Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    dostum cok gemısler olsun ne dıyelım bayan suruculer gercektende cogu zaman tehlıke yaratıyorlar dedıgıne baksana tesekkur ederken kaza yapıyorlar cumartesı sabahı da bır kadın surucu benı sıkıstırdı onumde arac oldugu halde bana korna bastı bende sınırlendım anahtarlan aracını cızdım kactım
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

EY
    Avare
     Motor Iste
     Dunya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Geçmiş olsun

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ılk mesajımda motoru ve motorculugu sızlerın sayesınde cevremdekılere sevdırdıgımı soylemıstım....:(
    su an anlıyorum kı; motorculugun sahıl yolunda 3 vitesle ruzgara karsı püfür püfür gezmekten daha öte ve zor oldugu anlamıs bulunmaktayım...bu tıp mesajlar hepımızı derınden etkılesede malesef hayatın en acı gerceklerı...
    umarım bu kaza senın ve sıtedekı alılemızın en buyuk ve en son kazası olsun...
    allah'tan sana acıl sıfalar dılerım...
    buyuk gecmıs olsun....

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    yahu hep istanbul lu arkadaşlar düşüyor...

bu ist da var bişey ama ne?
    Bu istanbulda bol miktarda 2 ayaklı davar var, gündüz uçanı, gece sıçanı var, köprü gişelerinden 140'la geçmeye çalışanı var, Bostancı S virajı en hızlı kaçla alabilirim diye iddiaya gireni var, sağından trafik akarken yola çıkmaya çalışan bu esnada sola bakan gözler var, sinyal kolu k.çına kaçmış ahmaklar var, bi de verdiği sinyalle kanun hükmünde kararname çıkardığını sanan gerizekalılar var, yollarda hoş arabalar kullanan hoş bayanlar var-onları taciz eden hayvanoğlu hayvanlar var, bi de bu hayvanoğlu hayvanların angutları var ki onlar da hoş bayanlara bakarken önündeki motoru altına alır, makasa girmeden araba-motosikler kullanamayan kuduzlar var, en sol şeritte 60'la gidenler var, güvenlik şeridinde 140'la gidenler var, bu içine s.çtığımın istanbulunda deli bi gece hayatı var bu yüzden gece 12'den sonra trafikte ortalama 150 promil alkol var, bu şehirde 12 milyon insan bunların yarısı kadar da araba var.... Senin anlayacağın varoğlu var!!! Tüm bunlara da benim gıcığım var!!!!!

Mehmet kardeşim bununla geçmiş olsun diyelim! Aman arkadaşlar lütfen ya, herkes çok dikkat etsin!! Kuzenim doktor, geçen gün birlikteydik bana şöyle söyledi: Aman Serhat gözünü seveyim hele hele hava karardıktan sonra çok dikkatli ol! Her acil nöbetimde gecede ortalama 5 motorcu geliyo, ortalama birinin mutlaka hayati tehlikesi oluyo.. Korumalarımıza falan güvenmeyelim! Mümkün olduğunca makul süratlerde, maksimum dikkat ve bilinçle sürelim bu zıkkımları!!

Tekrar geçmiş olsun kardeşim!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı moonchild Nickli Üyeden Alıntı

Bu istanbulda bol miktarda 2 ayaklı davar var, gündüz uçanı, gece sıçanı var, köprü gişelerinden 140'la geçmeye çalışanı var, Bostancı S virajı en hızlı kaçla alabilirim diye iddiaya gireni var, sağından trafik akarken yola çıkmaya çalışan bu esnada sola bakan gözler var, sinyal kolu k.çına kaçmış ahmaklar var, bi de verdiği sinyalle kanun hükmünde kararname çıkardığını sanan gerizekalılar var, yollarda hoş arabalar kullanan hoş bayanlar var-onları taciz eden hayvanoğlu hayvanlar var, bi de bu hayvanoğlu hayvanların angutları var ki onlar da hoş bayanlara bakarken önündeki motoru altına alır, makasa girmeden araba-motosikler kullanamayan kuduzlar var, en sol şeritte 60'la gidenler var, güvenlik şeridinde 140'la gidenler var, bu içine s.çtığımın istanbulunda deli bi gece hayatı var bu yüzden gece 12'den sonra trafikte ortalama 150 promil alkol var, bu şehirde 12 milyon insan bunların yarısı kadar da araba var.... Senin anlayacağın varoğlu var!!! Tüm bunlara da benim gıcığım var!!!!!
    Nihoo.. nihohahaaaa....hohahohahohahohaaaaa....... :P :P :P :P :P

Mehmet kardeşm büyük geçmiş olsun...
    SSUUUUuuu...!

Yollar araç sayısını kaldırmıyor sevgili Hando , belediye başkanı topbaş trafik sorunu içn umrede dua ediyormuş.Allah dualarını kabul etsin. yollar bozuk , belediyeler yol yerine kaldırım ve direk çalışması yapıyor.emniyet gösteri ve mitingler için ya çağlayanı ya da vatan caddesine izin veriyor ki istanbul trafiği tam kilitlensin. toplu taşıma araçları trafik teröristi , birde junior polat ademdarlar ve sivil memurlar var . kendilerine trafikte VİP muamelesi istiyorlar. ( geçen hafta sultanahmet' ten sirkeciye inen yolda vatandaşa silah çekti birisi , ) ve bana göre en tehlikelisi manuel vitesi kullanmayı beceremeyen ancak ehliyet sahibi bayan şöförler var. en ufak yağmurda trafik kilitlendği için bol miktarda sinirlenen şöförlerimiz var. alkol alıp veya kuru çekip direksiyona oturan Taksicilerimiz var.üst geçitten çıkmaya üşendiği için ortalama 80-90 km hızla giden trafiğe dalan yayalarımız var. tuttuğu takım yenildiği için hırsını yoldan geçen arabalardan çıkartmaya çalışan holiganlar var. daha saymaya kalksam sayfalarca yazarım sevgili Hando.

tüm bunlara çözüm bulması gereken belediye ve idare ne yapıyor ? vallahi her ne yapıyorlarsa olmuyor.

---------------------------------------------------------------
    Konu ile alakalı değil ama belediye mantığını anlayın diye yazıyorum. 2 ay önce işyerimdeki bir bez afişi belediye merdiven ile çıkıp sökmüş. belediyeyi aradım. emcümen kararı varmış. görüntü kirliliği oluyormuş. herşeyi çözdünüzde bumu kaldı dedim yanıt yok. işyerim 3. katta balkonda veya penceremde birisini görsem , pencereye merdiven dayamış birisini hırsız gibi yorumlasam ve çekip vursam ne olacak diye soruyorum yanıt yok.peki sökmeden uyarsanızda kendimiz indirsek o ilanı ? olmazmış. afişim nerdedir diyorum. yakılıp imha edildi cevabı geliyor. neden .emcümen kararı varmış. bu emcümen kararları ara sıra hakikaten ilginç oluyor. antalyada 2. eşe izin verildi. yanlış hatırlamıyorsam trabzonda deniz kenarında çiftlerin el ele kol kola dolaşmaları yasaklandı. bunlar hatırlayabildiklerim . Allah bilir neler arda bizler bilmiyoruz . tüm yurt geneline yaymam elbette mantıksız olur ancak şehir sorunlarını çözecek emcümen başka işleri yokmuş gibi nelerle uğraşır.

yeaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yunus Emre Aytaç
    Öğrenci
     VT 750 C4
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    geçmiş olsun mehmet abim:(
    Yunus Emre

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    geçmiş olsun.göreceğin en beter kaza bu olsun.
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Katdeş büyük geçmiş olsun bu aralar karabulutlar dönüyo aman dikkat arkadaşlar...
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    geçmiş olsun dostum

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)