Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı MaRaNtZz Nickli Üyeden Alıntı
    Tek kelime ile bu motor harika arkadaşlar inşallah yazadoğru bende bu motordan almayı düşünüyorum...
    Kardeşim istiyorsan yardımcı oluruz merak etme sen.
    Bben derimki burda almak istiyenler adlarını yazdırsın martta yapılıcak fuara gider konusuruz istiyenlere toplu alarız böylece indirim falanda yaptırır aramıza birçok regalci daha dahil ederiz.Artık bilsinler regalciler ortak bir çatı altında ona göre davranırlar sesimizde daha cok cıkar birlikten güç doğar kardeşler.Fikrime katılan varsa regal almak istiyenler altında toplu alım diye başlık açalım herkes ismini yazdırsın?

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamit İLKADLI
    Bilgi İşlem
     Regal Raptor DD250-9B Çok Yakında
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tabiki aslında hoş ve isabetli bir karar olur ama tabiki zaman neyi gösterir bunu bilemeyiz...
    _Saygılarımla...
    >>__MaRaNtZz__<<

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    emre ltd.in bazı bayilerinde fiatlar hala makul.4300 ytl civarı ama ben fuara kadar beklemek taraftarıyım bakarsın japonlar 250 lik hesaplı fiyattan crusierlar getirirler belli mi olur. :D

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı drssk41 Nickli Üyeden Alıntı
    emre ltd.in bazı bayilerinde fiatlar hala makul.4300 ytl civarı ama ben fuara kadar beklemek taraftarıyım bakarsın japonlar 250 lik hesaplı fiyattan crusierlar getirirler belli mi olur. :D
    evet kardeş doğru söyluyorsun o yüzden fuara kadar almak istiyenler için liste hazırlıyoruz böylece pazarlık şansımız olur o yüzden şimdiden almak istiyenlere adınızı yazın ki kaç kişi olcak bir görelim

El_Mariachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volkan eken
    Mühendis/Exper
     RR DD250E9-B
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar ben ismimi almak isteyenlere yazdırdım ama sanırım fuara kadar bekleyemeyeceğim. emre ltd uygun fiyatlar sunuyor. emre ltd'den ark.lar varsa servis olayı nasıl, yeterince müşteri ile ilgeliniliyor mu bilgi verirse sevinirim. sonuçta ciddi bir fiyat farkı var

herkese kazasız belasız sürüşler
    34 J 1239-A Rh(+)İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir- Goethe-

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı El_Mariachi Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar ben ismimi almak isteyenlere yazdırdım ama sanırım fuara kadar bekleyemeyeceğim. emre ltd uygun fiyatlar sunuyor. emre ltd'den ark.lar varsa servis olayı nasıl, yeterince müşteri ile ilgeliniliyor mu bilgi verirse sevinirim. sonuçta ciddi bir fiyat farkı var

Emre LTD bir sormak lazım bu sene fuara katılıcaklarmı?

Kardeşim biliyorum için içini yiyor alıncaya kadarda bu böyle gidecek ama biraz sabret fuardan alırız sanada insallah fuardan toplu alım istiyenler artarda baya indirim yaptırtırız.

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı

Kardeşim biliyorum için içini yiyor alıncaya kadarda bu böyle gidecek ama biraz sabret fuardan alırız sanada insallah fuardan toplu alım istiyenler artarda baya indirim yaptırtırız.
    Evet idikut arkadaş öyle beleşten patron olmak varmı?Göster patronluğunu da bir açıklığa kavuştur bakalım emre ltd.nin standı olacakmı 0uarda.ben herşekilde bir motor alacağım emrenin fiatları ehven bide toplu alım yaptıkmı belki nerdeyse bayi fiatına getiririz. :lol:

El_Mariachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volkan eken
    Mühendis/Exper
     RR DD250E9-B
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    drssk41 arkadaşıma katılıyorum. zaten fiyatları uygun bir toplu alım soz konusu olursa ve indirim yaparlarsa cok güzel bir alışveriş olur bizim için :lol:

emre ltd ile ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. ucuza alırız belki ama daha sonra servis sorunu yaşar mıyız acaba :?:

herkese kazasız sürüşler
    34 J 1239-A Rh(+)İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir- Goethe-

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı drssk41 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı

Evet idikut arkadaş öyle beleşten patron olmak varmı?Göster patronluğunu da bir açıklığa kavuştur bakalım emre ltd.nin standı olacakmı 0uarda.ben herşekilde bir motor alacağım emrenin fiatları ehven bide toplu alım yaptıkmı belki nerdeyse bayi fiatına getiririz. :lol:
    Baba doğru söylüyon Patron kaldırdım bende Admin yaptım.
    Merak etme ben bugün konuşur öğrenirim kurup kurmayacaklarını

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Arkadaşlar Emre LTD biraz önce konuştum onlara sitemizden bahsettim ve fuarda olup olmayacaklarını sordum fuarda olucaklarmış bilginize.Toplu alımlarda ise bayi fiyatından verebilirlermiş ama kişi sayısına bağlıymış.

drssk41 kardeş tekrar patron olabilirmiyim

Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)