Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Hala satmadıysanız ben alabilirim.Manisa'da mısınız?Eğer öyle ise biraz zor ama...

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    merhaba batis motoru henüz satmadım.tel numaram ilanda yazıyor ararsan detaylı görüşürüz.

hakkı merhaba umarım birgün gezilerinize bende katılır hep beraber yol yaparız.bahsettiğim gibi 2 adet daha motorum var.regalle olmasa bile diğerlerinden biriyle eşlik ederim.

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı nart45 Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba batis motoru henüz satmadım.tel numaram ilanda yazıyor ararsan detaylı görüşürüz.

hakkı merhaba umarım birgün gezilerinize bende katılır hep beraber yol yaparız.bahsettiğim gibi 2 adet daha motorum var.regalle olmasa bile diğerlerinden biriyle eşlik ederim.
    merhaba hemşerim, amacımız yollarda olmak, yol yapmak. benim için sen önemlisin, motorun değil. ancak yollara dizilmiş, ikiz kardeş gibi regalleri görmek, aynı yolda aynı motorla gitmek oldukca güzel bir duygu.
    tanışma topiğini sabırsızlıkla bekliyoruz. kendini ve diğer motorlarını bize en kısa zamanda tanıtmanı istiyoruz. her cuma arkaşamı bornova büyük parkta toplanıyoruz. bize katılırsn seviniriz. görüşmek üzere allah kaza bela vermesin.
    hakkı
    DL1000

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Önelikle hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim tanışma bölümüne bi başlık açıp kendini tanıtsan daha hoş olurdu sanırım

Alıntı hakkı Nickli Üyeden Alıntı
    hayırlısı olsun ve hoş geldin. dediğin gibi en kısa zamanda tanışma topiğini bekliyoruz. hemşerim (manisalı olduğum için) seni özellikle regal raptorunla aramızda görmek isterim. izmir yeni yeni toparlanmaya başlıyor. benim balıkasirden sırf gezilere katılmak için gelen arkadaşlarım var. sen daha yakınsın. acil bir durum yoksa bir kez daha düşün derim.

bu arada buna ucuz diyenler birde bu ilana baksın.
    http://www.sahibinden.com/acil_satil...QQdisplayitem?

neredeyse üste para verecekler.
    Hakkı bende görmüştüm bunu ama özelliklere bakınca sanki kazalı izlenimi var motorda ama genede çok ucuz gözüküyo
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

ilanda Verilen resim temsili bir resim , bu motorun yürüyen aksamına dışardan bu kadar gözüken hasar varsa , kaportada normal halde değildir. ve gözükmeyen Allah bilir ne kusurları vardır. koruma demiri nin değişmesaai gerekiryorsa Bence sağlam bir düşüş veya kazaya karışmıştır. Fiyatı çok iyi ama garantisi bitik vaziyette veya bitmek üzere . Baş ağrıtır

Allahtan Ozzy 'nin motoruna çökmeyi planlıyorum. Hele bir modifiyesi bitsin .. hallederiz. :mrgreen: :mrgreen:

Bugün arayacağım Hamdi Bey.En azından şartları daha net öğrenirim.

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    motor satılmıştır ilgilenenlere teşekkürler.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı nart45 Nickli Üyeden Alıntı
    motor satılmıştır ilgilenenlere teşekkürler.
    satana ve alana hayırlı olsun (satan yazık çok ucuza alan da bedava almış) alan arkadaşı da tanıyalım satan arkadaşımızda bizden kopmasın devamlılığını sağlasın
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    yaşar baba +10000000
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)