Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar sonuna kadar sizlere katılıyorum ve hatta mersin deki motorcular ilede görüşebilirim hatta orçun da var oda aynı şekilde görüşebilir

AMAaaaaa

birde özeleştiri yapalım vede

- ehliyetsiz motora binenleri vede motorsiklet üzerinde akrobasi yaparcasına kullananlarıda uyarmayı ihmal etmeyelim

diyecem ki motora ailecek binenleride uyaralım söyle 2 hatta 3 cocuk ve eşi ile binenleri ( ama allah var bunları koruyor) abicim hiç bu tür kaza duymadım yani 2 cocuk ve eşi ile motor kazası yapanları. allahtan gelen bir koruma galiba iyide oluyor YOKSA yazık olacak o motora binen bebeklere cocuklara

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali BOZKURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     KUBA 150-25
     Balıkesir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Kaldera,Aksu,Kino fikirlerinize ve önerilerinize canı yürekten katılıyorum.Ve de destekliyorum.
    Yazın Eşimle beraber motorumla geziyoruz.Işıklarda yanımıza güzel bir racing motosiklet geldi.İkiside orta yaşlarda(Artçı ve sürücü)Tamamen korumasız.Benim bu durumlarda sorduğum basit soruyu onlara da sordum.
    _Kafanın değeri kaç para?
    - .....?
    -Kafanın değeri kaç para?
    Hafif sırıtarak,-hava çok sıcak,zaten yavaş gidiyoruz.
    O sırada yeşil yandı ve yürüdük.Motorun verdiği çeviklikle uzadı gitti.
    Altındaki motor 13-15 bin lira arası ama kafada kask yok.Ucuz kask veya kasksız gördüğümde soruyorum?
    Kafanın değeri kaç para?
    Sağlıcakla kalın.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Yok be Kino baba ne allah koruması adam öle biniyor ama haddinide biliyor normalde 60-70 gittigi yerde 30-40 gidiyor saga sola makas yapıcana şeridini değiştirmiyor sokak başında bişi gördüğünde acaba çıkarmı diye elini gazdan çekiyor çok daha dikkatli gittiği için de karşıdakinin dikkatsizliğinide bertaraf ediyor.Gideceği yere 10 dk geç gidiyo ama gidiyo
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Ben dedim ya size daha önce Taksim meydanında pankart açtık yanımdada Erkin ve Cihan vardı, hatırlarmısınız bilmiyorum geçen sene darülaceze buluşmasından sonra yapılmıştı bu eylem ama basında yer almadı.

Bizim basın ve tv radyo kuruluşları para kazanmak amacıyla kurulduğundan reyting almayacak hiçbir habere yer vermezler, 50 motor düşünün sürücüleri pijama giymiş, yada grubun en önünde giden motor tabut şekline getirilmiş,yada motor üzerinde bikinili bir manken, bütün basın yayın kuruluşları haber yapar.

Birde Türkiyedeki büyük motosiklet kluplerinin bu işe el atması gerek, biz tanıdığımız herkesi toplasak böyle bir eyleme katılacak cesareti ancak 50 motorda bulabiliriz, bu yüzden ben karamsarım yine herkes konuştuğuyla kalacak.

Mehmet Aksunun fikirleri çok önemli hepsine katılıyorum.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

salihozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

salih özcan
    Serbest Meslek
     -
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    http://www.sabah.com.tr/ozel/motosik...osya_4051.html
    arkadaşlar bu haberde motor kullanan ünlülerden birisi ve yorumu buyrun

"Yaşananlar motosiklet kazası değil katliam"
    Kıraç (şarkıcı-müzisyen)
    5 yıldır motosiklet kullanıyorum. Motosiklet modern toplumun en kullanışlı ulaşım aracı, trafiğin tek çözümü. Allah'a şükür şimdiye dek büyük bir kaza yaşamadım. Ama çok tedirgin oluyorum, otomobil kullanan insanlar bizi görmezlikten geliyor, uzaydan gelmiş bir düşman gibi davranıyorlar. Motosiklet kullanmaktan vazgeçmeyi düşünmüyorum. Son kazaları ise motosiklet katliamı olarak değerlendiriyorum. Çözüm, motosikletin özendirilmesi, alım satımında ve trafikte önemli taşıt kolaylığı sağlanmasıdır.

bu gibi insanlara bizim böyle bir düşüncemiz var bize yardımcı olurmusunuz trafikte fark edilmek isityoruz gibisinden tekliflerle gidersek yardımcı olacakları kanaatindeyim. rüzgarın tadı başka bişeye benzemez

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)