Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

bulentbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bülent BÜYÜKÇINGIL
    Turizm
     XV950 Yamaha Bolt (BAD Boy)
     Antalya/Alanya
    Beğenmiş
    7,065
    Beğenilmiş
    929
    1AF57226-A01D-4BD5-ADC8-0C0CE1BA3B3A.jpg

Bıraz’da derin konulara dalmak lazım. “Vat is Matrix ulan “ dedirten bir konu. Rahmetli İskender Türe klasık yaklaşımı, kuran ve hadis ışığında.
    Burda işin uzmanı arkadaşlar varken bana laf düşmez ama, farklı kaynaklardan ulaştığım bence’kı sonuç. Zülkarneyn Allah’ın izni ile başka bir ‘boyuttan” gelıp yeryüzünde vazifeli Salih bir kul idi, zamanda ve boyutlar arası yolculuk izni olan ve manyetik bir set çekerek yeryüzünü negatif varliklardan kurtaran ve uzaklaştıran bir mübarek varlık. Bu setı yıkmaya çalişanlarlar son sürat devam ediyor ve bu set yıkılacak ............!!! kesınlıkle okumaya ve araştırmaya değer, meraklı arkadaşlara tavsiye ederim.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    CELİL (03.Nisan.2021), erkopaşa (03.Nisan.2021), korucuoglusemih (03.Nisan.2021), Mehmet A. (03.Nisan.2021), newmoon06tr (04.Nisan.2021), Raci06 (03.Nisan.2021) Bunu beğendi.
    “Rüyaların yapıldığı maddeden yapılmayız biz ve uykuyla çevrilidir küçücük hayatlarımız.”

Mkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet karakaş
    Cnc torna
     Regal raptor 150
     Ankara
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    147
    Güzel bi başlık olmuş abi eline sağlık
    kitapla hiç aram olmadı toplasam 10 tane okumamışımdır
    ilk kitabımı 15 yaşımda bi kız için okumuşdum gençlik zamanlarımız :D çapkındık biraz
    en sonda askerde komutanlar 1 depo kitabı yakıyordu bende içlerinden bi kaç tane yürütmüşdüm dikkatimi çekenleri
    karantinadayken okudum hepsini
    Elif şafak AŞK adlı kitabıyla başladım
    Kerem ile Aslı
    Uçurtma avcısı(çok güzeldi)
    1 tanede psikoleji okumusdum pek sevmemiştim adı aklımdan çıkmış :D
    uzun süre evde oluşumdan bunların devamı gelcek diye düşünüyorum
    bulentbc (03.Nisan.2021), CELİL (03.Nisan.2021), erkopaşa (03.Nisan.2021), Mehmet A. (04.Nisan.2021), newmoon06tr (04.Nisan.2021), Raci06 (03.Nisan.2021), Yusuf K. (04.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Geçen hafta M. Asım Köksal'ın 4 ciltlik "Hz. Muhammed (s.a.v) ve İslamiyet Tarihi" ni bitirmiştim.Ondan sonra "Yüzüklerin Efendisi" serisine başladım.Her yıl bir kere de olsa bu serinin hem filmini hem de kitaplarını okurum.Evde oldukça büyük bir kütüphanem var.Ancak yine de 8 koli kadar kitap yer olmadığından dolayı yüklük te depolanmış duruyor.Bu yaz inşallah çalışma odamı düzenleyip tüm kitapları yerlerine koyacağım.

Bulamadığımız eski kitaplar bazen "Nadir Kitap" internet sitesinde epy uygun rakamlara bulunuyor.Aklımızda olsun.Sizlerin de bildiği böyle siteler varsa yazın ki oralara da bakalım

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bulentbc (03.Nisan.2021), CELİL (03.Nisan.2021), erkopaşa (03.Nisan.2021), Mehmet A. (04.Nisan.2021), newmoon06tr (04.Nisan.2021), Raci06 (03.Nisan.2021) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,852
    Beğenilmiş
    4,198
    “Bütün bufalolar öldürüldükten, yaban atları ehlileştirildikten, ormanların en gizli köşelerine kadar dünya insan kokusu ile dolduğunda sevimli tepelerin görüntüsü konuşan tellerle kirletildikten sonra... Bir bakacaksınız ki... Gökteki kartallar yok olmuş. Hızlı koşan taylara elveda demişsiniz. Bu ne demektir biliyor musunuz? Bu hayatın sonu ve sadece daha fazla hayatta kalmanın başlangıcıdır...”
    ‘1857 Kızılderili Büyük Şefin Beyaz Başkana mektubu’ ndan...
    COĞRAFİ KEŞİFLERİN İÇYÜZÜ

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bulentbc (05.Nisan.2021), CELİL (05.Nisan.2021), Mehmet A. (05.Nisan.2021), Raci06 (05.Nisan.2021) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)