Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

promote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan ozpay
    xxx
     regal raptor
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benım hıkaye eskıde kaldı
    sen ona daha fazla kapılmadan bırak yenısını bul unutursun ozamn cabucak
    yoksa cekdıgınle kalırsın boşverrr
    onların guzelıde tukenmez turkun enerjısıde

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    omrumde asık olmadım ama olursamda dunyanın nersındeysem orasında kalırım bır daha donmekmı asla onuınla orada olmeye razı olurum saygılarla ask kelebegı sancezz :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

onur içöz
    asistan
     regal raptor 250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı sancezz Nickli Üyeden Alıntı
    omrumde asık olmadım ama olursamda dunyanın nersındeysem orasında kalırım bır daha donmekmı asla onuınla orada olmeye razı olurum saygılarla ask kelebegı sancezz :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

helal sancez...buldun mu bırakmıcan dimi
    the wind determines the way of falling leaf

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı getto Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sancezz Nickli Üyeden Alıntı

helal sancez...buldun mu bırakmıcan dimi
    ama aması var

özüne,sözüne,alt yapına üst yapına , aile ve toplum kültürüne ,törene,göreneğine , dinine,imanına, namusuna yakıştırıyorsan , ilerine güveniyorsan ------ ne duruyorsun tut saçından başından al helalın olsun ... bizede allah tamamına erdirsin demek düşer ... yürü be koçum .....hayat senin allah gönlüne göre versin...

( ama nacizane fikrim kime rus hatunu desen nataşa yat aşağı gibi tekerlemeler söylüyorlar valla beni bozar böyle işler)
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Alıntı yeaks Nickli Üyeden Alıntı
    benim başıma alaası geldi kafaya koydum 2 günde unuttum kızı psikolojik bişi erkek adam dedğin sağlam olur öle aşk acısından kendini harap etmez :!:
    Ülennn tırtıl daha yaşın kaç başın kaç ,daha dur evlilik aşamasından dön bakalım aşk acısı neymiş ,insan nasıl kafayı yermiş anlarsın , kafayı duvarlara vuruyon mu vurmuyon mu görürüz..

Yahu Yaşar Komutanım bizim orduda varmı böyle bayan subay ?? varsa allem edeyim kullem edeyim tekrar askerlik yapayım.( benim askerlik yaptığım zamanda (1994-1996) Mersin garnizon revir komutanı bir bayan yüzbaşı vardı ama o da cadının tekiydi)

Ve sevgili Getto kabullenmesi zor ama unutman en iyisi.
    Kültür farkı var , coğrafya farkı var. ve ilerde evliliği düşünürsen aile yapı farkı var. Bayan arkadaşınız dünyalar güzeli olabilir , çokta iyi anlaşıyor olabilirsiniz. Ancak ilerde ve de özellikle evlilik düşüncenizde varsa işler sarpa saracak. Aileler evliliğinize müdahale edecek.kız belki memkeletini özleyip uzun vadede kalmak isteyecek. vs vs vs fazlada uzatmak istemiyorum , Türkiyenin doğusu ile batısı arasında bile dünyalar kadar kültür farkı varken , bambaşka iki ülkenin insanı bir ilişki yürütecek. zor dostum zorrr , dayanırım diyorsan katlanman gereken çok zahmetli yıllar seni bekliyor.. ( umarım bana darılmazsın ama kendine ve ailene yazık edersin.bir rus bayan ile evlenip mutklu bir evlilik sürdürene daha rastlayamadım )

onur içöz
    asistan
     regal raptor 250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    var be abi..bikaç arkadaşımın arkadaşlarının eşi rus...bilmiyoum be abi, kızda dengesiz anasını satayım, kurtulayım senden diyorum istemiyor, gel beraber olalım diyorum onuda istemiyor nolcak bilmiyorum yani
    the wind determines the way of falling leaf

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    getttonun kendisine bir türk hatun bulana kadar topiği kilitlenmiştir...UMUTSUZ VAKA...

KİLİTLİ*********

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)