Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Rommel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgehan han
    Fotoğrafçılık
     RR
     Ankara
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı filiz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Rommel Nickli Üyeden Alıntı
    iş yogunluğundan dolayı siteye anca girdim.... hoşgeldiniz....

motorrunuza bir an önce kavuşmanız dileğiyle....

ayrıca 2000 yılında mayıs ayında aladağları geçtim ( ilk gun demirkazık dibinde kamptan sora zirve ve göllerde 2 gun kampı ve göle giren ben . sonra hacel ormanlarında 3 cü gün kampı muhteşemdi ve en sonunda yaya olarak kapuzbaşı şelalelerinde biten bir etkinlik

yine aynı yıl agustos ayında yusufeli jandarmasıyla beraber sabah 30 ağustosu kutlayıp onlardan aldığımız bayrağı kaçkar zirvesine diktik. tabiki geri inişte ağustos olmasına karşı kar fırtınası içinde çadırlara geldik ki çökmüş kamp yeriyle karşılaştık bu arada çıkışta denizgölünde yüzdüm deli gibi amma soğuktu yaaa

neyse şimdi epeydir asfaltta geziyoruz
    çok güzel bir ekspedisyon olmuş. tebrik ederim. keşke devamı gelse değil mi? sizde iş yoğunluğunu en yakından tadan birisiniz sanırım umarım bir gün aladağlara motorumla giderim.... ayrıca hoşbuldum, teşekkür ederim
    artık bizim için böle etkinlikler zor biraz ama olsa gitmem de demem ancak dünyanın en kırıcı parkurlarından biri sayılan aladağlara motorla gitmek fikri ne kadar gerçekçi olur onuda bilmem.. haa ancak şu olabilir.. demirkazıktan doğru değilde tersten doru kayseri- kapuzbaşı şelaleleri- hacel ormanları son durak olarak ancak. motorla da tırım tırım tırmalayarak ne zevkli olur walla

bu arada sen motor alma bence... çıkmadığın dağ kalmaz o zaman... motorize olarak tabi kaçkara da çıkılır motorla yaw

iyide sırt çantasında o kadar yükü boşa mı taşıdık şimdi biz
    Magrip El Salil

BİLGEHAN
    06 RG 120
    O(RH)+

39º51'31.11'' N -- 32º50'00.92'' E

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hoşgeldin hemşire. Ben izindeyken kaynaşmışsın siteyle, helal olsun valla. Katılımının artması dileğiyle. Ben Ayhan'ın devresi..

Hemşire
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı filiz Nickli Üyeden Alıntı
    iş yogunluğundan dolayı siteye anca girdim.... hoşgeldiniz....

motorrunuza bir an önce kavuşmanız dileğiyle....

ayrıca 2000 yılında mayıs ayında aladağları geçtim ( ilk gun demirkazık dibinde kamptan sora zirve ve göllerde 2 gun kampı ve göle giren ben . sonra hacel ormanlarında 3 cü gün kampı muhteşemdi ve en sonunda yaya olarak kapuzbaşı şelalelerinde biten bir etkinlik

yine aynı yıl agustos ayında yusufeli jandarmasıyla beraber sabah 30 ağustosu kutlayıp onlardan aldığımız bayrağı kaçkar zirvesine diktik. tabiki geri inişte ağustos olmasına karşı kar fırtınası içinde çadırlara geldik ki çökmüş kamp yeriyle karşılaştık bu arada çıkışta denizgölünde yüzdüm deli gibi amma soğuktu yaaa

neyse şimdi epeydir asfaltta geziyoruz
    çok güzel bir ekspedisyon olmuş. tebrik ederim. keşke devamı gelse değil mi? sizde iş yoğunluğunu en yakından tadan birisiniz sanırım umarım bir gün aladağlara motorumla giderim.... ayrıca hoşbuldum, teşekkür ederim
    artık bizim için böle etkinlikler zor biraz ama olsa gitmem de demem ancak dünyanın en kırıcı parkurlarından biri sayılan aladağlara motorla gitmek fikri ne kadar gerçekçi olur onuda bilmem.. haa ancak şu olabilir.. demirkazıktan doğru değilde tersten doru kayseri- kapuzbaşı şelaleleri- hacel ormanları son durak olarak ancak. motorla da tırım tırım tırmalayarak ne zevkli olur walla

bu arada sen motor alma bence... çıkmadığın dağ kalmaz o zaman... motorize olarak tabi kaçkara da çıkılır motorla yaw

iyide sırt çantasında o kadar yükü boşa mı taşıdık şimdi biz
    "motorla aladağlara gitme"olarak, motorumu sarımemetlerde bırakayım gerisini yayan demek istemiştim. yoksa tırmanış felsefesine ters yani:D ister istemez o çantayı sırtımızda hissetmemiz gerek..

Rommel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgehan han
    Fotoğrafçılık
     RR
     Ankara
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    1
    "motorla aladağlara gitme"olarak, motorumu sarımemetlerde bırakayım gerisini yayan demek istemiştim. yoksa tırmanış felsefesine ters yani:D ister istemez o çantayı sırtımızda hissetmemiz gerek..[/quote]

biz arada bir bırak sırt çantasını motoruda alıyoruz sırtımıza naber
    Magrip El Salil

BİLGEHAN
    06 RG 120
    O(RH)+

39º51'31.11'' N -- 32º50'00.92'' E

Hemşire
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    "motorla aladağlara gitme"olarak, motorumu sarımemetlerde bırakayım gerisini yayan demek istemiştim. yoksa tırmanış felsefesine ters yani:D ister istemez o çantayı sırtımızda hissetmemiz gerek..
    biz arada bir bırak sırt çantasını motoruda alıyoruz sırtımıza naber [/quote]

peki o zaman size diyecek lafım yok valla, bravo....

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Tamam hava atmayın, bahar gelsin gideriz oralara kamp yapmaya, dağa çıkmaya veya çaylaklar için çıkmaya çalışmaya. Bizim Regaller heryere çıkıyor, ıspatı da Dipsizgöl tepelerine Okan nasıl tırmanmıştı da arkasından artistik havalara girmiş olan endurucular bakakalmıştı.
    2008 motosiklet gezi proğramımız bayağı dolu olacağından şimdiden liste yapılabilir.

dağcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Barış KOÇAK
    Biyoloji
     Regal Raptor Class
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet evet dağlı motorlu faliyetler
    süper süüüüüüper...
    nasıl da heyecanlandım vallaaa...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)