Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,826
    Beğenilmiş
    4,192
    Sayın kralım kalemine sağlık, tekrardan oralardayım sanki, çok keyifli ve iyiki gittik dediğim bir etkinlik oldu. Tabi ki bu duyguların sebebi sizler oldunuz.
    Manavgat festivali olmayınca Antalya ekibi olarak Bucak festivaline katılmak istedik ki Ankara'da gelince fevkalade güzel oldu. Ve sonuç iyiki oldu, tadı damağımızda kaldı....
    Yapılan her etkinlik, sürüş ve buluşmalar anılardaki yerini unutulmaz şekilde alıyor, gelsin yeni etkinlikler, yeni yollar...
    CELİL (12.Temmuz.2022), FouL (14.Temmuz.2022), Mehmet A. (15.Temmuz.2022), newmoon06tr (12.Temmuz.2022), Raci06 (14.Temmuz.2022), Zafer (12.Temmuz.2022) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Neşeniz keyfiniz bol olsun. Bize düşeni yaptık resim ve videolarınızı seyredip keyfinize ortak olduk. Birlikte de keyifli geziler ve kamplara inşallah
    CELİL (14.Temmuz.2022), erkopaşa (15.Temmuz.2022), FouL (14.Temmuz.2022), Mehmet A. (15.Temmuz.2022), newmoon06tr (14.Temmuz.2022), Raci06 (14.Temmuz.2022), Zafer (21.Temmuz.2022) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Mehmet A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kral olrak görevimi yaptım. Gittim gördüm sancağı dalgalandırdım. Tabiki bunları yalnız yapmadım. Krallığı devraldığım erkan abi, antalyanın süvarisi cihan, ankaranın yeni itiş gücü alparslan abi ve eşi ilknur abla. Ankaradan çıkıp keyifli bir yolculukla festival alanına vardık. Eğer navigasyona uysaydık bizi dağa taşa vuracakmış. Neyseki bucağı görüp sonra yaylaya dönme kararı aldık ve doğru kararmış.

2 gece festival alanında kaldık. Hava gecesi çok soğuk değildi. Alan biraz açıktı güneş aldık ama genelde rahattık.
    Festival programı vardı ama sorun bakalım programda olupta gelen sanatçı, yapılan organizasyon var mıydı. Neyse bu başka platformun tartışma konusu.
    Festival alanı çamlık olmadığı için yakacak bulmakta zorlandık ama yangınlar falan derken zaten insanlar huzursuz olduğu için kısa süreli ateşimiz bile nize yetti (2.5 saat)
    Festivale burdur ısparta ve özellikle antalyadan (manavgat iptal olduğu için galiba) katılım çoktu. Ankaradan da biz giderek yeleklerle alanda gerine gerine gezdik. En uzaktan biz geldik dercesine. Hatta ilk kayıt alanında ankarayı duyanlar hafiften şok yaşadı. Onları kendine getirmemiz bir kaç dakikamızı aldı ������
    Olayın özü biraraya gelmekti ve bunu gerçekleştirdik. Aslında niyetler hep manavgat içindi. Önceki sene yaptığımız geziden sonra kendimi manavgata hazırlamıştım (para, yastık, minder gibi gibi). Orası iptal olup erkan abi bucak deyince balıklama daldım. Buradan ilk defa festivale katılan alparslan abinin gelirim demesiyle yalnız da kalmadım. Eşi de gelince farklı bir soluk oldu bize.
    Festivalden sonra gezi manyakları olarak antalyaya gittik (2 motor) 4 motor bucaktan yola çıktık hep beraber antalyaya geçtik be festivali sonlandırdık.
    Yapılan yol, yaşanan macera, yapılan sohbet, alınan zevk burada anlatılmaz. Yaşamak gerekir. Eskilerin bir sözü vardır: "gelmeliydi, gitmeliydi"
    Foto olarak anlık her fotoyu gruba yolladığım için herkeste bende olan fotolar var. Videolar paylaşılacak. Erkan abi zaten en güzellerinden seçerek yüklemiş. Abi ellerine sağlık.
    Cihan senin de eline koluna kamerana sağlık. Çok güzel olmuş. Bize destek veren celil abi, ali abi ve onların şahsında bütün RR ahalisine teşekkürler. Keşke ekonomik durum böyle olmasa ve hep beraber gitseydik. Sağlık olsun.
    Sürç-i lisan ettikse affola.*

*Kral
    Adam tam bir kral 👍
    erkopaşa (10.Ağustos.2022), Mehmet A. (10.Ağustos.2022) Bunu beğendi.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)