Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı inci Nickli Üyeden Alıntı
    BEN DE BU GÜN MARKETTEN CEZERYE ALDIM ,hiç Mersin"in cezeryesine benzemiyordu :P :P
    ehehehehe.....örtmeniimm şşşşşşş..... [smilie=redcolorz3_pdt_13.gif]

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :P :mrgreen:
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Sevgili Ahmet , elinizde çok profesyonel bir navigasyon cihazı var , Garmin IQ3600 hakikaten türünün en iyilerinden, yanlız şehir başına 100 $ hakikaten uçuk bir rakam, ve anlayabildiğim kadarıyla bu fiyatı talep edenler böyle bir cihaz kullanıyorsan bu parayıda öde mantığındalar.

Navtürk yazılımı Pda ile de çok rahat çalışıyor, sizdeki ürün sırf bu iş için üretilmiş bir Pda , çalışmaması için hiç bir sebep yok , bence Navtürk sitesinden danışma hattının telefonu alın ve teknik servisine danışın. büyük bir ihtimalle uyumlu bir yazılımdır. cihazın üzerinde flahs bellek var ise rahat rahat kullanabilirsiniz.

Ve sevgili Nihat her zaman başağrıtan telefon açabilirsin. Hatta yolun Şişli- Osmanbey tarafına düşerse bir kahve içmeye uğrayıp cihazı bizzat kurcalayabilirsin.bu teklif herkeze açıktır. İlk toplantıda bu sistemi merak eden herkezin incelemesi için getiririm.

Vallahi Okanım ben Askerliğimi Mersin Ordu Evinde de yaptım , ne hikmetse , tüm askerliğim boyunca hiç cezerye yemedim, paso balık ve tantuni tıkınırdık. Şu an feçi şekilde canım Tantuni çekiyor. tantuniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

( Kino Baba , Mersinin tam olarak neresindensiniz ? )

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Aaaa buna Kino baba yazınca yol güzargahını çizmiyomu ben öle alete aletmi derim.
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Barış Erkan
    Bilişim
     Yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    garmin piyasadaki en iyi navigasyon cihazlarından hatta adamların referans listesinde U.S.ARMY bile var
    navturk fiyat olarak gayet iyi HP nin bazı PDA lerinde de standart zaten.Ancak TürkTelekominikasyon Kurumu ile bazı sorunlar yaşadılar (bandrol bedeli vs..)Şuan ki durumunu bilemiyorum ama satış sonrası da hizmeti çok çok iyiydi navturk
    adresinize kadar gelip güncelleme yapıyorlardı.(ilk sene ücretsiz)
    bazı markalarda güncelleme yapsazsanız sadece bilgileriniz eski kalıyor; sokak cadde adı değişen trafik yönleri gibi.
    fakat navturk te güncelleme yapmaz iseniz alet hiç bir işe yaramıyor.ilk seneden sonra 30$ demişti firma güncelleme için ama yazılı bir şey yok.

technosat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suat öztürk
    Serbest Meslek
     şuan motorsuzum!...
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Navitech P100K Navigasyon Sistemi

Gideceğiniz mesafe ister kısa ister uzun olsun;sadece kaybolmamak için değil,zaman kazanmak,güven içerisinde yolculuğun keyfini sürmek ve aradığın yere kolayca yönlendirilmek için teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan yetenekli bir klavuz. Sadece ulaşmak istediğin adresi gir, gerisini Navitech Navigasyon'a bırak. Üstelik Türkiye çapında en çok aranan otel,hastane,restoran,benzin istasyonu gibi 100.000' i aşkın önemli noktanın adres ve yönlendirme kayıtlarına sahip olmanın kolaylığını yaşa…….

128MB Flash; 64MB SDRAM Hafıza
    SD Giriş; USB 2.0 Port
    3,5" HD Geniş Ekran, 65.000 Renk
    10.000:1 Kontrast, Dokunmatik Ekran
    Win CE 5.0 İşletim Sistemi
    MP3/ WMA Çalar
    Digital Fotoğraf Albümü; Takvim Yazılımı
    20 Kanal GPS Yüksek Hassasiyetli Uydu Erişimi
    NAVTURK Güncel Navigasyon Yazılımı
    40.000 yerleşim merkezi
    700.000 km karayoluyla 81 ile ulaşım
    37 il sokak detayları
    100.000 POI
    Türkçe menü ve Türkçe sesli yönlendirme

Ayrıca 6 dilde menü ve sesli yönlendirme İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Ağrı, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bayburt, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Eskişehir, G.antep, Giresun, Isparta, K.Maraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak, Yalova

navigasyon yazlımı : NAVTURK

BU NASIL ?
    bundan almayı düşünüyorum
    S U A T

Cihazın kullandığı avtürk programın hacmi 33 Mb , yazılım aynı olduğu için alınacak performans farkını , Ekranın büyüklüğü , dahili pilin kullanım süresi ,ekranın kontrans ayarları oluşturuyor. Benim Prinha almamdaki amaç hem motor hemde arabada kullanacak olmam. yani ekran ne çok büyük nede çok küçük olmalı.

Bence bu P100K modelini bizzat görün , inceleyin. ekran boyutu sizi tatmin ediyorsa alın.

Şu an Navtürk sitesi güncellemelere kapalı ,açıldığı vakit programın son halini inceleyip ayrıca sizlere bilgi vereceğim.

ben yolumu yıldızlara bakarak bulurum.
    gündüzde tabelalar saolsun.
    eskiden yazılımmı varmış kuzey güney doğu batı bitti

Barış Erkan
    Bilişim
     Yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ozzymania Nickli Üyeden Alıntı
    ben yolumu yıldızlara bakarak bulurum.
    gündüzde tabelalar saolsun.
    eskiden yazılımmı varmış kuzey güney doğu batı bitti
    wild hogs da bi' diyalog vardı:ihtiyacın olan tek şey açık yol ve motor

Evet arkadaşlar taze bilgi :

Harita data pazarlayan şirketlerin en iyisi olan Tom Tom türkiyede satışa başlıyormuş. Zaten adamakıllı hizmet veren 2 büyük firma var. Birisi Tom tom diğeri İgo

Yanlız bu iki firmada Avrupa haritaları çok başarılı , yani Türkiye için Şehirlerarası yollarda muhteşem detay varken şehir içinde Tom tom veya İgo kullanarak adres bulabilmek için on takla atıyorsunuz. Şimdi Tom tom Türk pazarına girebilmek için şehir detayına girecekse , firmanın çalışma prensibinden olsa gerek Navtürk'ten daha detaylı bilgi verebilecek altyapıyla çalışacaktır. Ancak fiyatlandırma ne olur ? firma bu altyapıya ne zaman ulaşır , bilinmiyor.

Ayrıca Navtürk bir türk yazılımı değilmiş. Smart2go yazılımını türkçeleştirilmiş haliymiş.( kazıklandım mı ne ? )
    yanlız yazılımın bir özelliği daha var. hızınız ve kalan mesafeyi ölçerek , ulaşacağınız yere ne kadar zamanda varabileceğinizide hesaplıyor. bunu yeni farkettim..kurcalamaya devam ediyorum. başka özellik yakalarsam ayrıca belirtirim. birde Tom tom yazılımı arıyorum onuda kurcalamak lazım.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)