Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

29 Eylül Cumartesi Gümüldür - Kuşadası Sahil Şeridi Gezisinin Fotoğrafları...

28 Eylül toplantısında, 06 Ekim'deki Ayvalık gezisinin provası olması mahiyetinde kısa metrajlı ama bol virajlı bir güzergah belirleyip bir gezi yapalım dedik. bol viraj diyince hepizin aklına birtek yer geldi. Gümüldür - Kuşadası sahil şeridi. dostlar, ben bu yolu sadece 5 aydır motorsiklet kullanmama rağmen belkide 30-35 sefer geçtim ve herseferinde de ayrı bir keyif alıyorum. özellikle bu hafta sonu 5 regalli kardeşimle birlikte apayrı bir keyif oldu. yolun bir kısmında, viajların doruk noktasına çıktığı bir anda yol kenarında durduk. Okay'ın class model regali ile 2-3 km geri dönerek ordaki virajları tekrar geçtim. Okay'a teşekkür ediyorum, bana güvenip o yollarda motorunu dememe müsade ettiği için.
    Gaziemir Migros önünden saat 10:00'da yola koyulduk. Menderes'den sonra Deliömerli - Şaşal yolu üzerinden Gümüldür'e geçtik. bu yolu kullanan lar bilir, bilmeyenler için belirteyim uzun düzlükleri olan, düzlükler arasına sanki özellikle yapılmış gibi bir kaç tempolu viraj ve hemen arkasından yine bol virajlı tırmanış. kısa bir düzlükten sonra dağın üzerindeki çam ağacı ve denizin birleştiği muhteşem bir manzara eşliğinde Gümüldür Köyünden geçerek sahil şeridine ulaştık. Gümüldür'deki gözlemecide kahvaltı molasının ardından Kuşadası'na doğru devam etik.

çok keyifli bir gezi oldu. yolda adaya giderken grup sürüşü kurallarını uygulamaya çalıştık. katılan arkadaşlara teşekkür ederim.

işte otoğraflar....

Engin, Serdar, Hakkı, Okay, Sebahattin...

Teyfik abimiz kalede turistler için gümüş takı yapıyor. oda bir motorcu. kavasaki EN500 kullanacısı. geçen sene koluna platin takılmış. verdiği öğütler için teşekkür ederim. abimiz derki " büyük motora binen küçük motorla ölü" . kazayı oğlunun scuteri ile yapmış. sık sık İzmir'e geliyormuş. Pazartesi buluşmak için sözleştik.

bu adamlar neyi bekliyor? diye soranlar için hemen cevaplayayım.
    Sebahattin abinin bir tanıdığı, Selçuk'ta ikmet ediyormuş. O'nun gelmesini bekliyoruz.

sanırım biraz uzun bir bekliyişti. uznırken 3~5 dk içim geçmiş.

işte beklenen adam Mustafa Amca. çok hoş sohbet bir amca. haftaya muhakkak gelin dedi. haftaya Ayvalık'a gidicez diyince dönüşte uğrayın dedi. bide diyor ki " neden 5 motorla geldiniz masraf ettiniz. bir arabaya binip geleydiniz ya" !!!!!. haftaya gelmemiz konusundaki ısranın sebebi ise toplayacakları üzümlerden bize vermek istemesiymiş. Mustafa Amcanın, Şirince'de üzüm bağı varmış. Sebahattin öve öve bitiremedi. bakalım artık, haftaya gelmek için sözvermemeye bir yandanda amcamızı kırmamaya çalışırak oradan ayrıldık.

dönüş yolundayız....

bir enstantene. çekmeden edemedim.

işte gişelere geldik.

uzun bir bekleyişten sonra gişelerden geçtik. gişelerin çıkışında vedalaşıp tekrar etmek dilekleri ile ayrıldık.
    gerçektende oldukca keyifliydi. kısa metrajlı olsu diye yola çıktığımız gezi sonunda eve geldiğimde 200 kmyi geride bıraktık. katılan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim. umarım haftaya Ayvalık geziside en az bu gezi kadar keyifli geçer.
    hakkı
    DL1000

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Valla çok güzel olmuş elinize ayağınıza yüreğinize sağlık
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

izmir geziyor, diğerleri uyuyor.
    süper gezi olmuş.

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    üşenmedim kendi çektiğim fotoğrafları klip yaptım, buyrunuz:
    http://www.youtube.com/watch?v=r5B1za4llWg
    düz mantık atasözü: söz sükutse gümüş altındır

deep-impact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serdar sak
    satış pazarlama
     regal raptor
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ya hakkı ayıp oluyor ama bu kadarmı güzel fotoğraflar çekilir abi ya bu arada kalenin önündeki fotoğraflar çok sanatsal olmuş abi emeğine sağlık.
    motorda son karar R&R

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    oooo sloganımıza artık izmirde katılıyor

biri izmirli raptorcuları durdursun yavvvvv
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ulaaaaa..... :?: :?: noolii bu izmire yaaa.....sezon biterken canlandılar....helal olsun arkadaşlar...tebrikler....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    ya hep boyle oluyor kıs gelıyor yagmur camur bız burda kafayı yıyıoruz adamlar orda cennet gibi yerde cırıt atıyor gecen senede boyle oldu bızım ıstanbulda kıcımız donuyordu adamlar orda günluk güneşlik geziler düzenleyip yayınlıyordu :(
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

drali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafa ali tunal
    Doktor
     Kawasaki 1999 VN 800
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Süper bir gezi olmuş,yutkuna yutkuna resimlere baktım .Haftaya Ayvalık gezisi daha güzel olmalı ki,Ayvalık gezisinden sonraki İzmir grubu gezisinde izdiham yaşansın!..

Evet arkadaşlar , istanbulda , kışlık mekan bulup postu serme hesapları yapılırken , İzmir boş durmuyor. çok güzel resimler , çok sıkı bir gezi olmuş. yakında Jamaika demeye başlarlarla , kimse şasırmasın

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)