Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Selamlar !

Konulanmış Görüntüleme

soulofheaven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Semih Akıncı
    Öğrenci
     Yok
     Ankara
    Beğenmiş
    33
    Beğenilmiş
    15

Yeni Birileri Var

İlk öncelikle merhabalar. Adım Semih, Ankara'da ikamet ediyorum ve öğrenciyim. Uzun zamanlardan beri bisiklet, müzik ve doğa sporlarıyla ilgiliyim. Çok küçükken(ortaokul döneminde) başlayan motor sevgim beni en sonunda bir motor sahibi olmaya itti ve bu motorun chopper/cruiser tarzda olması gerektiğine karar verdim. Bu sebeple de bu yoldan daha önce geçmiş, tecrübelerini paylaşmak isteyen abilerimin arasına katılmak istedim.

Almak istediğim motorun modeli 'DD250e-6c'. Şuana kadar bir çok yorum ve yazı okudum, incelemeler izledim fakat genelde herkes ya yermişti ya da övmüştü. Kronik mekanik sıkıntıları, elektrik sıkıntıları, şanzıman ve vites değiştirme( 2'den boşa atma gibi) gibi pek çok problem çıkarabildiğini söyleyen bir sürü insan vardı. Daha öncesinde klasik bir araçla uğraşmıştım abim nedeniyle (kendisi off-road tutkunudur. Aracının adı Jeep Cj-5 bakabilirsiniz). O yüzden eğer cidden durumlar böyleyse nasıl bir süreç yaşayacağımı az çok biliyor ona göre kendimi hazırlamak istiyorum. Yakıt durumu nedir? Ne sıklıkla arıza çıkarır? gibi soruların cevabını verir ve tecrübelerinizi bu küçük kardeşinizle paylaşırsanız çok teşekkür ederim...
    CELİL (23.Temmuz.2019), endroad (23.Temmuz.2019), Eray Aksoy (23.Temmuz.2019), FouL (23.Temmuz.2019), Mehmet A. (23.Temmuz.2019), NanoGuardian (23.Temmuz.2019), newmoon06tr (23.Temmuz.2019), Raci06 (23.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    Konu soulofheaven tarafından (23.Temmuz.2019 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)