Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Babushinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bahadır Şahinoğlu
    Aşçı
     Yamaha XVS 650 ACL Classic
     Ankara
    Beğenmiş
    38
    Beğenilmiş
    27

Yamah Dragstar 650 ACL

Soslar ve abiler tekrar merhaba. Bir süredir aktif değildim, foruma tekrar dönüşümün böyle olmasını istemezdim fakat sizden başka danışacağım yahut dert yanacağım kimse yok. Öncelikle sorum şu; Yamaha Dragstar kullananlar ne gibi şikayetler yaşadı? Benim derdim şu, kabul ediyorum epey pimpirikli birisiyim fakat motosikletten gerçekten sürekli bir problem çıkıyor. Gerçi çok da hakkını yemeyeyim sadece Şaft sorunu çıktı. Geri kalan her şey aslında tıkır tıkır ses gelmesi. Sizin bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum?

MAR-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (11.Ekim.2021), Mehmet A. (11.Ekim.2021), Raci06 (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.

Greywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERDEM ATAN
    Kamu
     KAWASAKİ VN 800
     Ankara
    Beğenmiş
    575
    Beğenilmiş
    689
    korkarim sorunun cevabini aldiktan sonra yine karanlik sokakta koybolacaksin... Dragstarcilar buyursun meydana....
    Babushinka (11.Ekim.2021), CELİL (11.Ekim.2021), Mehmet A. (12.Ekim.2021), Ömer (12.Ekim.2021), Raci06 (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.

ulaire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökhan
    Mühendis
     Spyder 350 - Börteçine
     İstanbul - Mecidiyeköy
    Beğenmiş
    3,577
    Beğenilmiş
    903
    650lik dragta şaft sorunu kronik sanırım, bir noktada gidiyor diye okudum ve duydum genelde. Onun dışındaki sorunlar daha çok düzgün usta bulamamaktan kaynaklanıyor gibi. Edirne'de tanıştığım usta da drag için pek iyimser konuşmamıştı, minimum sorun istiyorsan ya Kawa yada Harley bakacan diyor hep. Bu biraz şans işi denebilir. Sonuçta orta segmentte genel olarak yaşlı makinelere ulaşabiliyoruz.

M2101K7AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Babushinka (12.Ekim.2021), CELİL (12.Ekim.2021), Mehmet A. (12.Ekim.2021), Raci06 (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.
    "Öd tengri aysar, kişi oglı kop ölgeli törümiş" demiş atam Bilge Kağan

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,899
    Beğenilmiş
    2,331
    Soslar derken ?
    Güzel klavye sürçmesi olmuş vesselam.
    Dragstarın şaftını deniz çok güzel ve hesaplı yaptırmıştı. Oyle hatırlıyorum.
    Forum bi ara uçtu sanırım o paylaşım silindi.
    Deniz bir el atar kesin okuyunca

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Babushinka (12.Ekim.2021), CELİL (12.Ekim.2021), Mehmet A. (12.Ekim.2021), newmoon06tr (12.Ekim.2021), ulaire (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Bahadır Şahinoğlu
    Aşçı
     Ankara
    Beğenmiş
    38
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı ulaire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    650lik dragta şaft sorunu kronik sanırım, bir noktada gidiyor diye okudum ve duydum genelde. Onun dışındaki sorunlar daha çok düzgün usta bulamamaktan kaynaklanıyor gibi. Edirne'de tanıştığım usta da drag için pek iyimser konuşmamıştı, minimum sorun istiyorsan ya Kawa yada Harley bakacan diyor hep. Bu biraz şans işi denebilir. Sonuçta orta segmentte genel olarak yaşlı makinelere ulaşabiliyoruz.

M2101K7AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de Kronik olduğunu okudum fakat bu kronik nasıl çözülür ki? Sıfır parça yaptırdım yine insanı şüpheye düşürecek tak tak sesler geliyor. Tedirgin sürmek aşırı yormaya başladı beni.

CELİL (12.Ekim.2021), Mehmet A. (12.Ekim.2021), ulaire (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.

Bahadır Şahinoğlu
    Aşçı
     Ankara
    Beğenmiş
    38
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı Raci06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soslar derken ?
    Güzel klavye sürçmesi olmuş vesselam.
    Dragstarın şaftını deniz çok güzel ve hesaplı yaptırmıştı. Oyle hatırlıyorum.
    Forum bi ara uçtu sanırım o paylaşım silindi.
    Deniz bir el atar kesin okuyunca

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Akşam akşam gerginlikten düzeltmelere dikkat edememişim. Ali Şef'de bahsetmişti bir arkadaşımız var, yaptırdı çok memnun diye. Valla ben de yaptırdım şuan için yürüme sorunu yok fakat bir şeyler eksik, bir şeyler tam olmamış hissinden kurtulamıyorum. Bu arada gerçekten motosikletin bir yerlerinden gıcıkdamalar takırdamalar geliyor. İşin maddi tarafından da kaçmıyorum yine de bi' rahat süremedim şu aleti.

CELİL (12.Ekim.2021), Eluh (12.Ekim.2021), Mehmet A. (12.Ekim.2021), Raci06 (12.Ekim.2021), ulaire (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Dragstar gibi sağlam bir makinaya sorun yapıştırmaya çalışmak abesle iştigalden başka birşey değil.

Kötü motor yoktur. Kötü kullanıcı vardır. Bakımsız motor vardır.

Bakmazsan dünyanın en iyi markası çöp olur.

Periyodik bakımlarını zamanında yapar veya yaptırırsan hiç bir problem yaşamazsın.

Senin şuan yaşadığın problem; Senden önceki sahibi motora bakmamıştır, sorunlar büyüyüp sana kalmıştır... Tabi motoru aldıktan sonra senin izleğin yol nedir orasını bilmiyorum. Hemen eski sahibinide zan altında bırakmak doğru değil. Belki sende motordan gelen uyarı seslerine kulağını kapatıp gittiği yere kadar götürsün demişte olabilirsin...

Şaft konusunda Deniz çok güzel bir çözüm buldu. Forumda paylaşmıştı ama forumda o bölümler yaşanan bir problemden çöktüğü için kayboldu.

Müsait olduğunda yeniden paylaşabilir belki.
    Babushinka (16.Ekim.2021), CELİL (12.Ekim.2021), Mehmet A. (12.Ekim.2021), newmoon06tr (12.Ekim.2021), Raci06 (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.
    Konu Ömer tarafından (12.Ekim.2021 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Dunya C.
    Akademisyen
     DD250 E-10 Spyder
     Ankara
    Beğenmiş
    455
    Beğenilmiş
    189
    Bir seyler eksi hissi bende de var ve paranoyaya donusuyor bu. Bir sey eksik degil buyuk ihtimal, kafaya asiri takiyoruz her sesi ben de dahil bazilarimiz.

Sent from my Galaxy J6+ using Tapatalk
    Babushinka (16.Ekim.2021), CELİL (12.Ekim.2021), newmoon06tr (12.Ekim.2021), Raci06 (12.Ekim.2021) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)