Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bu SOYKIRIMA dikkat ediniz.

evet arkadaşlar bu soykırıma dikkat ediniz ve oyuna gelmeyiniz su uyur düşman uyumaz.

şişli' deki bir dürümcünün reklam broşürüden harfi harfine alıntı ( istanbul daki dostlara duyurulur)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Diyet, perhiz , rejim gibi faaliyetler hedefte TÜRK delikanlılarının ve genelde de TÜRK miletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir.

Gaye eskiden bir koyunu , bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk Kadınlarını, kalori hesaplayan hapşırınca yatağa giren , fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk Irkını çinliler Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İcabı halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplıyan, yogurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soy kırım olabilirmi ?

İç yağının kuyruk yağlarının anamızın Vİta yağının kolestrol yaptığı palavradır.

Kolestrol, kebapları yedikten sonra 2 şise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakın bu oyuna düşmeyin

Feminizim, kadın hakları , çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını , abuk sabuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize Hanzo-Kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye bir şey yoktur.Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatların wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalar ile yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır
    Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal Değildir.

hadi bakalım istanbullu dostlar bulun bu dürümcüyü bakalım nasılmış dürümleri... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    şişli taraflarındaki bi dürümcünün el ilanında yazıodu bu galiba okumuştum bi kaç sene once cok fena kopmuştum :D
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Kino baba komtum valla oralara kadar geldimi o buroşür adamlar bu reklamla dünyaya nam saldı
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    abi sen bir de adresini buluver bi zahmet :P :P ,ben Serhat"la bir gidip ön etüd yapayım siteye yazarım sonra
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Abi bu yazı internetede düşmüştü çok bomba birşey yaa...

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    eheheheeeee.. başlıı görünce dedim ahan yine siyasi bi durum var .. hemen el atayım... ama baktım bizim KİNO DEDE açmış başlığı...

ömürsün KİNO DEDE yavvv....bu bayramda sayende bol kaloriye sahip olduk zatti....

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok geniş bir damak zevkine sahip biri olmamama rağmen rahatlıkla söylebilirim ki "baklava börek, iskender kebap yiyorum, öyleyse varım". Ve Gâvur'a diyorum ki "kolestrol sensin, Mc Donalds da sana girsin"
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

technosat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suat öztürk
    Serbest Meslek
     şuan motorsuzum!...
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı infinitedreams Nickli Üyeden Alıntı
    Çok geniş bir damak zevkine sahip biri olmamama rağmen rahatlıkla söylebilirim ki "baklava börek, iskender kebap yiyorum, öyleyse varım". Ve Gâvur'a diyorum ki "kolestrol sensin, Mc Donalds da sana girsin"
    SÜPER

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Oh be rahatladım bende kilo alıyorum diye yemiyordum, GETİR OĞLUM ORADAN BİRBUÇUK ADANA BİRDE ŞALGAM oh be .
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kino baba +10000000000000000000000000000000000
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)