Başlıkta da yazdığım gibi sonunda hasret bitti.Bugün 35 yıllık çocukluk hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu,inanılmaz keyfini ve rahatlığını yaşıyorum.Halen daha olayı tam idrak edemedim.Adeta bir hayal gibi.Sanki her an rüyadan uyanacağım gibi.Motoru almamış gibi hissediyorum.Bugün iyi bir uyuyup kafayı rahatlatmam gerek.Çok uzun süre bekledim.Çok uğraştım,strese girdim,moralimin bozulup ümitsizliğe düştüğüm anlar oldu ama sonunda her şey bitti.Pes etmeden işin üstüne gidip inat etmem sonucu bu akşam hasretime son noktayı koyup yeni bir döneme başlıyorum.

Arkadaşlar,Allah hepinize kat be kat daha iyisine binmeyi nasip etsin inşallah.Ben yola "Regal Raptor Spyder 350cc" olarak çıktım ve işlerimin de mali açıdan iyi gitmesi,biraz da gözümü karartmam sonucu "Suzuki Volusia VL 800" ile işe son noktayı koydum.Artık bu kadar laf yeter.Video ve resimler konuşsun

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

Bu arada aklına geldiğimden dolayı bana anahtarlıktan alan ve yollayan Ömer Hocama çok teşekkür ederim.Değer verilmek,önemsenmek çok güzel bir şey gerçekten.Aynı incliği ben gösteremedim.Tekrardan çok teşekkür ederim Ömer

20.jpg