Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ulaire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökhan
    Mühendis
     Spyder 350 - Börteçine
     İstanbul - Mecidiyeköy
    Beğenmiş
    3,583
    Beğenilmiş
    904
    Hepsini izleyemedim ama güzel olmuş daha nice keyifli sürüşlere. Çok ufak minik bir nokta, biz kulüp değil de birlikte sürmekten sohbetten baklava yanındaki dondurmadan keyif alan bir grup sürücüyüz. Kulüp deyince daha farklı yerlere gidebilir o yüzden dedim

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (10.Haziran.2021), Mehmet A. (10.Haziran.2021), newmoon06tr (10.Haziran.2021), Raci06 (11.Haziran.2021) Bunu beğendi.
    "Öd tengri aysar, kişi oglı kop ölgeli törümiş" demiş atam Bilge Kağan

Yusuf K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yusuf KIZILBAYIR
    Enerji Mühendisi
     RR DD-150 / Hyosung GV 250
     Ankara - Mamak
    Beğenmiş
    178
    Beğenilmiş
    186
    Ellerine sağlık videoyu izledim çok güzel derleme olmuş yapmak istediğimi gerçekleştirmişsin resmen gruptaki kamera sayısının artması ve güzel karelerle birlikte çok daha güzel görüntüler kayıtlar yakalayabiliriz artık o üzen Hyosung sahibi olarak o gün akü problemi yaşadım takviyeyle çalıştırıp geldim buluşmaya sohbeti kaçırmak istemedim gelmeden biraz dolandım ama akşam çıkarken çalışmasına yetecek kadar dolanamamışım demek ki sonuç olarak o tatsız an yaşandı ve bugün sipariş kargoya verildi yeni akü geliyor en kısa sürede yeni yollar yeni sürüşlerle birlikte daha çok kayıtla güzel şeyler üretebiliriz hep birlikte eline emeğine sağlık

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Babushinka (13.Haziran.2021), CELİL (10.Haziran.2021), Mehmet A. (10.Haziran.2021), newmoon06tr (10.Haziran.2021), ulaire (10.Haziran.2021) Bunu beğendi.

ulaire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökhan
    Mühendis
     Spyder 350 - Börteçine
     İstanbul - Mecidiyeköy
    Beğenmiş
    3,583
    Beğenilmiş
    904
    Şimdi bitti, bende istanbul ekibiyle ilk tanıştığımız gün senin videoda söylediklerini yazılı dile getirmiştim ki benim o dönem motorum da yoktu. Gerçi motorla hiç buluşmaya gidemedim o da ayrı bir nokta. Sanki 40 yıllık arkadaş ortamına girmiş gibi hissetmiştim. Samimiyet, sıcaklık, herkesin bir diğerine bir şekilde yardımcı olabilme çabası. Gün gelip 85 yaşında gaz verirken dahi unutulmayacak şeyler bunlar :D
    Babushinka (13.Haziran.2021), CELİL (10.Haziran.2021), Mehmet A. (10.Haziran.2021), newmoon06tr (10.Haziran.2021) Bunu beğendi.

Babushinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bahadır Şahinoğlu
    Aşçı
     Yamaha XVS 650 ACL Classic
     Ankara
    Beğenmiş
    38
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı Mehmet A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadıra dağ lazım abiler anladım ben.
    En kısa zamanda bi dağ organizasyonu yapalım. Gözü gönlü açılsın
    Vallahi bir gezmek görmek lazım. Yakın zamanda bir Gürleyik yapayım diyorum.

MAR-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (13.Haziran.2021), Mehmet A. (13.Haziran.2021), newmoon06tr (14.Haziran.2021), ulaire (13.Haziran.2021) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)