Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dd250e-6c

Eren Yavuz
    Öğrenci
     YOK
     Gaziantep - Şehitkamil
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

Dd250e-6c

Herkese tekrardan merhaba,
    Geçtiğimiz günlerde malum döviz kurundaki artış ve piyasanın yükseliş yönündeki hareketinden dolayı geç kalmadan önce bir motor alma kararına vardım ve uzun zamandır gözüme fazlasıyla hoş gelen DD250E-6C modelinden şehrimde satılık 1 tane buldum , açıkçası bu modelde beyaz renge fazlasıyla düşkünüm fakat maalesef ki bulduğum model siyahtı , neyse konumuz da bu değil zaten bu bahsettiğim modeli çok beğendim yıl ve kilometre olarakta çok kafa kurcalayacak bir durumda değildi km düşük ve yıl olarakta yeni sayılırdı fakat forumlarda , internette ve kullanıcılarda gördüğüm kadarıyla bu motorun şanzıman problemi başta olmak üzere bazı masraflı durumları ve parça sıkıntıları varmış bu motorsiklet eğer alırsam benim ilk motorum olacak , kullanma ve trafik olarak yeterince motorsiklet tecrübem var fakat hiç tamir bakım işlerine girmemiştim daha önce bu motoru eğer alırsam gerek kronik sorunları olsun gerek çıkarabileceği başka problemler olsun beni yorar mı ? ilgilendiğim motorun pek bakımlı ve temiz olduğu söylenemez açıkçası birazcık ilgisiz bırakılmış bir motor maalesef ürün ve ürünün şasesinde ön kısımda küçük bir kaynak yapıldığını fark ettik incelediğimiz zaman , çok büyük bir şeye benzemiyordu fakat insanın kafasını kurcalıyor her türlü çünkü sorun sadece almakta değil uzun ömürlülükte ve gerekirse satma durumu olunca problem çıkarıp çıkartmamasında , bu konu hakkında yardımlarınız ve düşünceleriniz benim için önemli icevaplarsanız sevinirim
    Şimdiden teşekkürler.
    bulentbc (21.Aralık.2021), CELİL (21.Aralık.2021), cicada (21.Aralık.2021), Mehmet A. (22.Aralık.2021), newmoon06tr (21.Aralık.2021), Raci06 (23.Aralık.2021) Bunu beğendi.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    988
    Alıntı erenyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrardan merhaba,
    Geçtiğimiz günlerde malum döviz kurundaki artış ve piyasanın yükseliş yönündeki hareketinden dolayı geç kalmadan önce bir motor alma kararına vardım ve uzun zamandır gözüme fazlasıyla hoş gelen DD250E-6C modelinden şehrimde satılık 1 tane buldum , açıkçası bu modelde beyaz renge fazlasıyla düşkünüm fakat maalesef ki bulduğum model siyahtı , neyse konumuz da bu değil zaten bu bahsettiğim modeli çok beğendim yıl ve kilometre olarakta çok kafa kurcalayacak bir durumda değildi km düşük ve yıl olarakta yeni sayılırdı fakat forumlarda , internette ve kullanıcılarda gördüğüm kadarıyla bu motorun şanzıman problemi başta olmak üzere bazı masraflı durumları ve parça sıkıntıları varmış bu motorsiklet eğer alırsam benim ilk motorum olacak , kullanma ve trafik olarak yeterince motorsiklet tecrübem var fakat hiç tamir bakım işlerine girmemiştim daha önce bu motoru eğer alırsam gerek kronik sorunları olsun gerek çıkarabileceği başka problemler olsun beni yorar mı ? ilgilendiğim motorun pek bakımlı ve temiz olduğu söylenemez açıkçası birazcık ilgisiz bırakılmış bir motor maalesef ürün ve ürünün şasesinde ön kısımda küçük bir kaynak yapıldığını fark ettik incelediğimiz zaman , çok büyük bir şeye benzemiyordu fakat insanın kafasını kurcalıyor her türlü çünkü sorun sadece almakta değil uzun ömürlülükte ve gerekirse satma durumu olunca problem çıkarıp çıkartmamasında , bu konu hakkında yardımlarınız ve düşünceleriniz benim için önemli icevaplarsanız sevinirim
    Şimdiden teşekkürler.
    Merhaba.
    Heybetli guzel bir motor.
    İlk motorunuz olacak diyorsunuz. Bu motorlar bizlere tamirci olmayı öğretiyor. Şanzıman sorunu var en önemlisi. Ve yüksek maliyetlere neden oluyor. Diğer sorunlar basit bir şekilde halledersin. Ama sanziman sorununu genelde usta ile halletmen gerekecek. Fakat işin asil sorunu burada başlıyor. Bu işi hakkıyla yapabilen usta yok. Usta bulmakta başlı başına problem.
    Uğraşmayı seviyorum. Ben bunalmam bakarim tamir ederim. Diyorsan hic çekinme al. Gerçekten heybetli ve rahat bir motor.
    Benim korkum ilk motorun olacağından dolayı cikarabilecegi sorunlar nedeniyle seni motordan soğutması. Kimi arkadaslar bu nedenle motordan soguyup motor almayıve kullanmayı bırakıyorlar.
    Gelelim en önemlilerinden birine. Motor kaynaklı bakımsız vs vs dediniz. Alacağınız motor ne kadar bakımlı ise okadar sorun çıkartmaz sizi uzmez. Bakımsız motorun ne zaman ne sorun vereceği belli olmaz. Aldiginiza pişman olabilirsiniz. Bakımlı km si az titiz kullanılmış bir motor almanızı tavsiye ederim .
    Hayirli olsun şimdiden.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bulentbc (21.Aralık.2021), CELİL (21.Aralık.2021), Mehmet A. (22.Aralık.2021), Raci06 (23.Aralık.2021), Screamager (13.Ocak.2022), ulaire (22.Aralık.2021) Bunu beğendi.

ulaire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökhan
    Mühendis
     Spyder 350 - Börteçine
     İstanbul - Mecidiyeköy
    Beğenmiş
    3,577
    Beğenilmiş
    903
    Şimdiden hayırlı olsun. Deniz abi yukarıda açıklamaları yapmış. Olay biraz şans ya misal ben geçen sene Spyder aldım, aldığımdan beri yüzüm gülmedi desem yeridir ama yıllarca ciddi sorun yaşamadan kullanan da var

M2101K7AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (22.Aralık.2021), cicada (22.Aralık.2021), Mehmet A. (22.Aralık.2021) Bunu beğendi.
    "Öd tengri aysar, kişi oglı kop ölgeli törümiş" demiş atam Bilge Kağan

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,403
    Beğenilmiş
    3,365
    Hayırlı olsun
    CELİL (22.Aralık.2021), ulaire (22.Aralık.2021) Bunu beğendi.
    İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

RegalRaptor 250E9B (KOÇ) (Anı yüklemesi tamamlandı) 2017-2021
    Hyosung GV250EFİ (KERATA) (Anı yüklemesi devam ediyor) 2021-

Eren Yavuz
    Öğrenci
     YOK
     Gaziantep - Şehitkamil
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    şimdilik maalesef görünen o ki kuba superlight 200 alacağım gibi görünüyor umarım yine de forumda bana yer olur superlight 200 almamın sebebi şuan gaziantep piyasasında bütçeme uygun bir raptor bulamadım maalesef ve şuan alabileceklerim arasında en bakımlı temizi alacağım motor gibi görünüyor bu model hakkında yorumlarınız veya fikirleriniz varsa çekinmeden paylaşın lütfen öğreneceğim her şey önemli şuan benim için teşekkürler...
    CELİL (23.Aralık.2021), Mehmet A. (23.Aralık.2021), Raci06 (23.Aralık.2021) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,899
    Beğenilmiş
    2,331
    Alıntı erenyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdilik maalesef görünen o ki kuba superlight 200 alacağım gibi görünüyor umarım yine de forumda bana yer olur superlight 200 almamın sebebi şuan gaziantep piyasasında bütçeme uygun bir raptor bulamadım maalesef ve şuan alabileceklerim arasında en bakımlı temizi alacağım motor gibi görünüyor bu model hakkında yorumlarınız veya fikirleriniz varsa çekinmeden paylaşın lütfen öğreneceğim her şey önemli şuan benim için teşekkürler...
    Hayırlı olsun şimdiden umarım gönlündeki makinaya kavuşursun. Forumun kapısı herkese açık. Marka model farketmez ve hatta motorsuz.
    Ortak noktamız chopper cruiser motosikletler.
    Selamlar.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (23.Aralık.2021), cicada (23.Aralık.2021), erkopaşa (23.Aralık.2021), Mehmet A. (23.Aralık.2021) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler