Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Vizorün Buğulanması Beni Hasta Ediyor.

Arkadaşlar, yolda giderken vizörüm mütemadiyen buğulanıyor. Bu yüzden sık sık açmak zorunda kalıyorum. Bu da ayrı bir problem tabii. Bu konuda bilgisi olan, bir yöntem deneyen, bilmediğimiz bir madde bilen varsa lütfen yazsın, çok sıkıntıdayım. Havalandırma deliklerini açtığım halde sorun devam ediyor. Şimdiden teşekkürler.

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sirkeci'de bulabileceğini sanıyorum... buğu yapmayan filmler var. İçerden vizörüne yapıştırıyorsun. Kullanan bir-kaç arkadaş vardı... memnunlardı.

Alper (aidikurt) de ek bir cam monte ettirmişti içerden. Hikayesini dün anlattı ama unuttum. Yardımcı olur sanırım.

Kendim deneyip de kesin çözüm aldığım bir yol da şu; sirkeciden 25 YTL'ye bir kask alıyorsun. Vizörün altından, üstünden, kimbilir belki tepesinden bile rüzgar (dikkat! hava değil, rüzgar) aldığı için kesinlikle buğu falan yapmıyor. Yalnız donmamak için kar maskesi takmak şart!
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Re: Vizorün Buğulanması Beni Hasta Ediyor.

Alıntı emrahss Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar, yolda giderken vizörüm mütemadiyen buğulanıyor. Bu yüzden sık sık açmak zorunda kalıyorum. Bu da ayrı bir problem tabii. Bu konuda bilgisi olan, bir yöntem deneyen, bilmediğimiz bir madde bilen varsa lütfen yazsın, çok sıkıntıdayım. Havalandırma deliklerini açtığım halde sorun devam ediyor. Şimdiden teşekkürler.
    Aziz dostum ayvacık kralım.. anti fog spreyler var ben onlardankullanıyorum ...tam olarak etki etmesede bir miktar faydası oluyor..ben kaskın camını şehir içinde yarım santim açık bırakıyorum buğulanma olmuyor .. uzun yolda zaten kapatsanda buğulanma yapmıyor.. sen en iyisi o sıvıdan al ..3 ytl felan pahalı bişi diil...bi dene bakalım ....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    anti fog spreyler işe yarar ama onlarla uğraşmak istemiyorsan motorsilket malzemeleri satan bir yere git anlat durumu benim camım buğulanıyor de onlarda sana içten vizore yapıştırılan bir film verecekler böylece bir daha buğu yapmaz.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kış spor mlz.leri satan firmalardanda temin edebilirsiniz ama ne yaparsanız yapın nefesiniz ve alnınızdan çıkan sıcaklık belli bir mesafe buğu yapar.
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: Vizorün Buğulanması Beni Hasta Ediyor.

Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı emrahss Nickli Üyeden Alıntı
    Aziz dostum ayvacık kralım.. anti fog spreyler var ben onlardankullanıyorum ...tam olarak etki etmesede bir miktar faydası oluyor..ben kaskın camını şehir içinde yarım santim açık bırakıyorum buğulanma olmuyor .. uzun yolda zaten kapatsanda buğulanma yapmıyor.. sen en iyisi o sıvıdan al ..3 ytl felan pahalı bişi diil...bi dene bakalım ....
    Dostum o sıvıyı ben de düşündüm, bir dönem arabamda da kullandım ama alkollü tahmin ettiğim yoğun bir kokusu olduğundan zararı olabilir diye aklıma yatmadı. Film işi daha mantıklı geldi, bugün malzemeciye bir sorayım bakalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)