Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Regal Raptor Almak İstiyorum.

Sitenize sonunda üye olabildim.Bir Regal Raptor sahibi olmayı çok istiyorum.Bunun için sizden tavsiyelere de ihtiyacım olacak.İlk etapta aklımda dd 100E almak var ancak bu model hemen hemen hiçbir yerde yok.Sadece Cerrahpaşa'da bir bayii ile konuştum o da 2.950 YTL (plaka , ruhsat hariç) istedi.100 cc'lik bir motor için bu fiyat bana biraz fazla geliyor.Tamam ilk motorum olacak başlangıç için iyi olabilir ve motoru ilk gördüğüm andan beri aklımdan çıkmıyor ama bu fiyata daha büyük motorlar var.Sizce 2.500 - 3000 YTL civarına temiz bir Regal Raptor bulabilir miyim?(Siyah olması tercihimdir) Sitedeki tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini , önerilerini sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Öncelikle hoşgeldin inşallah aradığın motor bir an evvel kavuşursun ama önce tanışma bölümünde bir başlık açıp kendini tanıtırsan daha memnun oluruz
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Hoşbulduk , teşekkür ederim.Haklısın , kendimi tanıtmam gerekirdi önce.

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    öncelikle hoşgeldin...
    2. olarak beğendiğin DD 100 e ye sahip olan ve kullanan biri olarak ,almanı tavsiye etmiyorum...sebebine gelince ; geniş vaktinde ,otur bilgisayarının başına aç sitemizi ve iyice incele ... ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın ...vereceğin her kararın hayırlı olmasını dilerim
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Cevabınız için teşekkür ederim İnci Hanım. DD 100 hem dış görünüş açısından beni cezbediyor hem de keseme uyuyor.Diğer modellerin ancak 2. ellerini alabilirim ve bu 2. el motor hem temiz hem uygun fiyata olmalı.Anlayacağınız şartlarıma uygun olanı DD 100 gibi görünüyor.Sizin , tecrübeli bir motor sahibi olarak , bu modeli hangi özelliklerinden dolayı beğenmediğinizi merak ediyorum.Siteyi inceleyeceğim ancak sizden de kısa da olsa bir cevap alabilirsem çok seivnirim.Şimdiden teşekkürler.

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    daha saonra uzun uzun yazacağım şimdi geç oldu, ama sadece şunu yazayım sana ; alırken kesene uygun gibi görünse de ,sürekli servise ihtiyacın olduğu için , kesen yanacak birkere 2. si yedek parçası yok, çünkü; bu modeli sarıkayalar getirmiyor,emre zaten hiç ilgilenmiyor ,parçasını bulamayacaksın ,bekleyeceksin ki gelsin ...vs,vs,vs...
    bunlar sadece başlangıç, arkası yarın....
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    dd100 alırsan hayatının hatasını yaparsın 3000 ytlye 250 e9 al 2. el fiyatlar acayıp dustu yazın aynnı motor 4000 ytl ye cıkar derım ben ama 100 cc bi makinadan bi b.. olmaz satsan satamazsın binsen zevk alamazsın ille az motor gücü istiyosan git 2000 ytl ye 150 cc keeway super lite al daha ii hic diilse parcası bol ucuz motora benziyo
    RESMİNİZİ ÇİZELİM İSTER MİSİNİZ?

http://www.yagliboyasanati.tr.gg

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.İmkanlarımı zorlayıp DD 250 ... olan modellerden almaya çalışacağım.Söyledikleriniz gayet mantıklı.Zaten günlerdir aramama rağmen ancak bir yerde bulabildim DD 100'ü.Bir de DD 125E diye bir modeli var Regal Raptor'un o nasıldır acaba?Fiyatı uygun sanırım.Ancak Keeway almayı düşünmüyorum(büyük konuşmayayım ama)Onlarca 2. el ilanı gördüm Keeway Super Lite ve çok da ucuza gidiyorlar.Pek iyi bir motor gibi gelmedi bana.

Bu ilandaki motor için ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/tertemiz_2...QQdisplayitem?

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abicim bu motorlardan bi cacık olmaz başına bela olur bak dedi dersin diğer çinli makinelerden kalitelide olsa sonucta bu makine düşük maliyetle yapılmış cin malı makine arıza yapıcaktır nerden bulcan yedek parcayı nerden bulcan servisi bide yeniyim diyosun daha cok tutulan ve daha güçlü bi modelle başla derim ben hem 2-3 sene binersin tavsiyem tekrarlıyorum kendimde kullanıyorum dd250 e-9
    1-şekil on numara
    2-yedek parca (bazen bulamıyosun ama piyasada diğer modellerin bazı parcaları uyuyo sıkıntı cekmessin)
    3-seri
    4-akranlarından daha kıvrak
    5-sogutma sistemi dışında problemsiz
    6-en önemlisi KARİZMATİK
    RESMİNİZİ ÇİZELİM İSTER MİSİNİZ?

http://www.yagliboyasanati.tr.gg

barismert haklısın.Fiyatları da düşmüşken DD 250 e gibi bir model almak daha mantıklı ancak işin içinde ekonomik nedenler de var.3.000 YTL'lik bir motor noter satışı ile bana 3.200 civarına gelecek bende o kadar para zaten yok.2.500 YTL param var şu anda , sıfır alabilecek olsam üzerini kredi kartı ile tamamlayacağım ama 2. elde bu pek mümkün değil.Bakalım , acele etmiyorum , sizin de tavsiyeleriniz üzerine amacım bir dd 250 almak , uygun bir motor bulursam şartlarımı zorlayacağım.İlgin ve yardımın için çok teşekkür ederim.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)