Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende sağol ben flaşör yapmadım ama aldıgım bir makinada yapılmıştı önce herhangi bir yöne sinyali açıyorsun sonra taktığın butona basıyorsun dörtlüler yanıyordu
    taktığın butona gelince bastıgında içeride takılı kalması lazım bir daha bastığında dışarı geri gelmesi gerek basılıyken dörtlüler yanıcak bir daha basınca sönücek kolay gelsin
    Teşekkürler abi cevap için. Buton olayı öyle değil maalesef, sadece basıyorsun, içeride takılı kalmıyor yani. Bakayım hafta sonu deneyeceğim artık sonucu paylaşırım Muhtemelen basınca yakacak dörtlüleri ama sonra kapatamayacak. Yanar döner dolaşırım artık )

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    yanlış buton almışsın sendeki kornanın butonu gibi basınca yanıcak bırakınca sönücek :mrgreen:

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yanlış buton almışsın sendeki kornanın butonu gibi basınca yanıcak bırakınca sönücek :mrgreen:
    ) Abi senden başka kimse cevap vermeyince böyle oldu Benimde aklıma hiç yatmadı butonu alırken ama resimde ki butona benzeyince mecbur aldım. Yardım alacakta kimse olmayınca mecbur denemekten başka yol kalmadı

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı xcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) Abi senden başka kimse cevap vermeyince böyle oldu Benimde aklıma hiç yatmadı butonu alırken ama resimde ki butona benzeyince mecbur aldım. Yardım alacakta kimse olmayınca mecbur denemekten başka yol kalmadı
    benim ilgilenemediğim zamana denk geldi sağlık olsun butonu aldığın yerden değiştir veya yeni buton alıcan pahalı değildir

sTk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tuna Koçak
    Öğrenci
     Çelik Martian 150-6
     Konya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    motorsiklet te dörtlü bir ihtiyaçtır fakat neden üreticiler dörtlü koymazlar anlamıyorum motorsiklete.. neyse bizde kendimiz yapalım o zaman.. Şimde en başta alacağınız şey buton değil.. Buton açıklandığı gibi örneğin bir ampülü basınca yakan çekince söndüren bir parçadır.. almanız gereken şey 2 konumlu 4 ayaklı Anahtardır.. bu şekilde söylerseniz size doğru parçayı gösterirler.. bu anahtarı kullanınca herhangi bir ek parçaya ihtiyaç duyulmaz.. ve sadece bu takacağınız anahtarı kullanarak dörtlüleri yakabilirsiniz (sinyali sola açıp sonra bu anahtarı açmaya gerek kalmaz)..

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim ilgilenemediğim zamana denk geldi sağlık olsun butonu aldığın yerden değiştir veya yeni buton alıcan pahalı değildir
    Evet abi bu durum senden başkasının ilgilenmediğini gösteriyor. Ondan biraz gönderme yapmak istedim

Bu arada annen nasıl oldu? Herşey düzelmiştir umarım.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı xcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet abi bu durum senden başkasının ilgilenmediğini gösteriyor. Ondan biraz gönderme yapmak istedim

Bu arada annen nasıl oldu? Herşey düzelmiştir umarım.
    teşekkür çok şükür hızla toparlıyor

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı sTk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorsiklet te dörtlü bir ihtiyaçtır fakat neden üreticiler dörtlü koymazlar anlamıyorum motorsiklete.. neyse bizde kendimiz yapalım o zaman.. Şimde en başta alacağınız şey buton değil.. Buton açıklandığı gibi örneğin bir ampülü basınca yakan çekince söndüren bir parçadır.. almanız gereken şey 2 konumlu 4 ayaklı Anahtardır.. bu şekilde söylerseniz size doğru parçayı gösterirler.. bu anahtarı kullanınca herhangi bir ek parçaya ihtiyaç duyulmaz.. ve sadece bu takacağınız anahtarı kullanarak dörtlüleri yakabilirsiniz (sinyali sola açıp sonra bu anahtarı açmaya gerek kalmaz)..
    bilgi için tşk ederim.
    bende böyle düşünüyodum röleler kablo çekmeler gereksiz geliyodu elektrikten anlamadıgım için demekki bi bilmediğim var böyle olması gerekio diyodum.
    meğerse
    sol kütükten açık mavi kablo(sağ sinyal) turuncu kablo (sol sinyal) gri kablo (blink röle-flaşör) bu üçünü birleştiren bi anahtar koymamız yeter böylelikle çekceğimiz kablo en fazla 3 4 santim olur. ama yapmıyodum sigorta atlatır flaşör patlatır vs. elektrikten anlamıoz ya :D demekki gerek yokmuş
    At avrat silah

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    teşekkür çok şükür hızla toparlıyor
    İyi abi maşallah, biran önce toparlasın. Tekrar geçmiş olsun, görüşmek üzere.

_KARADUT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İSMAİL KORKUT
    işçi
     DD250 E-10
     KOCAELİ
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgi için tşk ederim.
    bende böyle düşünüyodum röleler kablo çekmeler gereksiz geliyodu elektrikten anlamadıgım için demekki bi bilmediğim var böyle olması gerekio diyodum.
    meğerse
    sol kütükten açık mavi kablo(sağ sinyal) turuncu kablo (sol sinyal) gri kablo (blink röle-flaşör) bu üçünü birleştiren bi anahtar koymamız yeter böylelikle çekceğimiz kablo en fazla 3 4 santim olur. ama yapmıyodum sigorta atlatır flaşör patlatır vs. elektrikten anlamıoz ya :D demekki gerek yokmuş
    maalesef denedim fakat çalışmadı :(
    41 PD 989
    0 (+)

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)