Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

METEHAN AYDIN
    MUHASEBE
     YOK
     ANKARA
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    9
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metehan merhabalar, Antalya'dan çok selamlar
    Hepimiz belli bir süreçten geçtik ve şimdi yüksek CC makineler kullanıyoruz. Ben MCT 250 ile başladım ancak öncesinde vitesli motor tecrübem vardı. 2 yıl sonra 2013 model Regal Raptor klasik aldım ki aldığımda 1600 km deydi ufak tefek sorunlar dışında beni hiç üzmedi, 4 yıl kahrımı çekti . Son olarak Suzuki vl 800 Volusia aldım 2003 model ve 3 yıldır yollardayız. Aşama aşama yavaş yavaş istediğin motorlara ulaşırsın.
    Rr lerde kronik şanzıman sorunu var alırken dikkat edilmesi gereken bir durum yoksa motordan soğutur insanı, aramızda bir çok arkadaşımız bu sorunu yaşadı ama hepsi çözüldü, şimdilik parça sorunu yok. Başkanımda dediği gibi Hyosung gv 250 çok güzel olur ancak parça sorunu olabiliyor alırken üçe beşe bakmadan temizini almak gerekiyor. Bunların dışında Çin Kore Tayvan üretimi chopper cruser makinalar olsada çok fazla piyasası yok.
    Bence Çinli modellerle başlayıp biran önce japon motorlara geçmek en doğru seçim olur.
    Gönlündeki motora en kısa sürede kavuşman dileğiyle.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tecrübelerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. İkinci el platformlarında çok fazla satışını bulamadım bahsettiğiniz motorları, acele edip hemen ilk bulduğumu almak da korkutuyo derdi bitmicek diye

M2010J19SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bulentbc (27.Mart.2022), CELİL (27.Mart.2022), erkopaşa (27.Mart.2022), Mehmet A. (28.Mart.2022), newmoon06tr (28.Mart.2022), Zafer (07.Nisan.2022) Bunu beğendi.

METEHAN AYDIN
    MUHASEBE
     YOK
     ANKARA
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    9
    Alıntı bulentbc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramiza Hoşgeldın Metehan, inşallah kısa zamanda istedığın Motora kavuşursun, arkadaşlar gerklı bilgiyi verdiler zaten, Ankara teşkilatımız son derece aktif, buluşmalar burada ilan ediliyor bir buluşmaya katılırsan daha fazla bilgi sahibi olursun ve Motorları canlı görme şansın’da olur.
    Alanya’dan Selamlar.
    Çok teşekkür ederim. En kısa sürede aralarında olmaktan mutluluk duyarım.

bulentbc (27.Mart.2022), CELİL (27.Mart.2022), erkopaşa (27.Mart.2022), Mehmet A. (28.Mart.2022), newmoon06tr (28.Mart.2022), Zafer (07.Nisan.2022) Bunu beğendi.

METEHAN AYDIN
    MUHASEBE
     YOK
     ANKARA
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    9
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok estağfurullah kusur ne demek, alışırsın, forum grubu ayakta tutan güçlü bir bağdır ı sebepten.Acele etmek büyük hata olur. Ankara'da ücretli eğitim veren yerler var, ücretsiz eğitim mofed'e veriliyordu. Ben 2019 da aldım çok faydasını gördüm bir araştır istersen.
    Ayrıca ekipman olayını hatırlatmak istiyorum çünkü ekipmanlar motordan daha önemli malum motorda kaporta biziz. İyi bir motordan önce iyi ekipmanlar almalısın. Motorlarını satıp değiştirir yenilirsin ancak ekipmanları değiştirmek öyle kolay olmuyor, bu sebeple iyi ekipmanlar almak daha ucuza gelir uzun yıllar içerisinde.
    Kask
    Mont
    Eldiven
    Bot
    Pantolon veya dizlik vs
    Bunları kaliteli almaya çalışmanı tavsiye ederim.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hemen bakıyorum. Ekipman kısmı aşağı yukarı hazır gibi sadece motor konusunun kesinleşmesini bekliyorum

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,326
    Beğenilmiş
    3,353
    Önce bir RR Ankara teşkilatı kralı olarak hoşgeldin diyorum. Sonra da bir meslektaş olarak hoşgeldin diyorum.
    Ankara olarak 10 günde bir düzenli buluşmalarımız olur. Katılım sağlarsan tecrübeli arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsin. Hem hava şartlarına göre motorlu bir buluşmamızda motorlara da göz atabilirsin.
    Yukarda celil abi ssöylemiş zaten 250 cc ile başlamayı. Sağda solda internette başlangıç motoru tavsiyelerine kulak asma onlara kalsa 50cc den başlatırlar. Forumda buluşma başlıklarımızı takip edersen bekleriz (ramazan dolayısıyla buluşmalar nasıl olur şu an belirsiz ama forumu takibe devam )*

*Kral canayakın
    bulentbc (29.Mart.2022), CELİL (28.Mart.2022), erkopaşa (28.Mart.2022), LİNEBACKER (28.Mart.2022), newmoon06tr (29.Mart.2022), teoman25 (30.Mart.2022), Zafer (07.Nisan.2022) Bunu beğendi.
    İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

RegalRaptor 250E9B (KOÇ) (Anı yüklemesi tamamlandı) 2017-2021
    Hyosung GV250EFİ (KERATA) (Anı yüklemesi devam ediyor) 2021-

METEHAN AYDIN
    MUHASEBE
     YOK
     ANKARA
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    9
    Alıntı Mehmet A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce bir RR Ankara teşkilatı kralı olarak hoşgeldin diyorum. Sonra da bir meslektaş olarak hoşgeldin diyorum.
    Ankara olarak 10 günde bir düzenli buluşmalarımız olur. Katılım sağlarsan tecrübeli arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsin. Hem hava şartlarına göre motorlu bir buluşmamızda motorlara da göz atabilirsin.
    Yukarda celil abi ssöylemiş zaten 250 cc ile başlamayı. Sağda solda internette başlangıç motoru tavsiyelerine kulak asma onlara kalsa 50cc den başlatırlar. Forumda buluşma başlıklarımızı takip edersen bekleriz (ramazan dolayısıyla buluşmalar nasıl olur şu an belirsiz ama forumu takibe devam )*

*Kral canayakın
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim en kısa zamanda katılmak isterim.

bulentbc (29.Mart.2022), CELİL (28.Mart.2022), erkopaşa (28.Mart.2022), Mehmet A. (28.Mart.2022), newmoon06tr (29.Mart.2022), Zafer (07.Nisan.2022) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)