Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

FIKRA KÖŞESİ (BİRAZ GÜLELİM HAYDİ)

Bir türk çoban su kenarında koyunları otlakırken, bir ağacın altında bikini ile güneşlenen fransız turisti görmüş, adam zaten dağda ve abaza, dayanamamış kadına tecavüz etmiş. Ama ne tecavüz defalarca ve satlerce...

Fransız turist soluğu jandarma da almış. Jandarma çobanı yakalamış, getirmişler karakola ifadesin alıyorlamış. Fransız turist demiş ki:
    "Böyle bir erkek ben asla görmedim, şikayetci değilim ama benimle birlikte Fransaya gelirse"..

Adam "Ben nasıl gelirim, koyunlar var, çoluk çocuk var, gelemem"

Kadın ısrar ediyormuş, gelmezse hapse atacaklar.

Adam sonuda demiş ki; "Benim bir kardeşim var, o bekar onu alıp götür"

Fransız turist sormuş; "O da senin gibi mi? yani güçlü kuvvetli erkekmi?"

Çoban "Valla bilmiyorum ama 2 sene evvel bir ayıya tecavüz etmişti, ayı 2 senedir hala bal getirir.
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

rigormortis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

süleyman çelen
    Emlakçı
     dadyw class 9b
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Birbirine komşu olan Temel ve Dursun'un çocukları olan İdris ve Fadime birbirlerine aşık olurlar.

Temel bir akşam eve girecekken bahçesinin duvarına bakar ve orada çişle yazılmış bir yazı görür...

''S E N İ S E V İ Y O R U M ''

Temel sinirlenerek hemen Dursun'un kapısını çalar ve ; ula Dursun senun İdris olacak uşağun kizimla evlenecek ve namusumuzu temizleyecek daaa ona göre!! diyerek Dursunu bahçe duvarına götürür.

yazıyı gören Dursun gülerek ; ula Temel bunda ne vardur da.. bi yazı sebebune nikah mı kiyilır daa !!?

Temel : ULA GÖRMİYMUSUN DURSUN ! BU BİZUM FADİME'NUN EL YAZİSİDUR DAAA.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Dünyada Görmek İstediğiniz Değişikliğin Kendisi Siz Olun...

gecee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz yılmaz
    IT
     FZ6 Fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Mafya babası haraçlarını toplaması için yeni bir tetikçi buldu. seçtigi adam sağır ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanırsa polise fazla bir şey anlatması mümkün olamaz, diye düşünüyordu. Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiyi odasına çağırdı, bir de işaret dilini bilen tercüman buldular. Tercüman işaretle sordu:
    - "Para nerede?" Sağır dilsiz işaretle yanıt verdi:
    - "Ne parası? Benim paradan maradan haberim yok. Neden bahsettiginizi anlamıyorum." Tercüman tercüme etti:
    - "Neden bahsettiğinizi anlamıyormuş. " Baba 38'liği koltuk altından çekip sağır dilsizin beyninedayadı:
    - "Şimdi sor bakalım, para nerede." Tercüman işaretle sordu:
    - "Para nerede?" Sağır
    -dilsiz kan ter içinde isaretle yanıt verdi:
    - "Şehir merkezindeki parkta, büyük heykelin olduğu kapıdan girince soldan 3. ağacınn kovuğunda yüz bin dolar var."
    - "Ne söyledi?" dedi Baba. Tercüman yanıtladı:
    - "Dedi ki, hala neden bahsettiğinizi anlamıyormuş, ayrıca o tetiği çekmek de biraz döt istermiş."
    Jour Ambiguous :evil:
    34 VH 7413

541 301 83 62

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Sırası gelen gençler askere gider, tabii orada aldığı disiplin ve eğitimle daha da olgunlaşır, hayata bakışı değişir.
    Memleketin birinden bir genç askere gitmiş, varmış acemi birliğine, giymiş eğitim elbiselerini, çıkarmışlar iştimaya. Gelmiş bölük komutanı başlamış bağırmaya çağırmaya asmış kesmiş,
    Benim adım .......... kırç, dikkat edin aradaki r harfini unutmayın. Bakın soyadımı yanlış söyleyeni gerçekten kırçarım demiş. (Askeri disipline sokmak için yanlış iş yapmasınlar diye gözlerini korkutmak amacıyla dandikten sert gözükmüş.) Bizim asker ulaaa yandık yaw demeye başlamış.
    Derken bizim asker komutanla karşılaşıyor ve selamını vererek geçerken, komutan çağırıyor.
    Asker gel bakalım benim adım ne.
    Asker de.............. komutanım diyor.
    Komutan, oğlum soyadım yokmu benim.
    Asker, anaaaam şimdi yandım neydi lan soyadı, arada r harfi vardı amma neydi derken eziliyo büzülüyo hah aklıma geldi deyip içinden, bağırıyor.
    GÖRT KOMUTANIM.

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Temel ve Dursun bir gün ellerinde sazla Amerika'ya giderler. Baya dolastiktan sonra yorulurlar ve uyurlar. Sabah kalktiklarinda etraflarinda birsürü Kizilderili görürler, çok korkarlar, Temel Dursun'a "Dur bunlar hayatta saz görmemistir, bi saz çalayim da kaçsinlar" der. Temel'in saz i çalmasiyla Kizilderililer hizla kaçarlar. Dursun "waay sen bunlari sadece bir sazla kaçirdin...o zaman buranin adi TEKSAZ olsun"der. Ertesi gün dolastiktan sonra tekrar uyurlar sabah kalktiklarinda etraflarinda gene Kizilderilileri görürler. Bu sefer Dursun "bide ben saz çalayim de korkup kaçsinlar" der. Dursun sazi çalar ama Kizilderililer korkmaz ve sazi Dursun'un ?ötüne sokarlar. Temel de "ehe...bu sazi senin ?ötüne soktular o zaman buranin adi ARKANSAZ olsun." der. Ertesi gün uyurlar uyandiklarinda gene karsilarinda Kizilderilileri görürler. Bu sefer Temel "dur baska bi yöntemim var." der ve güçlü bir sesle osurur. Ve adamlar kaçmaya baslarlar. Dursun da "mademki adamlari osurup ta kaçirttin buranin adi LAZVEGAZ olsun" der.

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Nuh Baba, tufan kopmadan önce kendine inananları ve her hayvanın bir çiftini gemisine doldurmuş. Tufan kopmuş, her taraf sel. Nuh Baba kamarasında sakin sakin otururken kapı çalınmış ve maymun girmiş.
    -"Nuh Baba, bu kuyruğu nolur kısalt, herkes dalga geçiyor, yürürken üstüne basıp düşürüyor, şamar oğlanına döndüm, kurtar beni.
    Nuh Baba:
    -"Evladım, hep gemide kalmayacağız, bir gün tufan bitince karaya çıkacağız. O zaman sen o kuyrukla dallara tutunacaksın, çok işine yarayacak" gibi sözlerle ikna etmiş.
    Zamanla fil hortumundan şikayet etmiş, devekuşu boynundan. Hepsine uygun sebepler ileri sürerek ikna etmiş. Tam artık problemler biti, hepsini ikna ettim diye düşünürken kapı gürültüyle açılmış. Tavuk elleri belinde içeri gimiş. Sinirli bir şekilde:
    -"Hiç anlamam baba, ya o deliği büyütürsün, ya o yumurtayı küçültürsün"....

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tavuğun hiçbir isteği kabul edilmemiş gibi abi. Bas bas bağırıyorlar yumurtlarken

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Kasabanin birinde bir papaz ve onun iki tane papagani varmis. Papaganlarda papaz gibi oldukca inancli ve dindarlarmis. Sabah-aksam kafeslerinde oturup incil okuyup dua ederlermis, papazin cemaatinden bir kadininda 2 tane disi papagani varmis, papazin erkek papaganlari ne kadar ahlakli ise kadinin disi papaganlarida o kadar ahlaksizmis. Eve gelen misafirlerin onunde erkek istiyoruz! diye bagirirlarmis.

Kadin sonunda dayanamamis ve papaza akil danismaya gitmis.Papaz da "Sen getir onlari bana benim papaganlarin kafesine koyalim da ahlak ogrensinler biraz, "Benim papaganlar surekli dua eder" demis. Kadinda almis papaganlari getirmis papazin evine... Kafese girergirmez disi papaganlardan birisi "hey yakisikli, iki tane ucuz fahise ister misiniz kafesinizde" demis.

Erkek papaganlardan biri otekine donup "oglum butun dualarimiz kabul oldu lan sonunda".....
    yol yapalım yol

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Misir hükümeti Kizildeniz'in altina tüp geçit yapmak için ihale açar. Ihaleye Ingiltere'den, Amerika'dan, Japonya'dan ve Türkiye'den de Temel'in firmasi olmak üzere birer firma katilir. Firmalari teker teker mülakata çagirirlar ve teknik bilgi isterler. Ingiliz firmasi: - Biz iki taraftan da eszamanli olarak tüneli kazmaya baslariz ve denizin
    altinda tam ortada bulusuruz. Tüneller arasinda maksimum 1 metre fark olur. 30 metrelik enindeki tünelde de 1 metreyi rahatlikla düzeltiriz derler. Amerikan firmasi:
    - Biz de iki taraftan kazmaya baslariz ve tam ortada bulusuruz maksimum 50 cm fark olur, der. Japon firmasi ise: - Biz iki taraftan kazmaya baslariz ve tam ortada bulusuruz. Maksimum fark 20
    cm olocak, diye belirtir. Sira bizim Temel'e gelir. Temel: - Valla biz de iki taraftan kazmaya baslariz. Ortada bulustuk bulustuk,
    bulusamadik iki tüneliniz olur der.

rigormortis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

süleyman çelen
    Emlakçı
     dadyw class 9b
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    :mrgreen: :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen: YETEEEERRRRR.. .. :?

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)