Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,931
    Beğenilmiş
    4,226
    Eray hocam maşallah güle güle kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (23.Temmuz.2019), Eray Aksoy (22.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray hocam maşallah güle güle kullan

Sağolasın Erkan Hocam.Bu şekilde artık hiç bir eksiğim kalmamış olacak.Bundan sonra tadını çıkarmak kalıyor bana
    CELİL (23.Temmuz.2019), endroad (23.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Biraz önce jant telleri için motoonline ile görüştüm.Telleri bu hafta yetiştiremiyorlarmış.Yalvardım resmen.Tekrar atölyeyi arayıp bana dönüş yaptılar ama maalesef yetişmiyor.Bildiğim ne kadar küfür varsa içimden ettim ve etmeye devam ediyorum.Yani motora binme işi en erken haftaya çarşamba-perşembe ye kaldı.Yaşanabilecek ne kadar aksilik varsa en başından bugüne kadar başıma geldi.Sanki kader beni motor işinden uzak tutmaya çalışıyor gibi Yoruldum arkadaşlar.Gerçekten manevi olarak çok yoruldum ve tükendim.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (23.Temmuz.2019), erkopaşa (23.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,931
    Beğenilmiş
    4,226
    Sıkma canını Eray hocam, her şerde bir hayır vardır diyelim. Diğer işleri hallet bu sırada. Az daha sabır yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin, tertemiz pırıl pırıl bir motora uzun yıllar bineceksin inşallah.

“Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    412
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoruldum arkadaşlar.Gerçekten manevi olarak çok yoruldum ve tükendim.

Eray abi motosiklete binmeye başlayınca hepsini unutursun.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Biraz önce jant telleri için motoonline ile görüştüm.Telleri bu hafta yetiştiremiyorlarmış.Yalvardım resmen.Tekrar atölyeyi arayıp bana dönüş yaptılar ama maalesef yetişmiyor.Bildiğim ne kadar küfür varsa içimden ettim ve etmeye devam ediyorum.Yani motora binme işi en erken haftaya çarşamba-perşembe ye kaldı.Yaşanabilecek ne kadar aksilik varsa en başından bugüne kadar başıma geldi.Sanki kader beni motor işinden uzak tutmaya çalışıyor gibi Yoruldum arkadaşlar.Gerçekten manevi olarak çok yoruldum ve tükendim.

Sıkma canını Eray, en azından çözümsüz sıkıntılar değil, sadece biraz vakit istiyor. İyi tarafından bakmaya çalış. İşi bilen Ustalar var ve parça sorunun yok. Hepsi bir araya geldiğinde dört dörtlük sıkıntısız istediğin zaman binip her türlü yola gidebilecek bir motorun olacak. Bu yola sıfırdan başlamıştın, şimdi ise hem ehliyetin var hemde Motorun, şunun şurasında bir hafta kaldı
    CELİL (23.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkma canını Eray hocam, her şerde bir hayır vardır diyelim. Diğer işleri hallet bu sırada. Az daha sabır yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin, tertemiz pırıl pırıl bir motora uzun yıllar bineceksin inşallah.

Alıntı TuruncuBuji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray abi motosiklete binmeye başlayınca hepsini unutursun.
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkma canını Eray, en azından çözümsüz sıkıntılar değil, sadece biraz vakit istiyor. İyi tarafından bakmaya çalış. İşi bilen Ustalar var ve parça sorunun yok. Hepsi bir araya geldiğinde dört dörtlük sıkıntısız istediğin zaman binip her türlü yola gidebilecek bir motorun olacak. Bu yola sıfırdan başlamıştın, şimdi ise hem ehliyetin var hemde Motorun, şunun şurasında bir hafta kaldı
    Ben bazı konularda biraz kafası kırık bir adamım Motoonline'ı aradım ve "Kalsın" dedim.Motokurye yollayıp jant tellerini aldırdım ve şu anda locomotor Kadir Usta ya doğru yoldalar.Kafayı motor ile bozdum.Bu yüzden her yol ve çözüme yöneliyorum.Bir günde hazırlayıp yollayacaklar inşallah.En geç cumartesi veya pazar teslim almış olurum motorumu.3-4 gün kazanmış oldum.Ya basit birer jant telini üretmek için herifler bir hafta - on gün zaman veriyor.Yuh olsun ya.Sonra da "Yerli piyasada iş olmuyor.Battık.Kazanamıyoruz..." diye ağlarlar.Bildiğin basit bir teli on günde ancak üretebiliyorsan yazıklar olsun sana.

CELİL (23.Temmuz.2019), cicada (24.Temmuz.2019), erkopaşa (23.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Jant telleri Kadir Usta ya ulaştı.Yarın üretim için teslim edecek.Sanırım perşembe kargoya yetiştirirler ? Ama kargonun gelmesi Cumartesiyi bulur.O gün de kargo şirketleri 12:00 ye kadar çalıştığından dolayı teslim alma işi pazartesiye,akor ayarı,lastik falan derken tertemiz çıkması salı ya kalır.Bu hafta da heba olup gitti.Nasip kısmet artık.Bugün elime iç lastiklerim ve led sis farlarım ulaştı.İki gün içerisinde elcik ve hidrolik fren kutusu kapağı elime ulaşır.Pazartesi gibi de geriye kalan son aksesuarlar olan palet basamak,ön sis farları,ön rüzgar siperlik,bağlantı ayakları gelir.Salı günü akşamına tertemiz çıkacak inşallah.Sonra tutmayın bu küçük enişteyi salıverin gitsin
    CELİL (23.Temmuz.2019), cicada (24.Temmuz.2019), endroad (23.Temmuz.2019), erkopaşa (23.Temmuz.2019), Ömer (24.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Jant telleri Kadir Usta ya ulaştı.Yarın üretim için teslim edecek.Sanırım perşembe kargoya yetiştirirler ? Ama kargonun gelmesi Cumartesiyi bulur.O gün de kargo şirketleri 12:00 ye kadar çalıştığından dolayı teslim alma işi pazartesiye,akor ayarı,lastik falan derken tertemiz çıkması salı ya kalır.Bu hafta da heba olup gitti.Nasip kısmet artık.Bugün elime iç lastiklerim ve led sis farlarım ulaştı.İki gün içerisinde elcik ve hidrolik fren kutusu kapağı elime ulaşır.Pazartesi gibi de geriye kalan son aksesuarlar olan palet basamak,ön sis farları,ön rüzgar siperlik,bağlantı ayakları gelir.Salı günü akşamına tertemiz çıkacak inşallah.Sonra tutmayın bu küçük enişteyi salıverin gitsin
    Son halini merakla bekliyoruz..... Geç olsun güç olmasın derler. bir an önce binmek istiyorsun tahmin edebiliyorum.
    CELİL (24.Temmuz.2019), endroad (25.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı cicada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son halini merakla bekliyoruz..... Geç olsun güç olmasın derler. bir an önce binmek istiyorsun tahmin edebiliyorum.
    Ortaya beklediğimize değecek güzellikte bir şey çıkacak.Sabırla bekliyorum.Az kaldı inşallah.

CELİL (24.Temmuz.2019), endroad (25.Temmuz.2019), erkopaşa (24.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)