Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573

Regal Raptor Güncel Fiyatlar

DADYW DD250 E-9B (CLASS)

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
    Motor: Çift silindir 4 zamanlı 234cc Soğutma sistemi: Su soğutmalı Aktarma: Zincir Vites kutusu: Manuel 5 ileri Max.güç: 15,69 hp-8000 d/dk Max.tork: 15,2 Nm-6500 d/dk Azami hız: 105 KM/ SAAT Ateşleme: Elektronik Çalıştırma sistemi: Elektrikli Yakıt deposu: 14 lt +2 ltFren tipi: disk (ön) drum ( arka) Lastikler: ön 90/90-18 arka 130/90-15 Ebatlar: 2280mm x 895 mm x 1110 mm Dingil mesafesi:1570 mm Ağırlık: 170 kg Taşıma kapasitesi: 330 kg (75 kg sürücü dahil)

5.250 YTL

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    DADYW DD250E-9 cc

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
    Motor: Çift silindir 4 zamanlı 234cc Soğutma sistemi: Su soğutmalı Aktarma: Zincir Vites kutusu: Manuel 5 ileri Max.güç: 15,69 hp-8000 d/dk Max.tork: 15,2 Nm-6500 d/dk Azami hız: 105 KM/ SAAT Ateşleme: Elektronik Çalıştırma sistemi: Elektrikli Yakıt deposu: 14 lt +2 ltFren tipi: disk (ön) drum ( arka) Lastikler: ön 90/90-18 arka 130/90-15 Ebatlar: 2215mm x 856 mm x 1085 mm Dingil mesafesi:1480 mm Ağırlık: 150 kg Taşıma kapasitesi: 310 kg (75 kg sürücü dahil)

4.850 YTL

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sevgili ArkadaşlarFiat araştırması için birde http://www.emreltd.net göz atmanız yararınıza olabilir.yalnız her yerde bayii ve servis desteği yok anladığım kadarıyla.Sevgiler Saygılar

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı drssk41 Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili ArkadaşlarFiat araştırması için birde http://www.emreltd.net göz atmanız yararınıza olabilir.yalnız her yerde bayii ve servis desteği yok anladığım kadarıyla.Sevgiler Saygılar
    Arkadaşım Emre LTD ve sarıkayalar ayrı iki ltd şirketi burdaki çoğu kişi nerdeyse herkes sarıkayalardan almıştır.Emre ltd dağa sonra piyasaya girdi.Bilgine.Emre LTD sonra girdiği için fiyatları daha ucuz girdi satabilmek için ama önemli olan tekink ve yedek parça desteği emre ltd bu konuda nasıl bilmiyorum bilen varsa paylaşsın lütfen

innocentbystander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aydin Sahin
    İnşaat Mühendisi
     Yamaha Virago XV 535
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Benim aldigim yer Emre Ltd bayii. Denizli'de oldugum halde cazip fiyat ve servis yuzunden bunu tercih ettim, garip ama gercek . Aralik'06 basinda aldim, telefonla sordugum Sarikayalar bayii pesin 4.600 plaka haric dedi, taksit sorunca vadelendirdi, toplam 5.700 e filan geldi. Ben de gidip aradim buldum bi Emre bayii, ellerinde kalan son motor tam da benim istedigim gibi siyah 250E-9 du, pesin 4.200 plaka dahil dediler, bonus card a on taksit hersey dahil 4.300 e hemen aldim. Sezon sonu filan oldugu icin uygun fiyata geldi. Servis tam düşeş, yetkili olsa da olmasa da gidecegim tamirci (zaten taniyordum onceden) Emre servisi cikti. Mutluyum huzurluyum.

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı innocentbystander Nickli Üyeden Alıntı
    Benim aldigim yer Emre Ltd bayii. Denizli'de oldugum halde cazip fiyat ve servis yuzunden bunu tercih ettim, garip ama gercek . Aralik'06 basinda aldim, telefonla sordugum Sarikayalar bayii pesin 4.600 plaka haric dedi, taksit sorunca vadelendirdi, toplam 5.700 e filan geldi. Ben de gidip aradim buldum bi Emre bayii, ellerinde kalan son motor tam da benim istedigim gibi siyah 250E-9 du, pesin 4.200 plaka dahil dediler, bonus card a on taksit hersey dahil 4.300 e hemen aldim. Sezon sonu filan oldugu icin uygun fiyata geldi. Servis tam düşeş, yetkili olsa da olmasa da gidecegim tamirci (zaten taniyordum onceden) Emre servisi cikti. Mutluyum huzurluyum.
    Paylaşım için saol bakalım bu sene fuarda sarıkayaların yanı sıra emre ltd olacakmı inşallah olurda piyasa kızışır buda olumlu olarak fiyatlara yansır yeni alacak arkadaşlarda bundan faydalanmış olur ve aramıza bir çok regalci daha katılır.

Bodrum
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vay be fiyatlara bak ..ben de az kaldı keriz gibi canım motorumu satacaktım...satmaya kalktığında mal mundar oluyor...gıpgıcır makinaya komik fiyatlar çekiyorlar almaya kalk 6000 ytl ye dayanıyor..bana so 3400 ytl vermişlerdi güldüm geçtim garajda yatsın evime dekor yaparım dedim.iyi ki satmamışım...Raptorumu seviyorum

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı mes Nickli Üyeden Alıntı
    vay be fiyatlara bak ..ben de az kaldı keriz gibi canım motorumu satacaktım...satmaya kalktığında mal mundar oluyor...gıpgıcır makinaya komik fiyatlar çekiyorlar almaya kalk 6000 ytl ye dayanıyor..bana so 3400 ytl vermişlerdi güldüm geçtim garajda yatsın evime dekor yaparım dedim.iyi ki satmamışım...Raptorumu seviyorum
    Kardeşim valla aynı düşünüyoruz ben başka motor almayı düşünsem bile raptorumu satmıcam alırım 1 tane daha durur ikiside bir ona bir buna binerim keyfime göre

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer
    Serbest Meslek
     Regal Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    fiyatları sezonla birlikte yükseleceği kesin ve bende ikinci bir motoru düşünsem bile regalimi satmayı asla düşünmüyorum.sanırım bir çoğumuzda da durum aynı
    GEÇ BUNLARI[align=center]

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamit İLKADLI
    Bilgi İşlem
     Regal Raptor DD250-9B Çok Yakında
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tek kelime ile bu motor harika arkadaşlar inşallah yazadoğru bende bu motordan almayı düşünüyorum...
    _Saygılarımla...
    >>__MaRaNtZz__<<

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)