Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kampanya guzel...elımızden geldıgınce katılmamız gerek...
    muslum baba... hatırlarmısın rahmetlı ecevıt bır basın toplantısında ( depremde alınan gecıcı vergılerın nereye harcandıgını bılmıyorum) demıstı...yorumsuz....

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    Böyle önemli şeylere katılımın olması çok güzel hatırlattığın için teşekkürler kardeşim.
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

Alıntı moonchild Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Gönderdik zaten ama kardeşim ben yine şüpheliyim bu paraların nereye gideceği konusunda,kimse açılan hesapların sahiplerini ve bu hesaplardan kimlerin ve nasıl para çekme yetkisi olduğunu söylemiyor, bir başka konu ise maliyenin bu paralardan intikal vergisi alıp almadığı, benim bildiğim kadarıyla yapılan bağışlardan maliye bir vergi alıyor, yanlışsa düzeltin doğruysada ayıp.
    Valla baba ben kapadım gözümü kulağımı gönderdim elimden geleni, gücümün yettiğini... Yani bu paraların tek kuruşu konu dışı kişilere giderse sonuna kadar haram olsun, yiyene de zehir zıkkım olsun! Başka da bişey diyemiyorum... Maliye'nin vergi alamayacağını zannediyorum çünkü vakıflar dernekler vergiden muaf kuruluşlar. Öte yandan şirket adına yaptığın bağışı belli bir limitte muhasebeleştirmek de mümkün-yani gider kaydedebiliyosun bağış makbuzu karşılığında... Buradaki vergi yükünü devlet üstleniyor zannediyorum... Yine de hatalı olabilirim, doğrusunu bilen varsa düzeltsin lütfen...
    haklısın mooon yanlışın yok.şirketler bağışları gider olarak gösterebiliyorlar.sonrada vergilerinden düşüyorlar.
    hani o çok yardımsever işadamları varya aslında devlete ne yük bindiriyorlar kimsenin ruhu duymuyor.
    bu bayramda ben kime yardım ediceğimi şaşırdım resmen.kimseye hiç bir kuruluşa güvenemiyorumki artık.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)