Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Ne yaparsan yap o göbek vidası gevşiyor ben çaresini bulamadım habire sıkıyorum.
    muslum babam ben vıdanın tekrardan kendını salmamsı ıcın azcık vıda cıkısına japon suruyorum kesınlıkle acma yapmıyor sokecegınız zamanda cok az paslı vıda ayarında sıkısma yapıyor ve acılıyor ....
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar gevşeyen vida üstte gördüğünüz yıldız tornavida başlı civata ise çok fazla önemsemeyin. yapıştırıcıyı sürüp sıkın gitsin. çünkü o civata ayaklığın değil oradaki sensörün yerinde kalmasını sağlayan civata. ayaklağın civatasının gevşemesine neredeyse imkan yok. eğer ayaklığınız gevşiyorsa çözümü civatada değil başka yerlerde aramalısınız. Okay'ın ayaklık problemini bugün çözdük sanıyorum. etkili bir cerrahi müdahalede bulunduk. kuvveti bir yay taktık. bence dikkat etmeniz gereken en önemli konu ayaklıktaki yayın takıldığı pimin konumu.
    ayaklık kapatıldığında, yay ekseni ile ayaklık bağlantı civatasının ekseni arasında yaklaşık 1,5~2 cm mesafe olmalı. eğer yoksa titreşimle açılıyor. olmamasının nedeni, pimin kaynatılırken yerinin yanlış konulmasıdır.
    Okay'ın ayaklığında 1 cm kadar geriye doğru yamulttum, mukavemet kazandırmak için dibinden tekrar kaynak yaptım. görünürde oldu gibi ama tam neticeyi zaman gösterecek. bunun takibinide Okay yapacak.
    hakkı
    DL1000

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    bu sorun bütün motosikletlerde var gibi...

ama bu sorun hiç kaale alınmayacak bir sorun çok basit halledilebilir...

aman dikkat! bu ufak sorun çok büyük dertler açabilir insanın başına
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

apron83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okay yalçın
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR class
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hakkı abinin uzun emekleri sayesinde ayaklık sorunu tamamen çözüldü. sağolsun dün baya uğraşdı. ewe geliştede bütün çukurlara girerek kontrol ettim. yerinden bile oynamadı maaşllah. artık izmir gezilerinde başımıza dert olmuyack umarım..
    dün sadece ayaklık kısmıyla kalmadık nerdeyse komple bi bakım oldu. zincirden kaynaklı tamircilere gore vites kısmından gelen sesleride taktığı kauçuk ve tekeri biraz geriye alark halletti. valla hakkı abi sadece motoru kullanmada deil her yönuyle uzman olmuş. müslüm babanın izmir şubesi hakkı abi
    okay
    B rh(+)

technosat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suat öztürk
    Serbest Meslek
     şuan motorsuzum!...
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    HAKKI Kardeşim gerçekten izmirde aktif bir rol üstleniyor.iyi niyeti güzel yüzüne vurmuş bir kardeşimiz ,yardım severliğiyle birşeyler yapma çabasında olan kaliteli tabiri caiz ise( adam gibi adam ) bir kardeşimizdir.saolsun var olsun allah onu çocuğuna ve tüm sevdiklerine bağışlasın....
    S U A T

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı technosat Nickli Üyeden Alıntı
    HAKKI Kardeşim gerçekten izmirde aktif bir rol üstleniyor.iyi niyeti güzel yüzüne vurmuş bir kardeşimiz ,yardım severliğiyle birşeyler yapma çabasında olan kaliteli tabiri caiz ise( adam gibi adam ) bir kardeşimizdir.saolsun var olsun allah onu çocuğuna ve tüm sevdiklerine bağışlasın....
    allah raı olsun suat abi. yaptığım önemsenecek bişey değil. Okayın o şekilde motora binmesine gönlüm razı olmadı. çok tehlikeli. ayaklık nedeniyle geçmişte yaşanmış kötü anılarımız var.
    birimize bişey olsa ağzımızın tadı kaçar.
    hakkı
    DL1000

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)