Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    ardadogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arda Doğan
    Yazılımcı
     Regal Raptor Daytona
     Fethiye
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    4

Yedek Parça ve Aksesuar Önerisi

Herkese merhaba, yeni almış olduğum motorum için yedek parça ve aksesuar temini yapmak istiyorum ancak hem tecrübesiz hem de konuda bilgisizim.
    Motorum Regal Raptor Daytona 6-C
    Siyah alet kutusu kapağı , siyah ayna ve siyah elcik takımı arıyorum. Temin edebilecek veya internet üzerinden alabileceğim önerilerde bulunursanız çok sevinirim. İyi günler.
    cicada (20.Haziran.2019) Bunu beğendi.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    987
    Alıntı ardadogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, yeni almış olduğum motorum için yedek parça ve aksesuar temini yapmak istiyorum ancak hem tecrübesiz hem de konuda bilgisizim.
    Motorum Regal Raptor Daytona 6-C
    Siyah alet kutusu kapağı , siyah ayna ve siyah elcik takımı arıyorum. Temin edebilecek veya internet üzerinden alabileceğim önerilerde bulunursanız çok sevinirim. İyi günler.
    Merhaba Arada kardeşim.

Regal raptor yetkili parçacısı 0532 455 1826 fakat parçalar burada pahalı oluyor.

İnternette değişik parçacılar var ayrıca n11 yada gittigidiyor gibi sitelerden de bulabiliyorsun. internetten almak çok daha uyguna geliyor. Sanayideki parçacılardan bile ucuza alabiliyorsun internetten.

İnternette bulamadığını mecburen orginal parçacısından almak zorunda kalıyoruz ve normalden 2 yada 3 kat daha pahalıya almış oluyoruz.

Kendine iyi bak....
    ardadogan (20.Haziran.2019), CELİL (20.Haziran.2019), endroad (24.Haziran.2019), newmoon06tr (20.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)