Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

"ben de varım" deyin

Arkadaşlar hepinizin haberi vardır muhtemelen ama benim mensubu bulunduğum en kalabalık topluluklardan biri olduğumuz için, hatırlatmak-haberi olmayanları haberdar etmek istedim. Milli Takım'ın yaptığı 1 Milyon YTL'lik bağışla start alan ve pazar akşamı 3-4 saatte 32 milyon YTL'ye ulaşarak bugün 40 milyon YTL sınırını zorlayan bir bağış kampanyası var. Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası adı altında devam eden bu milli seferberlikten elde edilen gelir öncelikle Mehmetçik Vakfı olmak üzere terörle mücadele sürecinde kaybettiğimiz şehitlerimizin ve yaralanarak sosyal yaşantıdan uzaklaşan gazilerimizin ailelerine bağışlanacak...

Toplanan rakamın maddi karşılığı ne kadar önemli olsa da bence esas olan katılan vatandaş sayısı. Bu hem varlığımızı tehdit etme gafletinde olanlara, hem de batılı ülkelere iyi bir mesaj olacaktır diye düşünüyorum. Daha da önemlisi ordumuza moral ve motivasyon olacağı inancındayım. Şehit ve gazilerimizin aileleri için yapabileceklerimiz bu kampanyaya destek vermekle sınırlı değil elbette, ama bu kadar geniş bir katılım bulan böylesi bir kampanyayı daha da büyütmek bireysel olarak yapacağımız çok daha büyük desteklerden belki de daha önemli...

Konuyla ilgili link aşağıdadır. En azından bir göz atmak isteyenler olabilir...

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2007/10/16
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kıvılcım
    Serbest Meslek
     regal bmw
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16
    arkadaşım bilgilendirdiginiz için teşekkürler elimizden geldigi kadar ilgilenmeye çalışmamız gereken bir konu

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Teşekkürler Serhat.
    Bağış yollamak sms tuşlamak kadar kolay...

Banka detayları da Serhat'ın verdiği linkte var zaten...

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.
    Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

(www.haberturk.com sitesinden alıntıdır)
    yol yapalım yol

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı carvalho Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkürler Serhat.
    Bağış yollamak sms tuşlamak kadar kolay...

Banka detayları da Serhat'ın verdiği linkte var zaten...

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.
    Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

(www.haberturk.com sitesinden alıntıdır)
    Arkadaşlar hemen küçük bir hatırlatma daha: Kontörlü hatlardan bu bağışı yapamıyorduk en son. Operatörlerle herhangi bir neticeye varılabildi mi bilmiyorum ama eğer bir değişiklik yoksa sadece faturalı hatlardan bu bağışı yapabiliyorsunuz...
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    moonçılt kardeşim.. hatırlatman için teşekkürler.. göndermiştik ama bi kaç kez daha göndermek geldi içimden ...bu da senin sayende oldu...

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Konu çok önemli ve hassas bir konu, umarım herkes aynı duyarlılığı ve hassasiyeti gösterir. Paylaşım için teşekkürler.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Sanıyorum herkez konuyu biliyordu ama hatırlatman iyi oldu kardeşim unutanlar hatırlasın yapanlar birdaha yapsın Teşekkürler
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Gönderdik zaten ama kardeşim ben yine şüpheliyim bu paraların nereye gideceği konusunda,kimse açılan hesapların sahiplerini ve bu hesaplardan kimlerin ve nasıl para çekme yetkisi olduğunu söylemiyor, bir başka konu ise maliyenin bu paralardan intikal vergisi alıp almadığı, benim bildiğim kadarıyla yapılan bağışlardan maliye bir vergi alıyor, yanlışsa düzeltin doğruysada ayıp.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Gönderdik zaten ama kardeşim ben yine şüpheliyim bu paraların nereye gideceği konusunda,kimse açılan hesapların sahiplerini ve bu hesaplardan kimlerin ve nasıl para çekme yetkisi olduğunu söylemiyor, bir başka konu ise maliyenin bu paralardan intikal vergisi alıp almadığı, benim bildiğim kadarıyla yapılan bağışlardan maliye bir vergi alıyor, yanlışsa düzeltin doğruysada ayıp.
    Valla baba ben kapadım gözümü kulağımı gönderdim elimden geleni, gücümün yettiğini... Yani bu paraların tek kuruşu konu dışı kişilere giderse sonuna kadar haram olsun, yiyene de zehir zıkkım olsun! Başka da bişey diyemiyorum... Maliye'nin vergi alamayacağını zannediyorum çünkü vakıflar dernekler vergiden muaf kuruluşlar. Öte yandan şirket adına yaptığın bağışı belli bir limitte muhasebeleştirmek de mümkün-yani gider kaydedebiliyosun bağış makbuzu karşılığında... Buradaki vergi yükünü devlet üstleniyor zannediyorum... Yine de hatalı olabilirim, doğrusunu bilen varsa düzeltsin lütfen...

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    İnşallah dediklerin doğrudur.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)