalanlar da ıvır zıvır olur her motoru alan kişinin istemediği bir şeyler olacağı için masrafında olacaktır onları da göz önünde bulundurursun hayırlısıyla olur inşallah
    ardadogan (08.Haziran.2019), CELİL (09.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (08.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019), Raci06 (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,496
    Beğenilmiş
    2,880
    Arda, RR foruma ve aramıza hoşgeldin. Arkadaşlar gerekeni yazmış, şimdiden motorun hayırlı olsun.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ardadogan (08.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (08.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Merhaba Arda Fethiye'den aramıza hoşgeldin yeni makine alırken En iyisi bir servise götürüp makineyi kontrol ettirerek almaktır Hayırlısı olsun Kolay gelsin
    ardadogan (09.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (09.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Arda hoşgeldiniz RR forumlarına..
    ardadogan (09.Haziran.2019), cicada (10.Haziran.2019), Eray Aksoy (09.Haziran.2019), mxsrn (09.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Arda hoşgeldin. Forumda ve yollarda aktif olmanı dilerim.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Merhaba Arda.

Öncelikle aramıza hoşgeldin.

Ben Köyceğiz de oturuyorum. Özelden telefon numaramı gönderiyorum. bana ulaşabilirsin. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Görüşmek dileğiyle...
    ardadogan (11.Haziran.2019), CELİL (10.Haziran.2019), Raci06 (11.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)