Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

acelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alparslan ÇELİK
    Esnaf
     Hyosung GV-250
     ANKARA
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    469

Sürücü Ekipman Tavsiye

Selam dostlar.
    Kendim için Dizlik,Dirseklik,Eldiven ve Mont almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz satış yerleri ve markalar var mıdır ? Alırken nelere dikkat etmek gerek ? Bu arada beden ölçüm 3XL bu ekipmanlarda beden oluyor mu yoksa ayarlı universal mı oluyor ? Bilgi paylaşan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
    bulentbc (04.Temmuz.2021), CELİL (03.Temmuz.2021), erkopaşa (03.Temmuz.2021), FouL (03.Temmuz.2021), Mehmet A. (04.Temmuz.2021), Raci06 (05.Temmuz.2021) Bunu beğendi.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,782
    Beğenilmiş
    4,171
    Alıntı acelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar.
    Kendim için Dizlik,Dirseklik,Eldiven ve Mont almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz satış yerleri ve markalar var mıdır ? Alırken nelere dikkat etmek gerek ? Bu arada beden ölçüm 3XL bu ekipmanlarda beden oluyor mu yoksa ayarlı universal mı oluyor ? Bilgi paylaşan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
    Bende 3xl giyiyorum. Durt markasında 3-4-5 xl ye kadar bedenleri var sitesini incelemekte fayda var.
    Mont alınca dirsekliğe ihtitaç olmayacak.
    Dizlik bendeki venom 5 yıldır kullanıyorum çok şükür bir düşme yaşamadım.
    Eldiven tarak kemiği ve avuç içi koruması ve işaret parmağı telefona duyarlı olan deri bir ürün tavsiye ederim. Biraz tuzlu olabilir ilk alınca ama uzun ömürlü oluyor.
    Mont yaz ve kış için ayrı ayrı alırsan daha kullanışlı oluyor. İmkan varsa kış için deri yaz için file mont tavsiye ediyorum. Benim mont rmax hibrit yaz kış kullanıyorum ama yazın terletiyor maalesef. Birde monttaki korumalar CE sertifikalı olmalı.
    Birde ayakkabı var, aşık kemiği, topuk, parmak uçları ve kaval kemiği koruması olan botlar var. Bendeki 4riders breze yazlık bot 4-5 yıldır kullanıyorum.
    Ayrıca pantolon da olmalı özellikle sürtünme bölgesinde aramid veya canvas kumaş olan diz ve kalça korumalı kotlar var o zaman dizliğede gerek kalmaz tavsiye ediyorum.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acelik (04.Temmuz.2021), bulentbc (04.Temmuz.2021), CELİL (03.Temmuz.2021), Eric The Raven (11.Temmuz.2021), FouL (03.Temmuz.2021), Mehmet A. (04.Temmuz.2021), Raci06 (05.Temmuz.2021), rr250e9kırmızı (03.Temmuz.2021), ulaire (04.Temmuz.2021) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler