Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mehmet Deniz Dazkır
    Bilgisayar
     RR DADYW 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    geçmiş olsun kısa zamanda tamir vs halledilir umarım.
    34 JPE 16 - Mehmet Deniz Dazkır

kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kıvılcım
    Serbest Meslek
     regal bmw
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16
    çok çok geçmiş olsun kardeşim inşallah bir daha makinan yaramazlık yapmaz devamlı yag gibi kayar yollarda allah kaza beladan korusun

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Geçmiş olsun. Ufacık bir dişli seni nekadar uğraştırmış . İnşallah son ağrızan olur.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    işte doğruyu söyleyince bizim site milletine bilmişlik oluyo bide bozuluyorlar bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp bilmeden yapılan işin sonu hep hüsran olur.
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamit İLKADLI
    Bilgi İşlem
     Regal Raptor DD250-9B Çok Yakında
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok çok geçmiş olsun...
    _Saygılarımla...
    >>__MaRaNtZz__<<

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    işte doğruyu söyleyince bizim site milletine bilmişlik oluyo bide bozuluyorlar bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp bilmeden yapılan işin sonu hep hüsran olur.
    Abicim sana bi saygısızlık etmeyi hiç ama hiç istemiyoruz! Ama öyle bir tarzın var ki, ister istemez bozuluyoruz! Ayrıca arızanın ne olduğunu yukarıda yazdım, şimdi senin dediğin gibi 2 dakkada gazlayıp gidebilir miydim orada bi tekrar düşün istersen?? Komple sökülüp parça değiştirilerek giderilen bi arıza için "hahaha seni gidi gerizekalı acemi! ben olsam 2 dakkada şipşak halleder yoluma devam ederdim" diyince biraz ilginç oluyo.. Kusura bakma ama benim doğrum da bu! Beni de bilmiş yapacaksınz buyrun yapın!

Kaldı ki kesinlikle motosikletimi kendi başıma tamir edebilecek noktaya gelmek gibi bir merakım ve isteğim yok.. İlkyardım bilmek başka şeydir, doktor olmak başka!! Bu saatten sonra bu kadar işimin arasında doktor olmaya çalışamam... Çalışsam bile buna ne vaktim, ne enerjim, ne de yeteneğim var! Dolayısıyla ben dünya üzerinde kabul görmüş rasyonel işbölümü kurallarını uygulamayı ve yolda kalırsam öncelikle ilkyardım yapıp sonra da motorumu bir ustanın ellerine emanet etmeyi düşünürüm.

Senin bilgine ve birikimine, tüm bunlardan önce de sana ne kadar saygım olduğunu bir buluşmada doğrudan kendine söylemiştim... Bu saygımı asla kaybetmem ve ilk başta bir büyüğüm olduğun için tavsiyelerini de kulağıma küpe ederim! Hatta ilk mesajında verdiğin akıl da gerçekten benim için çok değerliydi, her ne kadar o anda aklıma gelmiş olup da uygulamaya cesaret edememiş olsam bile bi dahaki sefere mutlaka denerim.

Ama lütfen babamın bile bana karşı kullanmadığı bir üslubu bana bir daha takınma! Çünkü benim bildiğim ağabey kardeş ilişkisi bu değil. Bu seninki ast-üst tarzı bir ilişki oluyor ve ben aramızda öyle bir ilişki olduğunu düşünmüyorum.
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    astlığı üstlüğü hiç karıştırmam o kulvarın dışındayım saten o iş başka bu iş başka yine diyorum zincir kilitledi ise ilk hedef o zinciri boşaltmak tabii dişli kırılabilir 2 dişli arasına sıkışabilir motor sıkabilir ,kilitleyebilir ,vs. vs. bunları anlamak için akademik bir eğitim veya kültür gerektirmez. oanda motora binmesini bilen bu durumuda anlar tabii bunda yapılacak veya orda senin yapacağın bişey yok tekeri boşa alıp en yakın emniyetli bi yere çekmek . götürmek veya usta çağırmak veyada yardım istemektir sen hala anlıyamadın be birader burdaki inceliği

senin zincirin gerilmiş dişlin kırılmış başka yapacak neyin var bu olaydan başka ... işte bu olayı artık yaz notuna kabul et etmesende sen bilirsin be koçum .

ha bide askerlik işini karıştırma bu olaya acayip bozuluyorum çünkü bu olayla hiç bir ilgisi yok zaten o ortamdan uzaklaşmak için burdayım ...
    tabiki olan veya yapılan her tecrübesisliğe kasıt aramaksızın aşağılamaksızın güleceğiz eğleneceğiz birbirimize takılacağız her olaydan kendimize bir ders çıkaracağız ... bu konulardada çok dikkat ediyorum kimseyi kırmamaya ... ama şu varki hep güleceğiz bilgimizi aktaracağız tecrübelerimizide paylaşacağız. mesala senin topiğin başlığı bile insanın dikkatini çekiyo ve okurken hay allah deyip insan gülüyo ama tavır takınmaksızın biraz daha zaman geçsin biraz daha piş bak o zamanda sende güleceksin ama bu konuda seni kırdıysam kusura bakma özür dilerim be abicim...
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    degerlı arkadasım...
    yolda kalmıssın.
    sıkıntı cekmıssın..
    para harcamıssın..
    ama en onemlısı parayla bıle alınamıyacak bır tecrube kazanmıssın...

sanırım suan cozum yolu uretıldı...
    bugun yarın motorunla senı aramızda gormekten bızlerı mahrum etme...

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    astlığı üstlüğü hiç karıştırmam o kulvarın dışındayım saten o iş başka bu iş başka yine diyorum zincir kilitledi ise ilk hedef o zinciri boşaltmak tabii dişli kırılabilir 2 dişli arasına sıkışabilir motor sıkabilir ,kilitleyebilir ,vs. vs. bunları anlamak için akademik bir eğitim veya kültür gerektirmez. oanda motora binmesini bilen bu durumuda anlar tabii bunda yapılacak veya orda senin yapacağın bişey yok tekeri boşa alıp en yakın emniyetli bi yere çekmek . götürmek veya usta çağırmak veyada yardım istemektir sen hala anlıyamadın be birader burdaki inceliği

senin zincirin gerilmiş dişlin kırılmış başka yapacak neyin var bu olaydan başka ... işte bu olayı artık yaz notuna kabul et etmesende sen bilirsin be koçum .

ha bide askerlik işini karıştırma bu olaya acayip bozuluyorum çünkü bu olayla hiç bir ilgisi yok zaten o ortamdan uzaklaşmak için burdayım ...
    tabiki olan veya yapılan her tecrübesisliğe kasıt aramaksızın aşağılamaksızın güleceğiz eğleneceğiz birbirimize takılacağız her olaydan kendimize bir ders çıkaracağız ... bu konulardada çok dikkat ediyorum kimseyi kırmamaya ... ama şu varki hep güleceğiz bilgimizi aktaracağız tecrübelerimizide paylaşacağız. mesala senin topiğin başlığı bile insanın dikkatini çekiyo ve okurken hay allah deyip insan gülüyo ama tavır takınmaksızın biraz daha zaman geçsin biraz daha piş bak o zamanda sende güleceksin ama bu konuda seni kırdıysam kusura bakma özür dilerim be abicim...
    Abicim ben zaten o başlığı da olayı anlattığım metni de kendime gülerek yazdım Zaten makara bi olaydı, çektiğim sıkıntının falan ötesinde halim komikti yani... O anda yapılması gereken hareketi de cidden yazdım kafama, yani zinciri öle böle attırmaya çalıştım olmadı, çok gerilmişti... Bi daha umarım gerek kalmaz ama bu değerli bilgiyi seni hatırlayarak kullanacağım.. Gerçi yıllarca bisiklet tepesinde takılmaktan kalma bi alışkanlık aynı olay aklıma gelmişti ama el becerime güvenip de sökemedim... Zanaatkar olmadığım için, işçilik yapayım taşıyım motoru dedim, olay bundan ibaret!!

Diğer konularda ben seni anladım, sen beni anladın! Askerliğe gönderme yapmaya çalışmamıştım doğrusu, ama öyle anlaşılıyor gerçekten o nedenle ben de senden özür dilerim... Sonuçta benim seninle aramda değil kırgınlık, en ufak bi terslik kalamaz. Bi kere yaşımız tutmaz!! O yüzden Yaşar komutanım, sen toyluğumuza ver, ben de yaşına hürmet edeyim bu da böyle bir hikaye olsun aramızda Motoru da perşembe alıyorum zaten inşallah! Sürç-ü lisan ettiysem affola, saygıda kusur ettiysem kellem tez vurula!! )

Saygılar sevgiler!!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)